Допомагаю.укр

Боротьба з меланомою триває... Ми допомагаємо Богдану одужати!

Сума збору: 132 000 грн
Підтримали: 21 осіб
2 902 грн 2.20%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Гуденко Богдан Дмитрович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Меланома гомілки 3 ст.
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Закінчення:
  30 листопада 2022, 15:34:00

Опис збору

Справа по зборі коштів для Гуденко Богдана в нашому фонді закрита!

03 грудня 2022, 11:45:47

Друзі, неодноразово ми пробували зконтактуватись з Богданом та на жаль усі спроби були марні. Ми втратили контакт з підопічним тому продовжувати збір ми не можемо.

Усі зібрані кошти будуть передані для інших підопічних нашого фонду, які потребують нагального лікування!

Я – мама Богдана. Моєму синові 21 рік, але він вдруге мужньо стикається зі страшним діагнозом рак. Дуже прошу допомогти зі збором коштів на крапельницю препаратом кітруда для мого сина. Ми вже розпочали лікування, але власних коштів не вистачить на наступну крапельницю. Загальна кількість крапельниць за призначенням лікаря становить – 18-шт (на цілий рік).

У 2017 р. сину було 17 років, родимка на стегні, яка була від народження почала різко збільшуватися, ми звернулися до дерматолога, де нас терміново направили до лікаря-онколога в Інституті рака.

Тоді, завдяки лікарям НІРа та Ізраїльським фахівцям було виконано декілька операцій по видаленню родимки та була проведена складна діагностична операція – біопсія сторожових лімфовузлів. Ми робили все за призначенням лікарів: проходили регулярні обстеження, робили УЗІ, аналізи – все було добре.

Дуже сподівалися, що хвороба відступила назавжди, будували плани на життя. Син закінчив морський ліцей, вступати у морський університет, мріяв стати капітаном, пішов у свій перший морський рейс, працював на Дніпрі. Але у Бога були свої плани, на жаль.

Влітку 2021 р. з’явилося на нозі утворення. Після тривалого діагностування, консультацій з лікарями, обстежень з'ясували – це був метастаз меланоми. Діагноз нас приголомшив, та перевернув все подальше життя. Хвороба прогресувала. Замість І стадії, маємо ІІІ. Зараз потрібно дуже дорого вартісне лікування цілий рік імунопрепаратом кітруда. Іншого виходу зупинити хворобу - немає.

Ціна на ці ліки – це шок для всіх онкохворих в Україні, яким доводиться лікуватись цим препаратом. Держава не закупає його для хворих у повному обсязі. Кожен 21 день потрібна крапельниця, яка коштує понад 110.000 грн. Це непід’ємні кошти для нашої сім’ї.

Незважаючи на важкий діагноз, Богдан не здається. З початку хвороби він позитивно налаштований і вірить, що попереду його та нашої родини ще багато добра. І ми зробимо все можливе, щоб врятувати сина. Ми будемо дуже вдячні за вашу підтримку в цій боротьбі...


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

16 листопада 2022, 22:14:58

200 грн
Вадім

12 вересня 2022, 19:24:57

50 грн
Анонімний добродійник

09 вересня 2022, 16:27:09

500 грн
Анонімний добродійник

05 вересня 2022, 15:47:57

50 грн
Анонімний добродійник

05 вересня 2022, 12:39:40

Надежда и упование в Едином Боге🙌Желаю победить эту болезнь.

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше