Допомагаю.укр

Сім'я Максимчика просить Вашої допомоги та підтримки! Довгоочікуване янголятко сім'ї Грицишин потребує термінової пересадки печінки!

Сума збору: 579 349 грн
Підтримали: 958 осіб
179 180 грн 30.93%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Грицишин Максим Андрійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Вроджена вада розвитку жовчних шляхів
 • Призначення збору:
  Трансплантація печінки
 • Населений пункт:
  Ківерці, Волинська область
 • Закінчення:
  30 вересня 2020, 19:55:00

Опис збору

Наші Благодійники, хочемо Вас повідомити...

10 жовтня 2020, 13:47:28

Усі кошти, які залишились на рахунку Грицишин Максима, а саме 55.914 грн ми перерахували на клініку "Оберіг" в якій лікувався Максимчик, за пройдене лікування.

Нам дуже прикро, що не вдалося врятувати життя маленького хлопчика, адже він так мужньо до останньої хвилини боровся за своє життя! Нехай добрий, світлий спомин про Максимку назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив, шанував та допомагав!

Вічна йому пам'ять!

Більше новин


Хлопчик Грицишин Максим Андрійович, 10.05.2019 року народження з Волинської області м. Ківерці. В такому юному та беззахисному віці дитині поставили страшний діагноз — «Вроджена вада розвитку жовчних шляхів». З таким діагнозом Максиму потрібна трансплантація печінки. Складність та особливість даного діагнозу супроводжується величезними, космічними витратами для лікування малої людини, яка тільки-тільки починає свій шлях в цьому світі. Ваша увага та допомога в цій не простій ситуації збільшує шанси на одруження хлопчика. Тому просимо Вас не залишатись осторонь.

На передодні другого дня народження малого Максимки, хочеться збільшити шанси молодої сім’ї на таку звиклу, але таку рідкісну посмішку на обличчях рідних та близьких сім’ї Грицишиних. Тому разом з Вашою допомогою ми продовжуємо боротьбу за життя та здоров’я хлопця, в таких не простих обставинах.

А саме, тільки на одну операцію для хлопчика потрібно більше 1 000 000 гривень. Ця сума є непідйомною для сім'ї, якщо не сказати більше. Саме в такі моменти чітко розумієш та усвідомлюєш різницю між «ціна» та «цінність». Тому усіх небайдужих рідні просять долучитися до зборів коштів.

Мамине щастя — здорова дитина!!! Максимко, єдине, довгоочікуване маля в люблячій сім'ї Грицишиних. Діагноз лікарів став шоком — необхідна трансплантація печінки. Діагноз який розділяє життя молодої сім’ї на «до» та «після». Максимко веселий, життєрадісний хлопчик, але його дитинство протікає в стінах лікарняної палати. Він, такий маленький, але кожного дня мужньо бореться за своє життя. Сума за операцію просто космічна — 1,3 млн. грн.

Звісно в складних умовах теперішнього життя ця сума може здаватись не підйомною, але завдяки підтримці небайдужих людей вже вдалось зібрати більше половини коштів, а саме 788 000 гривень. Тому закликаємо Вас проявити сердечне співчуття та підтримку для молодої сім‘ї. Ваша увага та допомога є дуже важливою для подальшого протікання подолання цього важкого діагнозу.

Він дуже чекає і потребує Вашої допомоги!!! Нехай сила та витримка Максимки для нас стане прикладом та джерелом натхнення та милосердя


Документація

Добродійники

100 грн
БО «Допомагаю.укр»

04 жовтня 2020, 14:09:37

Банківський переказ від анонімного добродійника

500 грн
Анонімний добродійник

30 вересня 2020, 20:16:26

Хай він одужає!

100 грн
Анонімний добродійник

30 вересня 2020, 18:48:09

100 грн
Анонімний добродійник

30 вересня 2020, 18:43:47

Помоги Господь и Богородица !

10 грн
Анонімний добродійник

30 вересня 2020, 17:37:36

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше