Допомагаю.укр

Роман бореться за безпечне майбутнє! Допоможіть зібрати кошти на інсулінову помпу!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 120 000 грн
Підтримали: 203 осіб
58 575 грн 48.81%
61 425 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Гриценюк Роман Олександрович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Цукровий діабет типу 1, вперше виявлений, ДКА І-ІІ ст, діабетична полінейропатія, метаболічна кардіопатія
 • Призначення збору:
  На купівлю інсулінової помпи для безперервного введення інсуліну підшкірно
 • Населений пункт:
  Снігурівка, Миколаївська область
 • Початок:
  27 квітня 2024, 20:42:02

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Цукровий діабет. Одне слово, яке змінює все. Звичаї, звички, харчування, спосіб життя. Після постановки такого діагнозу слід негайно виконувати умови, які накладає захворювання. Будь-яке вагання, будь-який спротив може мати трагічні наслідки.

Коли ти народжуєш дитину ти мрієш про прогулянки на свіжому повітрі, про щасливе безтурботне дитинство свого чада. Але іноді життя вносить свої корективи. У нашого шестирічного сина Романа на початку 2024 року діагностували цукровий діабет першого типу. Оскільки в нашій родині ніхто не хворіє на дане захворювання, то спадковість хвороби було виключено з переліку причин. Разом з фахівцями дійшли згоди, що діабет з’явився на фоні стресу від звуків сирен та вибухів, адже проживаємо за 40 км від лінії фронту.

Після постановки діагнозу з 11 січня по 5 лютого ми знаходились на лікуванні в Миколаївській дитячій обласній лікарні. Перший тиждень був дуже складний, вкрай боляче дивитись на те, як страждає твоя дитина, а допомогти йому не змозі. В такі моменти хочеться весь біль перейняти на себе, щоб твій синочок не страждав. На день Ромі вливали по 7 крапельниць, щоб нормалізувати цукор і вивести ацетон з організму. Всі ці маніпуляції давались дуже важко, адже син хотів, як і раніше ходити на прогулянки, грати в улюблені ігри та товаришувати з друзями.

Вже понад 3 місяці ми змушені щодня по 7-9 разів перевіряти рівень цукру в крові. Кожен його пальчик нагадує « маленьке решето» від проколів. Три рази на день обов’язкове введення інсуліну перед основним прийомом їжі. Звісно, що не буває і без підколювання, коли цукор вищий норми потрібно його вирівняти. Бувають моменти, коли показники цукру ну дуже маленькі 2,0-2,7 ммоль/л, то тоді Рома майже втрачає свідомість і не пам’ятає, що відбувається з ним у такі страшні хвилини.

Діагноз сина став для нас великою несподіванкою, це абсолютно нова для нас реальність, в якій ми намагаємося знайти свій шлях. Дякувати Богу медицина не стоїть на місці! Щоб жити повноцінним життям, ходити до школи, Ромі необхідна інсулінова помпа, яка самостійно розраховує і подає необхідну кількість інсуліну. Завдяки цьому мій син зможе насолодитися майже всіма принадами дитинства. Це наша мрія, але ціна її величезна!

Самостійно зібрати всю суму ми не в силі. Тому ми звертаємося до вас – людей з великими серцями. Віримо, що завдяки вам наш син отримає найголовніше – життя без страху.


Документація

Добродійники

70 грн
Ксюша

16 червня 2024, 10:02:44

1 200 грн
Пеліховська Наталія

16 червня 2024, 09:13:28

1 000 грн
Герасименко Ірина Леонідівна

15 червня 2024, 22:29:03

Ромчику ми з тобою.

1 000 грн
Ситий Сергій Анатолійович

15 червня 2024, 22:27:11

Все буде добре.

1 000 грн
Wiktor Sirenko

15 червня 2024, 11:48:35

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ РОМЧИКУ.

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше