Допомагаю.укр

Мама двох дітей бореться з пухлиною головного мозку! Врятуйте життя Вікторії!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 240 000 грн
Підтримали: 306 осіб
64 607 грн 26.92%
175 393 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Голуб Вікторія Володимирівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Пухлина головного мозку
 • Призначення збору:
  Операція по видаленню пухлини головного мозку
 • Населений пункт:
  Брусилів, Житомирська область
 • Початок:
  15 вересня 2022, 13:22:12

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Черговий успішно оплачений рахунок для Голуб Вікторії!

20 жовтня 2023, 16:55:47

Друзі, завдяки вам молода мама має змогу боротися за своє життя, адже завдячуючи вашим внескам ми оплатили планове обстеження для Вікторії. Тримаємо кулачки, щоб результати були втішні. Бажаємо Вікі тільки міцного здоров’я, щоб ворог який вселився в її організмі відступив назавжди. Щоб настало щасливе життя без онкології. Щоб дітки тішилися здоровою, усміхненою мамою.

Просимо надалі підтримати збір, бо сама Вікторія не в змозі справитись з витратами, які потрібні на обстеження та оперативне втручання. У неї є двоє чудових синів, яким потрібна мама, заради яких вона повинна жити!

Більше новин

Мене звати Вікторія, мені 31 рік. Я ніколи не очікувала, що мені доведеться просити вас про допомогу... Але ми ніколи не знаємо, що принесе нам сьогодні життя.

Все почалося у 2020 році. Бувши на роботі мені різко стало погано. Звернувшись до лікаря мені було поставлено невірний діагноз з неправильним лікуванням.

Ці два роки були для мене справжнім випробуванням. Розлучення, втрата роботи, постійні обстеження, стреси та погане самопочуття. З кожним днем ставало все гірше, втрата свідомості та нестерпний головний біль. І остаточно мій світ розвалився рік тому, коли у мене виявили пухлину головного мозку. Плани на нормальне життя в один день були зруйновані. Наче земля пішла з-під ніг.

У мене двоє чудових синів, заради яких я хочу та мушу жити. Я хочу спостерігати, як мої діти ростуть і бути для них опорою.  Я не збираюся бездіяльно чекати гіршого! Моїм хлопцям потрібна мама!  

Моя найбільша мрія – одужання і можливість жити нормальним життям. Так мало, а так важко дістатися... Операція з видаленням пухлини – мій шанс на існування та подальше лікування!  Тому я прошу підтримати мій збір, бо сама я не в змозі справитись з витратами, які потрібні на обстеження та оперативне втручання.

Попри нелегку боротьбу, я все ще вірю, що завдяки вашій допомозі та підтримці я зможу повернутися до старого життя, здійснити свої плани та мрії! Всім серцем прошу допомоги!


Документація

Добродійники

60 грн
Анонімний добродійник

18 серпня 2023, 15:40:24

30 грн
Анонімний добродійник

20 липня 2023, 15:55:04

200 грн
Анонімний добродійник

14 липня 2023, 17:32:50

250 грн
Павло М

01 травня 2023, 10:10:12

Одужуйте скоріше! та не забувайте за віру, надію, любов. Божих благословінь вам!

200 грн
Анонімний добродійник

22 березня 2023, 19:53:22

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше