Допомагаю.укр

Молода дівчина, Головко Аліна у якої метастази меланоми в лімфовузлах та легенях необхідно потребує коштів на лікування!

Сума збору: 403 969 грн
Підтримали: 235 осіб
42 514 грн 10.52%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Головко Аліна Анатоліївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Метастази меланоми в легені та лімфовузли
 • Призначення збору:
  Лікування імунотерапією препаратом Кітруда (Keytruda/Пембролізумаб)
 • Населений пункт:
  Суми, Сумська область
 • Закінчення:
  23 травня 2022, 08:51:00

Опис збору

Збір коштів для Головко Аліни зупиняємо.

23 травня 2022, 09:59:57

Друзі, на прохання Аліни ми закриваємо збір коштів. Дівчина повідомила, що при обстеженнях та консультаціях чула різні поради від фахівців стосовно свого подальшого виліковування, однією з яких було призупинити лікування. Тому молода мама прийняла рішення поки зупинити збір коштів на основне виліковування.

Аліна молода мама, яка в такий важкий час не дивлячись на свою хворобу допомагає усім нужденним людям надавши гуманітарну допомогу, а також усі кошти, які залишились по її справі в нашому фонді вона закупила плитоноски для оборони свого міста Суми.

Ми дуже пишаємось, що наша країна наповнена справжніми патріотами своєї держави, які в такий не легкий час готові віддати усе!

БО «Допомагаю.Укр» від усього серця бажаємо Аліні насамперед здоров’я, та повної перемоги над раком, багато років життя без турбот та негараздів. Щоб її незламний дух був прикладом для усіх!

Більше новин

33 річна, молода мама Аліна у 2017 році видалила родимку. Все було добре на той момент. Лікування не призначалося.

Життя бігло своїм темпом, ніхто не думав про страшні сценарії.Дівчина просто продовжувала жити.

У 2020 році Аліна звернулася до онкодиспансеру з невеликим ущільненням під пахвою. Два тижні аналізів, обстежень, консультацій і ось гістологія, яка розділила життя на до та після - метастази меланоми в лімфовузлах та легенях. Вона не очікувала почути такий діагноз.

Перший тиждень дівчина закрилася в собі, відмовлялася від лікування, почувши ціни на ліки, відштовхувала всіх рідних, багато плакала,прийшов, однак момент коли дівчина прийняла цей страшний діагноз до себе.

Вона має заради кого боротися, хоче бачити як росте її син, хоче його виховувати та оберігати.

В інституті Раку було призначене лікування препаратом-Кітрудою. Лікування це є дуже дороге.Але потрібно було зробити все, щоб дівчина могла купити препарат.Частину коштів зібрано близькими, але ще необхідна велика сума, яку Аліна та її родина не зможе зібрати.

Дівчина живе на орендованій квартирі, виховує сина одна, продати у неї нічого.

Аліна знає, що є добрі люди, які можуть подарувати їй 10, 20,50 гривень - а разом з цим подарують їй шанс на життя, а дитині - маму.

Адже хвороба Аліни, це хвороба, яку потрібно просто вилікувати, як і будь-яку іншу!

Дівчина зверталася в багато фондів, але на жаль жоден із них не прийняв її під своє крило оскільки вона доросла людин, а не дитина. Але це не має значення, Аліна хоче жити, Аліна має для кого жити, можемо її допомогти, разом ми сила!


Документація

Добродійники

300 грн
Анонімний добродійник

12 травня 2022, 19:36:48

200 грн
Анонімний добродійник

05 травня 2022, 19:59:04

50 грн
Анонімний добродійник

02 травня 2022, 19:45:26

35 грн
Анонімний добродійник

30 квітня 2022, 07:51:35

35 грн
Анонімний добродійник

30 квітня 2022, 07:50:03

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше