Допомагаю.укр

Дівчатка двійнята Маргаритка та Мирославка потребують термінові операції на ніжки!

Сума збору: 62 651 грн
Підтримали: 73 осіб
62 651 грн 100.00%
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!

Головій Маргарита та Мирослава

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Маргарита - дисплазія кульшових суглобів, Мирослава - ДЦП
 • Призначення збору:
  Операція на ніжки
 • Населений пункт:
  Годомичі, Волинська область
 • Закінчення:
  28 вересня 2020, 11:11:00

Опис збору

Шановні, маємо чудову новину у справі Головій Мирослави та Маргарити!

28 вересня 2020, 12:24:47

Друзі, завдяки Вашій підтримці ми зібрали та перерахували кошти на довгоочікувану операцію для Мирославки.

Хочемо Вам нагадати, що наші підопічні дівчатка мають такий діагноз: Мирослава - ДЦП, подвійна геміплегія, затримка психомоторного розвитку, дисплазія кульшових суглобів, спастичний підвивих правого кульшового суглоба, еквінусна деформація стоп. Маргарита - наслідки гіпоксично ішемічного ураження у вигляді мілковогнищевої симптоматики, дисплазія кульшових суглобів, еквінусна установка стоп.

Незважаючи на діагноз ДЦП дівчатка одна навчилася ходити, а інша повзати, але мама не опускаючи рук звернулась у лікарню за порадою, де лікар рекомендує зробити операцію на ніжки щоб двійнята могли краще пересуватися.

Тому хочемо Вас повідомити, що нам вдалося досягти мети нашого збору для однієї дівчинки, а для другої доньки батьки зуміли власними силами зібрати кошти.

Ми разом із батьками щиро дякуємо за Вашу підтримку та небайдужі серця, адже завдяки Вашій допомозі любі друзі дівчатка зможуть краще жити та розвиватися!

Ваша підтримка вселяє віру в краще майбутнє, в те, що на світі є милосердя, добро і любов!

Неймовірно гарні дві дівчинки Головій Маргарита та Головій Мирослава з селища Годомичі, Маневицького р.н., Волинської області потребують фінансової допомоги на оперативне втручання.

Історія дівчаток дуже багатьом знайома…Для одних вона банальна і проста, для інших – сумна і незрозуміла. Дітки були довгоочікувані, бажані та народжені від третьої вагітності, так як друга була самовільний викедень. Протягом всієї вагітності Наталії двійнятами все було добре, проблем не було, аналізи всі були в нормі. Але на жаль, щось пішло не так і пологи розпочались передчасно і до лікарні жінка поступила в потужному періоді,перший плід був ніжному передлежанні, а другий в сідничному через, що сама породілля родити не змогла і тому все пройшло шляхом кесарського розтину.

Маленькі крихітки з’явилися на світ 31.10.2016 року недоношені на 30 тижні вагітності з діагнозом: «Гіпоксично-ішемічна енцефалопатія ІІ ст.» вагою Мирославка - 1360грам та 39 см, а Маргаритка - 1440грам та 42см.

На сьогоднішній день діагноз: Мирослава - ДЦП, подвійна геміплегія,  затримка психомоторного розвитку, дисплазія кульшових суглобів, спастичний підвивих правого кульшового суглоба, еквінусна деформація стоп. Маргарита - наслідки гіпоксично ішемічного ураження у вигляді мілковогнищевої симптоматики, дисплазія кульшових суглобів, еквінусна установка стоп. Незважаючи на діагноз ДЦП дівчатка одна навчилася ходити, а інша повзати, але мама не опускаючи рук звернулась у лікарню за порадою де лікар рекомендує зробити операцію на ніжки щоб двійнята могли краще пересуватися.

Але сума операції є не підйомна для родини, так як надходження власних заощаджень дуже малі.

Проте батьки не в силі зібрати таких великих коштів, так як батько є інвалід ІІ групи і влаштуватись на роботу нікуди не може, тому що стан не дозволяє йому працювати, мама йде опікуном по догляду за дівчатками і їй боляче дивитися на своїх діток коли вони в такому стані, а вона не в змозі їм допомогти, а ще є старший братик Маргарити та Мирослави, але який ще також маленький, але мріє аби його сестрички могли ходити, бігати та гратися з ним.

Родина двійняток просить Вас наші любі Добродійники підтримати та допомогти в зборі коштів на операції для дівчаток. Кожна гривня подарована від щирого серця це крок до омріяного оперування, яке полегшить життя Маргаритці та Мирославі. 

Ми віримо, що разом ми зможемо подарувати родині щастя!


Документація

Добродійники

500 грн
БО «Допомагаю.укр»

28 вересня 2020, 12:05:07

Банківський переказ від анонімного добродійника

100 грн
Анонімний добродійник

28 вересня 2020, 10:47:02

600 грн
Анонімний добродійник

28 вересня 2020, 06:38:10

600 грн
Анонімний добродійник

27 вересня 2020, 22:26:59

80 грн
Анонімний добродійник

27 вересня 2020, 20:36:34

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше