Допомагаю.укр

Боротьба за життя триває не один рік! Не даймо ракові забрати матір трьох дітей!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 258 000 грн
Підтримали: 260 осіб
172 413 грн 66.83%
85 587 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Головань Наталія Олександрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Са сигмоподібної кишки ст. ІІІb кл.группа 2 Т4N1M0
 • Призначення збору:
  Таргетна терапія (препарат Ербітукс)
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Початок:
  07 лютого 2021, 13:14:44

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Наші любі Чарівники, ще один успішний крок у справі Головань Наталії!

14 квітня 2021, 13:02:18

Нам вдалося оплатити, ще один рахунок за життєво необхідні ліки для Наталі, молодої мами трьох діток, яка в пекельному бою за життя проти раку.

Висловлюємо найщиріші слова подяки за Вашу підтримку, допомогу та за Ваші чуйні серця. За те, що не стоїте осторонь чужих проблем. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань. Нехай Бог пошле Вам міцного здоров’я, радості та щастя!

Віримо, що разом врятуємо життя багатодітної мами!

Більше новин

Рак – не найгірший. Страх найгірший… Коли я почула про те, що рак знову повернувся, у мене в голові було лише одне питання – як мої діти будуть без мами, якщо я піду? У мене була віра в те, що я поборола цього страшного ворога, були плани, мрії, щасливе життя. А Зараз у мене лише думки сповнені страху, які не залишають мене ні на крок.

Мене звуть Наталія, я мама трьох прекрасних діток, яких кохаю більше всього на світі, а також дружина люблячого та найкращого чоловіка. У 2015 році в моє життя увірвався страшний ворог - рак. Пройшовши низку обстежень лікарі поставили мені діагноз –Са сигмоподібної кишки. Ці слова повністю перевернули мій спокійний і впорядкований світ.

Я розпочала свій перший бій. В 2015р. пережила складну операцію та 6 курсів хіміотерапії. За результатами обстеження хвороба ніби відступила, я повернулась в звичне життя, виховували двох старших діток та в 2017 році з нетерпінням чекали появи на світ меншого сина.

Будучи на п’ятому місяці вагітності при плановому огляді лікар виявив підозрілі вогнища в печінці. Пройшовши дообстеження, діагностували метастази колоректального раку.

Почувши слова метастази в мене почалась паніка, відчай та сльози, адже під серцем ношу своє дитя. З того моменту розпочалась боротьба і за маленьке життя. Після консиліуму лікарів прийнято рішення на сьомому місяці робити кесарів, 14.12.2017р. родився наш найменший здоровий синочок, і на 10 день нас з пологового виписали додому.

Але рак не чекає… Відразу після народження сина я змушена була залишити діток на чоловіка та продовжувати свою боротьбу. Пройшла повне обстеження, виконано ще дві надскладних операцій та пройдено 6 курсів хіміотерапії.

Настала довгоочікувана ремісія, я думала, що хвороба відступила, але нажаль вона виявилась сильнішою… На контрольному обстежені у березні 2020року виявлені метастази у передній черевній стінці, печінці та легенях. Так як операція була не можлива, було призначено хіміотерапія з таргетними препаратами. Пройшовши низку лікування зроблено операцію на ребрах (видалено 2,5 ребра з правого боку), і розпочала підготовку до наступного оперування печінки, але порушив усі плани - COVID-19. Перехворівши ще цією недугою, яка підкосила мене майже на місяць – рак прогресував.

Втративши час, я змушена знову проходити лікування змінивши курс ПХТ на FOLFIRI+ербітукс. Таке лікування є дуже дороговартісне, та перевищує фінансові можливості, адже за п’ять років боротьби всі наші заощадження вичерпані.

Хвороба змінила моє життя і життя всієї моєї родини. Це перетворило їх на постійний страх, біль та відчайдушний пошук допомоги. Гроші стали єдиною перешкодою для боротьби.

Я дуже хочу жити… Я не хочу, щоб мої діти втратили маму… Я хочу бути з ними поруч, разом із чоловіком виховувати та тішитись ними.

Я та вся моя родина просимо Вашої посильної підтримки, адже самим нам не впоратись в цій важкій боротьбі. Ми будемо вдячні за кожну фінансову допомогу, кожну молитву, кожне слово підтримки, завдяки чому надія і віра в те, що я переможу такого важкого супротивника, не згасне.

З надією в серці – Наталія.


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

15 травня 2021, 23:18:06

50 грн
Александр

10 травня 2021, 19:50:57

150 грн
Анонімний добродійник

26 квітня 2021, 19:57:58

50 грн
Анонімний добродійник

24 квітня 2021, 15:28:08

300 грн
Анонімний добродійник

23 квітня 2021, 11:08:14

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше