Допомагаю.укр

Боротьба за життя триває не один рік! Не даймо ракові забрати матір трьох дітей!

Сума збору: 402 000 грн
Підтримали: 1144 осіб
405 677 грн 100.91%
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!

Головань Наталія Олександрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Са сигмоподібної кишки ст. ІІІb кл.группа 2 Т4N1M0
 • Призначення збору:
  Таргетна терапія (препарат Ербітукс)
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Закінчення:
  23 травня 2022, 08:50:00

Опис збору

Справу по зборі коштів для Головань Наталії закриваємо.

23 травня 2022, 09:59:10

Шановні, через фашистське вторгнення Росії на територію України багато наших громадян були вимушені виїхати закордон аби врятувати своє та дітей життя. Також і наша підопічна Наталія разом з родиною задля безпеки виїхали у Німеччину, де і продовжує свою боротьбу з раком. Клініка в Німеччині надала безкоштовне виліковування для жінки. Тому ми закриваємо збір коштів у нашому фонді. Усі кошти, які зібрані по справі Наталії так і залишаються для її потреб у лікуванні.

З щирого серця наша організація бажає багатодітній матусі це довгих, щасливих років життя поряд зі своїми рідними та близькими. Повної перемоги над хворобою. Нехай усі негаразди оминають стороною.

Більше новин

Рак – не найгірший. Страх найгірший… Коли я почула про те, що рак знову повернувся, у мене в голові було лише одне питання – як мої діти будуть без мами, якщо я піду? У мене була віра в те, що я поборола цього страшного ворога, були плани, мрії, щасливе життя. А Зараз у мене лише думки сповнені страху, які не залишають мене ні на крок.

Мене звуть Наталія, я мама трьох прекрасних діток, яких кохаю більше всього на світі, а також дружина люблячого та найкращого чоловіка. У 2015 році в моє життя увірвався страшний ворог - рак. Пройшовши низку обстежень лікарі поставили мені діагноз –Са сигмоподібної кишки. Ці слова повністю перевернули мій спокійний і впорядкований світ.

Я розпочала свій перший бій. В 2015р. пережила складну операцію та 6 курсів хіміотерапії. За результатами обстеження хвороба ніби відступила, я повернулась в звичне життя, виховували двох старших діток та в 2017 році з нетерпінням чекали появи на світ меншого сина.

Будучи на п’ятому місяці вагітності при плановому огляді лікар виявив підозрілі вогнища в печінці. Пройшовши дообстеження, діагностували метастази колоректального раку.

Почувши слова метастази в мене почалась паніка, відчай та сльози, адже під серцем ношу своє дитя. З того моменту розпочалась боротьба і за маленьке життя. Після консиліуму лікарів прийнято рішення на сьомому місяці робити кесарів, 14.12.2017р. родився наш найменший здоровий синочок, і на 10 день нас з пологового виписали додому.

Але рак не чекає… Відразу після народження сина я змушена була залишити діток на чоловіка та продовжувати свою боротьбу. Пройшла повне обстеження, виконано ще дві надскладних операцій та пройдено 6 курсів хіміотерапії.

Настала довгоочікувана ремісія, я думала, що хвороба відступила, але нажаль вона виявилась сильнішою… На контрольному обстежені у березні 2020року виявлені метастази у передній черевній стінці, печінці та легенях. Так як операція була не можлива, було призначено хіміотерапія з таргетними препаратами. Пройшовши низку лікування зроблено операцію на ребрах (видалено 2,5 ребра з правого боку), і розпочала підготовку до наступного оперування печінки, але порушив усі плани - COVID-19. Перехворівши ще цією недугою, яка підкосила мене майже на місяць – рак прогресував.

Втративши час, я змушена знову проходити лікування змінивши курс ПХТ на FOLFIRI+ербітукс. Таке лікування є дуже дороговартісне, та перевищує фінансові можливості, адже за п’ять років боротьби всі наші заощадження вичерпані.

Хвороба змінила моє життя і життя всієї моєї родини. Це перетворило їх на постійний страх, біль та відчайдушний пошук допомоги. Гроші стали єдиною перешкодою для боротьби.

Я дуже хочу жити… Я не хочу, щоб мої діти втратили маму… Я хочу бути з ними поруч, разом із чоловіком виховувати та тішитись ними.

Я та вся моя родина просимо Вашої посильної підтримки, адже самим нам не впоратись в цій важкій боротьбі. Ми будемо вдячні за кожну фінансову допомогу, кожну молитву, кожне слово підтримки, завдяки чому надія і віра в те, що я переможу такого важкого супротивника, не згасне.

З надією в серці – Наталія.


Документація

Добродійники

500 грн
БО «Допомагаю.укр»

23 травня 2022, 11:17:20

Банківський переказ від анонімного добродійника

100 грн
БО «Допомагаю.укр»

23 травня 2022, 11:05:24

Банківський переказ від анонімного добродійника

100 грн
БО «Допомагаю.укр»

23 травня 2022, 10:59:47

Банківський переказ від анонімного добродійника

200 грн
БО «Допомагаю.укр»

23 травня 2022, 10:58:41

Банківський переказ від анонімного добродійника

200 грн
Анонімний добродійник

11 травня 2022, 11:32:38

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше