Допомагаю.укр

Онкологічне пекло родини... Допоможіть врятувати життя Петра!

Сума збору: 480 000 грн
Підтримали: 26 осіб
3 887 грн 0.81%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Георгієв Петро Федорович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак лівої нирки з інвазією в оточуючі тканини, з вторинним ураженням легень, лімфовузлів заочеревинного простору, середостіння
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Зоря, Одеська область
 • Закінчення:
  02 липня 2023, 12:17:00

Опис збору

На превеликий жаль, серце Георгієва Петра зупинилося...

02 липня 2023, 13:27:00

Страшна та підступна хвороба виявилась сильнішою, на жаль Петро покинув цей світ.

Нам дуже прикро, що не змогли врятувати життя такого хорошого чоловіка. Родино Георгієвих, прийміть наші щирі співчуття, нам дуже шкода, що ви втратили рідну людину.

Нехай добрий, світлий спомин про Петра назавжди залишиться у серцях рідних, колег й усіх, хто його знав, любив і шанував. Нехай Всевишній дасть сили Вам і Вашим близьким перенести біль втрати рідної людини. Жодні слова не зможуть його зменшити, але ми щиро поділяємо Ваше горе та підтримуємо Вас у годину скорботи.

Вічна та світла пам’ять.


Чи можете ви підготуватися до діагнозу, який звучить як вирок? Чи можете ви змиритися з хворобою близької людини? На жаль, хоча кожен з нас намагається спланувати своє життя якомога краще, доля може бути жорстокою і піднести нам сюрприз у найменш очікуваний момент...

Так було і в нашому випадку. У липні у мого чоловіка виявили страшне онкологічне захворювання. Як тільки нам поставили діагноз, ми одразу почали працювати. Ми знали, що час — наш найбільший ворог, і не могли чекати. Після багатьох аналізів і медичних консультацій було вирішено, що Петру слід якомога швидше розпочати виліковування.

Ми визнаємо, що нам дуже важко. Важко прийняти знання про те, що близька людина серйозно хвора. Адже у 2014 році наш син важко захворів, у нього виявили Гломе́рулонефри́т, лікування проходило не легко. Як тільки один син увійшов до ремісії, захворів другий син Юра. У 2019 році сину діагностували лімфому Ходжкіна ІІІ стадія. Юрі було проведено все необхідне лікування та операцію.

Через рік після оперування мали пройти повторне обстеження, та через фашистське вторгнення російських «визволителів» прийшлося все відкласти. І ось захворювання чоловіка стало ще одним ударом для усієї нашої родини. Однак ми не допускаємо думки, що щось може піти не так. Ми глибоко віримо, що нам вдасться назавжди перемогти рак. Однак без вашої допомоги це може бути неможливо!

Тому ми просимо вашої підтримки! Незважаючи на всі ці труднощі, ми не здаємось і ще маємо сили боротися. Якщо ви зможете пожертвувати хоча б гривню на лікування мого чоловіка, я буду вам безмежно вдячна.

Завдяки цьому я зможу забезпечити лікування, реабілітацію і все те, що так необхідно для мого чоловіка. Сьогодні я всім серцем прошу - допоможіть нам!


Документація

Добродійники

40 грн
Анонімний добродійник

29 червня 2023, 02:32:48

30 грн
Анонімний добродійник

26 червня 2023, 23:02:43

30 грн
Анонімний добродійник

20 червня 2023, 14:06:03

50 грн
Анонімний добродійник

11 червня 2023, 19:52:53

30 грн
Анонімний добродійник

02 червня 2023, 23:30:31

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше