Допомагаю.укр

Онкологічне пекло родини... Допоможіть врятувати життя Петра!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 480 000 грн
Підтримали: 5 осіб
1 400 грн 0.29%
478 600 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Георгієв Петро Федорович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак лівої нирки з інвазією в оточуючі тканини, з вторинним ураженням легень, лімфовузлів заочеревинного простору, середостіння
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Зоря, Одеська область
 • Початок:
  11 березня 2023, 13:12:16

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору


Чи можете ви підготуватися до діагнозу, який звучить як вирок? Чи можете ви змиритися з хворобою близької людини? На жаль, хоча кожен з нас намагається спланувати своє життя якомога краще, доля може бути жорстокою і піднести нам сюрприз у найменш очікуваний момент...

Так було і в нашому випадку. У липні у мого чоловіка виявили страшне онкологічне захворювання. Як тільки нам поставили діагноз, ми одразу почали працювати. Ми знали, що час — наш найбільший ворог, і не могли чекати. Після багатьох аналізів і медичних консультацій було вирішено, що Петру слід якомога швидше розпочати виліковування.

Ми визнаємо, що нам дуже важко. Важко прийняти знання про те, що близька людина серйозно хвора. Адже у 2014 році наш син важко захворів, у нього виявили Гломе́рулонефри́т, лікування проходило не легко. Як тільки один син увійшов до ремісії, захворів другий син Юра. У 2019 році сину діагностували лімфому Ходжкіна ІІІ стадія. Юрі було проведено все необхідне лікування та операцію.

Через рік після оперування мали пройти повторне обстеження, та через фашистське вторгнення російських «визволителів» прийшлося все відкласти. І ось захворювання чоловіка стало ще одним ударом для усієї нашої родини. Однак ми не допускаємо думки, що щось може піти не так. Ми глибоко віримо, що нам вдасться назавжди перемогти рак. Однак без вашої допомоги це може бути неможливо!

Тому ми просимо вашої підтримки! Незважаючи на всі ці труднощі, ми не здаємось і ще маємо сили боротися. Якщо ви зможете пожертвувати хоча б гривню на лікування мого чоловіка, я буду вам безмежно вдячна.

Завдяки цьому я зможу забезпечити лікування, реабілітацію і все те, що так необхідно для мого чоловіка. Сьогодні я всім серцем прошу - допоможіть нам!


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

22 березня 2023, 14:57:50

200 грн
Анонімний добродійник

18 березня 2023, 19:13:30

1 000 грн
Анонімний добродійник

15 березня 2023, 06:28:20

100 грн
Анонімний добродійник

14 березня 2023, 17:14:35

50 грн
Анонімний добродійник

12 березня 2023, 15:44:20

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше