Допомагаю.укр

Боротьба з прогресуючою хворобою! Іван потребує вашої допомоги!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 264 000 грн
Підтримали: 13 осіб
3 701 грн 1.40%
260 299 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Гаврілов Іван Сергійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  М'язова дистрофія Ландузі-Дежеріна, цукровий діабет 1 тип
 • Призначення збору:
  Лікування стовбуровими клітинами
 • Населений пункт:
  Кривий Ріг, Дніпропетровська область
 • Початок:
  14 квітня 2024, 11:49:03

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Добрий день мене звати Іван мені 19 років, я з великої сім'ї, в мене є два старших брати, Сестра та Мама. Брати й Сестра мають сім'ї та дітей.

Вже 6 років я живу зі страшним діагнозом - М'язова дистрофія Ландузі-Дежеріна. Тоді я навіть не підозрював, який абсолютний подарунок від долі отримав у своїх генах! Починаючи з 2018 року я почав відчувати слабкість в руках, пізніше на спині почали випирати лопатки, ми з мамою звернулися до Херсонської дитячої лікарні, там мені зробили аналіз та направили на електроміографію в Миколаїв. За результатами обстеження мені встановили смертельно небезпечний діагноз. Крім дистрофії я також 6 років живу з діабетом першого типу.

З часом хвороба почала прогресувати, сила в руках дуже знизилась та сталась деформація рук, також права нога стала погано функціонувати, а саме ступня, почав шкутильгати на неї. Жити з цією хворобою дуже важко, хоч я можу повністю себе обслужити, все ж багато речей дуже важко робити, наприклад : дістати щось з верху, нести важкий пакет з магазину або просто багато пройти чи піднятись по сходах.

Дуже страшно мені те, що хвороба кожен день прогресує, і я боюсь в один день просто не встати з ліжка. У світі немає прямих ліків, які б лікували цю хворобу, але є одна терапія стовбуровими клітинами, яка виліковувала схожий діагноз - М'язова дистрофія Дюшена. 

Хоч хвороба, яка є в мене, ніколи не лікували цією терапією, я хочу стати першим, бо  дуже вірю, що це допоможе і дасть мені шанс жити нормальним життям, завести сім'ю та маленьких діточок, в яких буде здоровий тато. 

Мені надзвичайно важко просити допомоги, але в моїй ситуації нічого іншого не залишається. Як і всі, я хотів би жити якомога довше і бути у фізичній формі, але не можу самостійно оплатити дороговартісне лікування. Тому з усього серця прошу вашої підтримки! 

Дуже буду вдячний за ваш внесок в моє здорове майбутнє. 


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

10 червня 2024, 22:24:54

1 грн
Анонімний добродійник

10 червня 2024, 07:44:01

11111111Тттттттттт т і Миииииммммм Пппппппппп 💬🍼👶🏻🍼💬 #️⃣✝️#️⃣🙏🏿 🦄🧙‍♂️✅ 💍👑 📚 💧 1 І

350 грн
Анонімний добродійник

22 травня 2024, 11:06:11

150 грн
Анонімний добродійник

20 травня 2024, 05:06:52

500 грн
Анонімний добродійник

14 травня 2024, 16:34:06

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше