Допомагаю.укр

Лідія зі страшним діагнозом - нейроендокринна пухлина легенів G1 ki - 2 метастазами - терміново потребує лікування!

Сума збору: 5 200 грн
Підтримали: 34 осіб
5 200 грн 100.00%
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!

Гавега Лідія Миколаївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Нейроендокринна пухлина легенів G1 ki-2% з метастазами
 • Призначення збору:
  Пептидна рецепторна цільова радіонуклідна терапія з Лютецiй 177 (PRRT)
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Закінчення:
  06 жовтня 2020, 22:42:00

Опис збору

Друзі, повідомляємо Вас по справі Гавеги Лідії!

10 жовтня 2020, 13:56:14

Шановні, з Вашою допомогою ми змогли оплатити рахунок за ліки для Ліди на суму 4.753 грн. Ми щиро дякуємо усім хто допомагав та підтримував нашу підопічну.

А також хочемо Вас сповістити, що справу Лідії ми закриваємо, у зв'язку з тим, що нам не вдалося зібрати потрібну суму. Ми щиро бажаємо, щоб пані Ліда як найшвидше одужала, та жила здоровою, щасливою без боротьби з недугою!

З повагою Благодійна Організація "Допомагаю.укр".

Гавега Лідія Миколаївна мешкала в м. Черкаси та працювала бухгалтером усе життя в одній організації, почалися проблеми зі здоров'ям, на жаль довелося покинути роботу через постійне перенапруження.

Симптомами був кашель упродовж 3 років, але лікарі окрім антибіотиків нічого не призначали, після з'явилися інші симптоми, набряклість обличчя, температура, нічна пітливість. Але так само доктори не реагували, а списували на вік і інші захворювання.

Як потім з'ясувалося, всі проблеми були зв'язані зі страшним діагнозом про який Лідія дізналася 13 березня 2019,після результатів КТ, імуногістохімії та гістології. КТ показало метастази (кістки, легені, печінка, лімфовузли).

Життя жінки повністю перевернулося. Те, що вона почула збило її з ніг. Встановлено жахливий діагноз - високодиференційована нейроендокринна пухлина легенів G1 ki-2 типовий карциноїд з метастазами.

Це онкологічне захворювання яке розвивається багато років. І при правильному лікуванні подовжує життя на багато років.

У Черкасах їй запропонували паліативну хіміотерапію, але при такому G1 її ефективність лише 1-2%, тому Лідія почала шукати доктора в Києві, який спеціалізується таким видом онкології.

У Києві діагноз підтвердився, жінці призначили лікування. Підтвердили правильність призначення лікування клініка Лісод, доктори з Національного Інституту Раку, а так само в клініці MEDIPOL в Стамбулі. Лікування це препарат Соматулин Аутожель 120 і Зомета.

Коли підвищилися онкомаркери, в червні 2019, в Києві доктори не знали які дії та лікування треба робити, тому Лідія знайшла клініку за кордоном. Але у неї не було грошей, вона продала квартиру і поїхала в клініку MEDIPOL м.Стамбул для діагностики ПЕТ DOTATATE, яка в Україні відсутня, а також для подальшого з'ясування тактики лікування.

Після діагностики в Стамбулі пухлина була стабільна. Призначили провести повторну діагностику через 6 місяців. Жінка приїхала знову в лютому 2020, тобто через 8 місяців із за відсутності фінансів для діагностики.

Повторне дослідження ПЕТ DOTATATE показало прогресування в плеврі та печінці. Призначили Пептидну рецепторну терапію з Лютецієм 177. В Україні немає такої терапії, це не зареєстрований препарат в Україні, а також немає ні одної клініки в Україні, що спеціалізуються в цій терапії.

В Лідії є тільки шанс отримати лікування, в одній з клінік - це MEDIPOL в Туреччині або GAMMED (Польща). При проведенні такої терапії, можна отримати зменшення пухлини та прибрати усі метастази, а також зупинити хворобу на довгі роки. Адже це єдине лікування, аналогів якому немає.

У Лідії в сім'ї тільки вона та дочка. Зараз вони знімають разом кімнату в Києві, працює тільки донька.

Лідія повинна почати лікування ще в травні 2020, але у зв'язку з карантином і відсутністю грошей його перенесли на початок липня.

Разом з дівчатами просимо допомогти! Врятуймо разом Лідію, разом можемо продовжити її життя і дати надію на краще. Не будьте байдужими, допоможіть!


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

04 жовтня 2020, 20:28:36

Виздоровлюйте!

400 грн
Анонімний добродійник

14 вересня 2020, 19:06:30

50 грн
Сергій

07 вересня 2020, 19:52:46

200 грн
Анонімний добродійник

07 серпня 2020, 18:34:18

50 грн
Анонімний добродійник

07 серпня 2020, 17:07:59

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше