Допомагаю.укр

Здається так мало потрібно для щастя! Давайте разом допоможемо Зої стати ближче на крок до здійснення її мрії!

Сума збору: 117 600 грн
Підтримали: 274 осіб
47 473 грн 40.37%
70 127 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Гальченко Зоя Павлівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Ювенільний ревматоїдний артрит
 • Призначення збору:
  Тотальне ендопротезування правого кульшового суглоба
 • Населений пункт:
  Федорівка, Житомирська область
 • Початок:
  29 липня 2021, 11:47:39

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Мене звати Зоя, і я хочу коротко розповісти вам про себе. Я маю інвалідність 1 Б групи, не працюю, живу з батьками, своєї сім‘ї у мене, на жаль, немає.

В дитинстві росла здоровою дитиною, поки у 13 років не захворіла на грип. Після грипу сталося ускладнення (відняло ліву ногу). Лікарі прописали курс антибіотиків, і я почала знову ходити.

Мені прописували декілька невірних діагнозів, але в кінцевому результаті підтвердили лише останній: ювенільний ревматоїдний артрит. Для повноцінного життя мені потрібно замінити правий кульшовий суглоб.

Сім років назад мені вже замінили лівий суглоб, а рік назад колінний на лівій нозі. Стало трохи легше, але, все одно, є дискомфорт під час ходьби, повноцінно ходити я ще не можу, це дається нелегко. З попередніми операціями мені допоміг фонд родини Нечитайло, дуже вдячна цим людям за допомогу і такий великий внесок у моє лікування, без них було б дуже складно.

На лікування витратили чимало, а у моєї сім‘ї немає такої змоги у фінансовому плані, адже, батьки пенсіонери, а я за станом здоров ‘я не працюю.

Зараз, мені потрібна термінова операція по заміні правого суглоба, оскільки після операції лівого колінного суглоба нога стала довшою на декілька сантиметрів.

Це приносить великий біль при ходьбі, і з кожним днем все більший. Операцію потрібно робити в Києві, в інституті травматології та ортопедії. Дуже прошу вас відгукнутись на мою історію, і допомогти у зборі коштів для проведення такої операції, адже, без вашої підтримки це буде важко зробити. Вірю в щасливе і здорове майбутнє.

Дуже хочу нормально ходити, сподіваюсь і я колись зможу допомагати людям, адже добро завжди повертається нам у двічі більше.

Дякую всім хто відгукнеться на моє прохання.


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

18 серпня 2022, 22:20:56

200 грн
Анонімний добродійник

18 серпня 2022, 21:36:56

200 грн
Анонімний добродійник

18 серпня 2022, 08:30:41

20 грн
Анонімний добродійник

18 серпня 2022, 01:29:00

100 грн
Анонімний добродійник

17 серпня 2022, 22:47:38

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше