Допомагаю.укр

Здається так мало потрібно для щастя! Давайте разом допоможемо Зої стати ближче на крок до здійснення її мрії!

Сума збору: 117 600 грн
Підтримали: 332 осіб
60 955 грн 51.83%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Гальченко Зоя Павлівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Ювенільний ревматоїдний артрит
 • Призначення збору:
  Тотальне ендопротезування правого кульшового суглоба
 • Населений пункт:
  Федорівка, Житомирська область
 • Закінчення:
  16 вересня 2022, 09:56:00

Опис збору

Завдяки добрим серцям найбажаніша мрія Зої здійснилась!

16 вересня 2022, 10:58:22

Друзі, ми раді повідомити вам про успішно оплачений рахунок за ендопротезування для нашої підопічної. Завдяки зібраних коштів по справі Зої було оплачено частину рахунку, а різницю сумою 23204,17 грн ми доплати з рахунку Куренбіної Валерії.

Завдяки допомозі людям, які довірились нашому фонду ми разом подарували молодій дівчині шанс на життя без болю і мук та показали, що наша країна наповнена чудовими людьми з великим серцем.

БО «Допомагаю.укр» з усього серця бажаємо Зої міцного здоров’я, насолоджуватись життям без болю, радіти кожному дню. Нехай муки через, які проходите забудуться, як страшний сон. Нехай життя тішить Вас здоров'ям та щастям!

Збір коштів для Гальченко Зої успішно закрито!

Мене звати Зоя, і я хочу коротко розповісти вам про себе. Я маю інвалідність 1 Б групи, не працюю, живу з батьками, своєї сім‘ї у мене, на жаль, немає.

В дитинстві росла здоровою дитиною, поки у 13 років не захворіла на грип. Після грипу сталося ускладнення (відняло ліву ногу). Лікарі прописали курс антибіотиків, і я почала знову ходити.

Мені прописували декілька невірних діагнозів, але в кінцевому результаті підтвердили лише останній: ювенільний ревматоїдний артрит. Для повноцінного життя мені потрібно замінити правий кульшовий суглоб.

Сім років назад мені вже замінили лівий суглоб, а рік назад колінний на лівій нозі. Стало трохи легше, але, все одно, є дискомфорт під час ходьби, повноцінно ходити я ще не можу, це дається нелегко. З попередніми операціями мені допоміг фонд родини Нечитайло, дуже вдячна цим людям за допомогу і такий великий внесок у моє лікування, без них було б дуже складно.

На лікування витратили чимало, а у моєї сім‘ї немає такої змоги у фінансовому плані, адже, батьки пенсіонери, а я за станом здоров ‘я не працюю.

Зараз, мені потрібна термінова операція по заміні правого суглоба, оскільки після операції лівого колінного суглоба нога стала довшою на декілька сантиметрів.

Це приносить великий біль при ходьбі, і з кожним днем все більший. Операцію потрібно робити в Києві, в інституті травматології та ортопедії. Дуже прошу вас відгукнутись на мою історію, і допомогти у зборі коштів для проведення такої операції, адже, без вашої підтримки це буде важко зробити. Вірю в щасливе і здорове майбутнє.

Дуже хочу нормально ходити, сподіваюсь і я колись зможу допомагати людям, адже добро завжди повертається нам у двічі більше.

Дякую всім хто відгукнеться на моє прохання.


Документація

Добродійники

300 грн
Анонімний добродійник

14 вересня 2022, 21:33:19

150 грн
Анонімний добродійник

14 вересня 2022, 18:19:42

100 грн
Анонімний добродійник

13 вересня 2022, 20:32:58

100 грн
Анонімний добродійник

10 вересня 2022, 13:18:00

100 грн
Анонімний добродійник

09 вересня 2022, 20:26:06

Божої вам допомоги і одужання. У вас все получиться

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше