Допомагаю.укр

Терміново! 38 років і смертельна хвороба - допоможіть Катерині перемогти Лімфому Ходжкіна!

Сума збору: 540 000 грн
Підтримали: 490 осіб
127 409 грн 23.59%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Джумарна Катерина Анатоліївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Лімфома Ходжкіна 2А ст.
 • Призначення збору:
  Лікування препаратом Кітруда
 • Населений пункт:
  Кам'янське, Дніпропетровська область
 • Закінчення:
  26 квітня 2023, 20:10:00

Опис збору

Зупиняємо збір коштів для Джумарна Катерини!

26 квітня 2023, 21:11:09

Вже 14 років Катерина бореться за життя зі смертельною хворобою – Лімфома Ходжкіна. Каті призначено лікування препаратом Кітруда (пембролізумаб) – імунотерапія. Жінка власними силами та за допомогою небайдужих людей пройшла декілька курсів даного виліковування в Україні.

Зараз Катерина отримала згоду на подальше лікування в Румунії за тією ж програмою безкоштовно. Тому збір коштів у нашому фонді зупиняємо. Усі кошти, які залишились по справі Катерини будуть збережені саме для неї на подальше обстеження.

Від усього серця бажаємо Каті повної перемоги над хворобою!

Усім Благодійникам щиро вдячні за надані донати та підтримку. Нехай зроблене добро повертається до вас сторицею.

Більше новин


Я ніколи не думала, що буду просити гроші, але тепер я змушена. Імунотерапія препаратом Кітруда мене врятує, зупинить прогресування хвороби, відновить мої сили! Але я не можу за це заплатити... Будь ласка, допоможіть мені жити, допоможіть мені бути матір'ю, яка потрібна моєму сину...

Мене звати Катерина, 14 років борюся за життя зі смертельною хворобою – Лімфома Ходжкіна. Я сама виховую чудового сина, який є сенсом мого життя та силою для боротьби. Я хочу боротися далі, щоб розділити з ним життя, підтримувати його, спостерігати, як росте, радіє життю та допомагати йому надалі. Я просто хочу побути якомога довше з ним… Я не можу дозволити хворобі перемогти. Я маю зупинити її зараз, поки не пізно, тому що наслідки онкології відомі усім. Величезний шанс зупинити цю хворобу – це лікування невідшкодованим препаратом, який показав позитивну динаміку в лікуванні. Ця терапія – єдиний шанс вижити.

Діагноз мені було встановлено ще в травні 2008-року. Пройшовши лікування була досягнута ремісія. Але у 2012 році стався перший рецидив хвороби. З того часу неодноразово проходила лікування і на жаль знову рецидиви…

З березня 2020 року маю 1Б групу інвалідності із-за важкої нейропатії, після лікування препаратом Адцетріс. В цей час була ремісія. Але в березні 2021 року хвороба почала прогресувати й знову призначено лікування Адцетрісом. В червні цього року закінчила лікування.

Після лікування було пройдено ПЕТ КТ, за результатами якого залишки утворення в правій легені з високою активністю. Після консультації у професора в НІР було призначено лікування препаратом Кітруда (пембролізумаб) – імунотерапія.

Лікування вже розпочато, пройдено 5 курсів. За результатами обстеження є позитивна динаміка. А це значить, що є шанси на одужання. На 4 курси препарат надавався на гуманітарній основі, а на інші – необхідно придбати самостійно. Препарат дуже дорогий. На один курс потрібно 2 флакони, а це +/- 150 000 грн. Тому прошу вас про фінансову допомогу. Бо всі заощадження родини вичерпано, а боротьба за життя триває. Відкладати терапію не можна. Лікування цим препаратом допоможе мені одужати, досягнути довгоочікуваної ремісії та жити нормальним життям.

Будь ласка, допоможи мені бути мамою як можна довше... В такий важкий для всіх нас час, буду вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Бажаю усім здоров'я та миру!


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

09 квітня 2023, 01:14:18

1 000 грн
Анонімний добродійник

07 квітня 2023, 08:19:37

1 000 грн
Анонімний добродійник

22 березня 2023, 19:10:21

50 грн
Анонімний добродійник

21 березня 2023, 15:31:51

200 грн
Анонімний добродійник

20 березня 2023, 12:53:54

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше