Допомагаю.укр

Героїчна боротьба Полінки за життя! Не дозвольмо ракові повернутись!

Сума збору: 2 343 500 грн
Підтримали: 4399 осіб
925 929 грн 39.51%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Дудко Поліна Ігоревна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Нейробластома 3 стадії
 • Призначення збору:
  Імунотерапія в Ізраїлі
 • Населений пункт:
  Харків, Харківська область
 • Закінчення:
  02 вересня 2021, 09:45:00

Опис збору

Оплата рахунку для Дудко Поліни!

18 січня 2022, 11:24:15

Шановні, завдяки зібраних коштів ми оплатили лабораторні дослідження для Поліночки. Дякуємо усім хто допоміг у зборі коштів, адже завдяки вам вдалось врятувати чудову дівчинку!

Ми віримо, що подароване добро повернеться кожному сторицею! Попереду на Поліночку чекає лікування зубчиків, адже після пройденого виліковування вони постраждали і тепер зубна біль мучить дівчинку.

Більше новин

Оновлення

Любі друзі, ми повинні врятувати життя чудової Полінки. Та не дозволити ракові повернутися в організм маленької дівчинки, якої все життя попереду.

Хочемо пригадати, що збір у нашому фонді для дівчинки був закритий у жовтні 2020 року, тому, що фонд Ізраїлю повідомив батькам, що паралельно не можуть інші організації допомагати у зборі коштів. Тому вони були змушені закрити збір у нашому фонді та залишитись під опікою Ізраїльського, який допоміг у лікуванні та придбанні першої дози ліків. На превеликий жаль цей фонд відказався надалі допомагати зі збором коштів. Ми не можемо відмовити родині у порятунку життя їхньої донечки та відновлюємо збір для Поліночки у нашому фонді.

Батьки дівчинки звертаються до Вас наші любі Благодійники зі словами:

Доброго дня, шановні!

Ми з радістю хочемо поділитися із вами деякими новинами стосовно лікування нашої Поліночки.

На сам перед, ми хочемо висловити величезну подяку усім, хто допомагав нам у зборі коштів на життєво важливе лікування - проведення імунотерапії. Яке дуже сильно допомогло й майже остаточно знищило пухлину. У січні, Полінка пройшла останній курс імунотерапії. За звітом лікарів на КТ пухлина майже не світиться! Це означає, що хвороба відступила! Ми з величезною гордістю хочемо висловити слова подяки усім людям з ВЕЛИЧЕЗНИМ СЕРЦЕМ, які допомогли нам створити чудо та зцілити нашу донечку. Жодних слів у світі не вистачить, щоб висловити наші почуття! 

За рекомендацією нашого лікаря, Поліна має пройти додаткове лікування біологічним препаратом Retevmo, курс якого складає 46.950 доларів, щоб назавжди перемогти хворобу та остаточно закріпити результат попереднього лікування. Ми водночас радіємо, що лікування допомагає та у розпачі, бо сума на курс лікування знов величезна, та не підйомна для нашої родини.

Зараз, ми закликаємо кожного з батьків, просто людей, які вже долучалися, та які тільки но про нас дізналися - будь ласка, допоможіть нам зібрати кошти на фінальне лікування, на остаточну перемогу Полінки! Перший курс вже майже пройдено, наступний має бути придбано у серпні. Ми віримо у ваші добрі серця, які вже дарували нам спасіння та порятунок нашої донечки. Будь ласка, повірте в Полінку! Ми мусимо її врятувати, адже пройдений шлях був надскладний і хвороба не має права повернутися знов! 

З повагою та відкритим серцем до кожного. З любов'ю та вірою. З Божою допомогою.

Тато і мама Полінки Дудко.


Попередній описНегайної допомоги потребує дворічна Полінка Дудко. Маленька дівчинка яка є радістю життя своїх батьків є важко хвора.

У неї виявлено злоякісну пухлину на шийці - рак, нейробластома у 3 стадії, до того ж N-myc позитивний! Це дуже агресивна форма онкології, яка потребує значних зусиль у лікуванні. Світ батьків розвалився, їм треба спасати свою донечку.

Є надія-Ізраїльська клініка Сураскі, дає добрий прогноз на повне одужання донечки.

Батьки збирають гроші на проведення імунотерапії, яке не проводиться в Україні! Лише за кордоном можуть врятувати життя Полінки!

Ізраїльська клініка вже почала лікування і наразі Полінка вже пройшла 8 курсів хіміотерапії. 22 березня аутогенну трансплантацію кісткового мозку (пересадка стовбурових клітин).

Дівчинка через 90 днів повинна розпочати імунотерапію. Ще шанс на врятування її життя.

Вартість цього лікування складає величезну суму 290.000 доларів! Батьки вже повністю вичерпали свої ресурси, та звертаються по допомогу до кожного українця:

"Будь ласка, не проходьте повз! Ми на колінах благаємо про Вашу допомогу врятувати нашу маленьку. Ми розуміємо, що сума надто величезна, проте, якщо кожен українець переведе хоча б по 50, 100 грн - ми в лічені дні зможемо закрити наш збір та врятувати життя доньки. Пам'ятайте не буває малих сум, краще мала допомога аніж велике співчуття!"

Залишилося мало часу! Полінка терміново мусить пройти лікування! Давайте допоможемо врятувати життя маленької дівчинки!

Друзі! Добродійники! Будь ласка! Поширте наше прохання, зробіть чудо! Врятуйте янгола Полінку!


Документація

Добродійники

88 грн
БО «Допомагаю.укр»

11 серпня 2022, 11:28:21

Банківський переказ від анонімного добродійника

1 000 грн
Анонімний добродійник

01 вересня 2021, 22:13:09

500 грн
Анонімний добродійник

01 вересня 2021, 17:10:47

35 грн
Анонімний добродійник

01 вересня 2021, 13:58:43

Здоровья✨

200 грн
Анонімний добродійник

31 серпня 2021, 22:28:38

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше