Допомагаю.укр

Щоб полегшити будні… Сергію терміново потрібний візок та неінвазивний апарат для очищення дихальних шляхів!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 300 000 грн
Підтримали: 91 осіб
26 600 грн 8.87%
273 400 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Дричик Сергій Сергійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  М'язова дистрофія Дюшенна
 • Призначення збору:
  Неінвазивний апарат для очищення дихальних шляхів (Philips Respironics Cough Assist E70) та електровізок
 • Населений пункт:
  Буцинь, Волинська область
 • Початок:
  27 березня 2023, 17:58:33

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

У боротьбі з м’язовою дистрофією важлива кожна мить! Сергію дуже потрібна ваша допомога!

29 травня 2024, 14:53:13


Хочемо вам повідомити, що на жаль стан Сергія потрохи погіршується. Його м’язи поступово слабшають, та хлопець не хоче здаватися, він продовжує боротьбу. На жаль повністю вилікувати хворобу неможливо. Тому зараз так потрібна ваша поміч.

На постійній основі Сергію потрібно приймати гормонотерапію, ліки що підтримує серце, вітамін D, кальцій. А також використовувати неінвазивну вентиляцію легень. Хлопцеві життєво необхідне придбання відкашлювача для очищення і тренування легень. Якщо все правильно і вчасно використовувати його хвороба буде протікати набагато легше.

Ми просимо продовжувати допомагати Сергію, адже без вашої допомоги хлопцеві не вижити. Цей апарат для нього єдиний шанс, єдина надія жити.

Віримо у доброту ваших сердець!

Більше новин

Батьківська любов не знає меж. Незалежно від того, доросла дитина чи ні – батьки люблять її всіма силами та зроблять все, щоб підтримати дитину, зняти, хоча б частково, тягар того, з чим вона стикається щодня.

Ми, батьки нашого дорогоцінного сина Сергія, зробимо все, щоб допомогти йому боротися – за життя без болю! Будь ласка, прочитайте наше звернення та підтримайте нашу сім’ю у цю важку для нас хвилину.

Сергійко народився здоровим хлопчиком і ріс без патологій. Але у віці трьох років почав часто падати, не міг піднятися східцями, не міг стрибати, бігати, їхати велосипедом, були збільшені литкові м'язи. Ми почали звертатися до лікарів. Нас запевняли нічого серйозного робіть масаж, носіть ортопедичне взуття. У віці шести років встановили діагноз М'язова Дистрофія Дюшена.

Це тяжке генетичне захворювання, яке вражає 1 з 3500 хлопчиків. Основний симптом хвороби - це м'язова слабкість, пов'язана з атрофією скелетних м'язів. Спочатку руйнуються м'язи стегон, тазу, нижніх кінцівок, плечового поясу, поступово верхніх кінцівок і шиї. Атрофія серцевих і дихальних м'язів.

Зараз Сергію 18 років він не ходить, пересувається на інвалідному візку. Стан його погіршується, втрачає м'язи. Не може руки підняти у гору, розвинулася кардіоміопатія. Син цікавиться комп'ютерними іграми, мандрівками. Не дивлячись на те, що через хворобу, Сергій втратив здатність бігати, стрибати, ходити до школи (а не навчатись вдома)і просто ходити, а через це втратилось спілкування з однолітками, це не озлобило його. Він дуже добрий і не втрачає оптимізму.

У таких хворих після втрати здатності до ходіння швидко слабшають діафрагмальні м'язи, знижується кашльовий рефлекс. Коли пацієнт відчуває мокроту то він не може продуктивно відкашлятися, що спричиняє значні труднощі і страждання для людини. Сергію лікарі призначили раз в день використовувати відкашлювач, а вразі застуди 5 разів, а то й більше.

Роками ми боремось за краще життя нашого сина. І тепер для того, щоб полегшити його будні нам потрібно придбати Неінвазивний апарат для очищення дихальних шляхів Philips Respironics Cough Assist E70, а також електровізок, завдяки якому Сергій зможе самостійно пересуватись. Електровізок буде виготовлятися в Італії по індивідуальних замірах Сергія. Лікар буде враховувати можливості сина і підбирати потрібні функції. Буде у візку функція вертикалізації, що дуже важливо. Сергій матиме можливість сам приймати вертикальне положення. В Україні не виготовляють візків індивідуально для таких пацієнтів враховуючи їх потреби.

Ми змушені просити про допомогу у вас любі друзі, адже самотужки нам не під силу зібрати необхідну суму. Тому з усього серця просимо, підтримайте нас!

Будемо надзвичайно вдячні, якщо знайдуться люди, які захочуть підтримати нас і забезпечити подальше життя Сергія серед людей.


Документація

Добродійники

300 грн
Анонімний добродійник

14 червня 2024, 16:09:35

200 грн
Анонімний добродійник

13 червня 2024, 13:30:19

150 грн
Анонімний добродійник

03 червня 2024, 16:27:50

500 грн
Анонімний добродійник

01 червня 2024, 15:49:15

100 грн
Анонімний добродійник

01 червня 2024, 11:49:12

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше