Допомагаю.укр

Боротьба за краще майбутнє Анні! Ми підтримуємо та просимо кожного допомогти!

Завдяки Вам це вдалось! Дякуємо!
Сума збору: 120 000 грн
Підтримали: 472 осіб
120 000 грн 100.00%
0 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Дронік Анна Євгеніївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  ДЦП, спастична диплегія, моторні порушення, симптоматична епілепсія
 • Призначення збору:
  Лікування методом селективної ризотомії спинних корінців
 • Населений пункт:
  Бровари, Київська область
 • Початок:
  13 листопада 2021, 13:16:10

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Ми до вас з радісною новиною по справі Дроник Анни!

14 березня 2023, 18:52:12

Ура, спільними зусиллями усіх небайдужих вдалося зібрати необхідну суму та оплатити реабілітацію для Анни. Дякуємо Вам! Дякуємо нашим чарівникам, які у своїх серцях мають багато милосердя. Зараз горе у кожної родини, а найстрашніше те, що страждають хворі діти.

Діти – це наші крила, наша підтримка, наше життя!!! Родинам в яких хвора дитина дуже складно, вони відчувають себе на цей час знесиленими і безпорадними. Саме у цей складний час, ВИ не залишили родину дівчинки самотньою і стали допомагати їй.

Нам дуже хочеться подякувати КОЖНОМУ, хто не залишився байдужим до долі нашої підопічної і взяв, будь-яку, посильну участь у ії житті! Дякуємо всім хто започаткував збір!!! Дякуємо всім за колосальну підтримку, теплі слова та допомогу.

Віримо, що спільними зусиллями подаруємо Анюті шанс на щасливе майбутнє.

Найбільше мене болить безпорадність. Адже я б зробила все для своєї доньки, за неї віддала би життя! А тим часом я спостерігаю, як вона нерівно бореться зі своєю долею і почувається абсолютно безсилою... Так не повинно було бути. Не так мало б виглядати життя Анюточки!

У 2013 році я стала мамою довгоочікуваної двійні (хлопчик та дівчинка). Малюки народилися на 29 тижні вагітності з вагою 1300 грам. І з цього моменту розпочалася наша боротьба за здоров’я крихіток. Півтора місяця дітки перебували у кувезах, не могли самостійно дихати, їли через зонд.

Коли немовлятам виповнилося 8 місяців для Анюти прозвучав страшний діагноз - ДЦП. Після того, як діткам виповнився рік їхній батько покинув нас. Було дуже важко і страшно, а іноді опускалися руки, але треба було боротися і йти далі заради дітей. Взявши всю материнську волю в кулак ми розпочали нашу нелегку боротьбу. Почали систематично проходити реабілітації, індивідуальні терапії, які проводять спеціалісти.

Консультації з різними фахівцями. Часті поїздки Україною та постійні надії, що все зараз донечка побіжить. Але Аня досі не може обійтися без моєї постійної допомоги, адже самостійно не сидить, ручки не працюють вона завжди розраховує на мою підтримку. Незважаючи на те вона все розуміє, любить коли їй читаю книги та задоволенням займається з усіма фахівцями.

Ось нещодавно ми дізналися про те, що існує лікування в Польщі методом селективної ризотомії спинних корінців, яка радикально зменшить спастичність нижніх кінцівок, покращуючи загальну рухливість. Поїхавши на консультацію в Польщу до лікаря Єжи Лушавського та із чотирьох діток України нашій донечці дали шанс та призначили операцію на кінець листопада.

У нас дуже мало часу, ми не можемо втратити такий шанс. Віримо, що з вашою допомогою ми зможемо це зробити. Будь-яка допомога у боротьбі за краще майбутнє моєї донечки стане для мене великою підтримкою.


Документація

Добродійники

10 612 грн
Анонімний добродійник

07 лютого 2023, 11:49:08

20 000 грн
Анонімний добродійник

07 лютого 2023, 11:47:57

500 грн
Анонімний добродійник

01 лютого 2023, 14:33:32

500 грн
Анонімний добродійник

01 лютого 2023, 14:06:17

100 грн
Анонімний добродійник

01 лютого 2023, 09:26:30

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше