Допомагаю.укр

Боротьба за краще майбутнє Анні! Ми підтримуємо та просимо кожного допомогти!

Сума збору: 180 000 грн
Підтримали: 603 осіб
148 011 грн 82.23%
31 989 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Дронік Анна Євгеніївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  ДЦП, спастична диплегія, моторні порушення, симптоматична епілепсія
 • Призначення збору:
  Лікування методом селективної ризотомії спинних корінців
 • Населений пункт:
  Бровари, Київська область
 • Початок:
  13 листопада 2021, 13:16:10

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Аня має право на щастя та прекрасне майбутнє – допоможіть, будь ласка!

11 квітня 2023, 15:09:55


Шановні Благодійники, завдяки вам Аня отримала курс реабілітації у медично-реабілітаційному центрі Модричі. Фахівці працювали з дівчинкою над покращенням її стану здоров’я. Аня стає більш стійкішою та результати лікування покращують її фізичний стан, але попереду ще потрібні зусилля, щоб дівчинка ставала більш сильнішою. Ми повинні допомогти їй у цьому, і з вашою допомогою у нас все обов’язково вийде!

Ані потрібно проходити реабілітацію й надалі. Ми продовжуємо збір для Анни й дуже розраховуємо на вашу підтримку під час цього збору.

Ми заздалегідь дякуємо вам за всю підтримку, яку ви надали дівчинці.

Більше новин

Найбільше мене болить безпорадність. Адже я б зробила все для своєї доньки, за неї віддала би життя! А тим часом я спостерігаю, як вона нерівно бореться зі своєю долею і почувається абсолютно безсилою... Так не повинно було бути. Не так мало б виглядати життя Анюточки!

У 2013 році я стала мамою довгоочікуваної двійні (хлопчик та дівчинка). Малюки народилися на 29 тижні вагітності з вагою 1300 грам. І з цього моменту розпочалася наша боротьба за здоров’я крихіток. Півтора місяця дітки перебували у кувезах, не могли самостійно дихати, їли через зонд.

Коли немовлятам виповнилося 8 місяців для Анюти прозвучав страшний діагноз - ДЦП. Після того, як діткам виповнився рік їхній батько покинув нас. Було дуже важко і страшно, а іноді опускалися руки, але треба було боротися і йти далі заради дітей. Взявши всю материнську волю в кулак ми розпочали нашу нелегку боротьбу. Почали систематично проходити реабілітації, індивідуальні терапії, які проводять спеціалісти.

Консультації з різними фахівцями. Часті поїздки Україною та постійні надії, що все зараз донечка побіжить. Але Аня досі не може обійтися без моєї постійної допомоги, адже самостійно не сидить, ручки не працюють вона завжди розраховує на мою підтримку. Незважаючи на те вона все розуміє, любить коли їй читаю книги та задоволенням займається з усіма фахівцями.

Ось нещодавно ми дізналися про те, що існує лікування в Польщі методом селективної ризотомії спинних корінців, яка радикально зменшить спастичність нижніх кінцівок, покращуючи загальну рухливість. Поїхавши на консультацію в Польщу до лікаря Єжи Лушавського та із чотирьох діток України нашій донечці дали шанс та призначили операцію на кінець листопада.

У нас дуже мало часу, ми не можемо втратити такий шанс. Віримо, що з вашою допомогою ми зможемо це зробити. Будь-яка допомога у боротьбі за краще майбутнє моєї донечки стане для мене великою підтримкою.


Документація

Добродійники

90 грн
Анонімний добродійник

07 квітня 2024, 18:02:33

500 грн
Анонімний добродійник

06 квітня 2024, 17:10:17

50 грн
Анонімний добродійник

04 квітня 2024, 11:21:25

1 231 грн
Анонімний добродійник

23 березня 2024, 23:00:11

100 грн
Анонімний добродійник

22 березня 2024, 16:10:13

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше