Допомагаю.укр

Дуже терміново! Боротьба з раком стає все важчою! Час має значення!

Сума збору: 120 000 грн
Підтримали: 42 осіб
9 701 грн 8.08%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Дороганчук Ганна Василівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак шийки матки
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Одесса, Одеська область
 • Закінчення:
  10 грудня 2023, 18:50:00

Опис збору

Непоправне горе... Серце Дороганчук Ганни зупинилось...

10 грудня 2023, 19:49:27

Ми отримали дуже сумну звістку. Після тривалої боротьби з хворобою Ганна покинула цей світ. Ми віримо, що вона уже в місці, де немає страждань, хвороб і болю.

Благодійна Організація «Допомагаю.укр» висловлює найщиріші слова співчуття рідним з приводу непоправної втрати найріднішої людини. Хай земля стане для Ганни пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

Ми щиро поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи...

Більше новин


Рак шийки матки - діагноз, який я почула два роки тому, викликав шок і жах. Я дружина чудового чоловіка і мама двох дітей, хочу жити! Мене чекає важка битва...

Мене звати Ганна. Я завжди була активною та сповна сил, багато часу приділяла в допомозі іншим. Моє життя кардинально змінилося в 2021 році… Важка хвороба змусила мене відвідувати онкологічний диспансер щотижня, а кожні дози хіміотерапії виснажили мій досі міцний організм. На мене чекає наступний етап боротьби з раком – хіміотерапія на яку я покладаю усі свої надії.

Поки що ми намагалися впоратися з чоловіком самостійно, але життя поставило нас у ситуацію, коли ми змушені просити вас про матеріальну допомогу. Часу мало, адже безжальна хвороба не чекає, а при першій паузі атакує з подвоєною силою та завдає у двічі більше болю.

Крім того, щоб збільшити шанси перемогти рак раз і назавжди, мені потрібне додаткове обстеження, аналізи, індивідуальні візити до спеціалістів та дорогі ліки. 

Звертаюсь до людей доброї волі за допомогою та підтримкою в процесі мого лікування. Я вірю в силу людських сердець і прошу допомоги в придбанні ліків, які можуть врятувати моє життя і світ моєї родини. Я хочу жити та бути мамою своїх дітей. Я хочу побачити, як вони виростають і створюють собі життя. Але без лікування я не маю шансів на подальше виліковування.

Хоча шлях до здоров’я довгий і виснажливий, я вірю, що завдяки вашій підтримці я знову буду радіти життю. 


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

16 листопада 2023, 12:37:17

500 грн
Ivan

06 листопада 2023, 16:13:04

Одужуйте !

500 грн
Анонімний добродійник

13 жовтня 2023, 08:32:45

359 грн
Ivan

15 вересня 2023, 14:34:44

350 грн
Анонімний добродійник

09 вересня 2023, 14:17:01

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше