Допомагаю.укр

Фонд допомоги потерпілим, які постраждали під час злочинного нападу Росії на Україну!

Сума збору: 1 200 000 грн
Підтримали: 285 осіб
101 875 грн 8.49%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Жертви та постраждалі

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Терористична атака Росії на Україну
 • Призначення збору:
  Вільна і демократична Україна
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Закінчення:
  26 листопада 2022, 12:44:00

Опис збору

Подяка усім нашим благодійникам за добру, спільно зроблену допомогу!

02 травня 2022, 14:57:22

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Так само і наша організація об’єдналась з іншими волонтерами і допомогли нужденним людям усім необхідним.

Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію на краще життя.

Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців. Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. За те що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіяких благ і процвітань. Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!

Більше новин

Війна між Україною та Росією – це неймовірні  страждання тисячі невинних людей. Конфлікт між ворогуючою країною триває безперервно 8 років, але події останніх днів свідчать, що воєнні потрясіння зайшли занадто далеко. Вони вбивають і захоплюють у заручники мирних громадян, жінок та дітей. Росія здійснила повномасштабний напад на Україну із декількох напрямків. Кремль бомбить міста нашої держави, знищує стратегічні об’єкти, школи, лікарні, пологові будинки, багатоповерхівки та власні будинки людей. Москва нікого не захищає – вона знищує мирне населення!

Мільйони людей задля власної безпеки змушені були покинути власні домівки виїхавши з окупованих міст в інші країни. Десятки тисяч людей вимушені шукати прихисток, залишившись без домівки та їжі.  Багато сімей втратили власне житло та знаходяться в містах де їх прихистили. Тисячі людей потребують підтримки, захисту та безпеки.

Станьмо, браття, всі на захист батьківського дому,
І над нами панувати не дамо нікому.
Захистимо рідну землю, рідну Україну,
Захистимо свою правду, як свою дитину.

Ніхто не був готовий до того. Що на нашій рідній українській землі почнеться війна. Що держава-сусід, яка вже роками окуповує нашу країну почне повномасштабні воєнні дії по всій території нашої держави.

Ви можете врятувати життя цих людей. Даний збір коштів створений для допомоги постраждалим від війни. Завдяки зібраним коштам буде придбано усе необхідне: одяг та взуття (дорослі і дитячі); медикаменти; засоби гігієни для дорослих та діток; продукти харчування для дорослих та дітей; постільна білизна. Обсяг допомоги залежатиме від розвитку обставин в країні та буде пристосований до потреб людей.

Під час цієї війни. Не забувайте про любов. Надію та емпатію. У цьому полягає наше бажання: нехай любов і людяність не покинуть нас зараз. І залишаться з нами після війни.

Якщо ви можете та хочете об’єднатись, то зробімо це разом - допоможемо нашим потребуючим людям у цей так важкий час. Разом переможемо усе зло! Разом ми СИЛА! За нами перемога!

Молимось і просимо Бога, щоб оберігав  від ворогів, щоб усі повертались живі та неушкоджені. Тримаймось разом, адже Україну підтримує велика кількість сусідніх держав, які простягнули свою руку допомоги!

Слава Україні! Слава нації! Смерть ворогам! Україна понад усе! Разом переможемо!

Добродійники

20 грн
Анонімний добродійник

11 листопада 2022, 09:55:34

50 грн
Анонімний добродійник

10 листопада 2022, 07:09:41

300 грн
Анонімний добродійник

07 жовтня 2022, 11:31:03

47 грн
Анонімний добродійник

07 жовтня 2022, 10:22:41

100 грн
Анонімний добродійник

24 вересня 2022, 12:48:27

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше