Допомагаю.укр

Врятуємо Назарчику зубки та позбавимо дитину болю!

Сума збору: 90 000 грн
Підтримали: 174 осіб
25 791 грн 28.66%
64 209 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Добруха Назар Миколайович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Карієс, пульпіт, періодонтит
 • Призначення збору:
  Лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Початок:
  11 грудня 2022, 23:03:42

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Страшнішим за власні страждання для батьків можуть бути тільки муки дитини. Ми сім’я з Донецької області, нашому Назарчику 4 рочки, він веселий, активний, кмітливий та найкращий син у світі. Рік тому ми помітили темну плямку на зубчику та пішли до стоматолога, який не приділив великого значення та сказав, що це нічого страшного.

Час минав, а ситуація ускладнювалась так, як захворювання стрімко збільшувалось та переходило на інші зубки. Потім в наше з вами мирне життя увірвались «визволителі», які зруйнували усе, що було на їхньому шляху і нашу домівку також знищили. На той момент ми рятувались від цих нелюдів та покинули свій край переїхавши до Києва.

Оговтавшись від ситуації, яка відбувається ми пішли в клініку, бо зубчики не давали спокою, кожен прийом їжі це, як випробування. Назарчика оглянув лікар-стоматолог та діагностував, що у сина карієс, пульпіт та періодонтит. Стрімкий розвиток карієсу зробив ускладнення через, що у Назара склалась така серйозна ситуація. Лікар наголосив, що потрібно терміново пройти лікування аби уберегти сина від ще серйозніших ускладнень, а також позбавити його від болю.

Назар – чудовий хлопчик, який заслуговує всього найкращого. Ми хочемо бачити, як він посміхається, їсть без страждань та може говорити, як усі дітки. На жаль, зараз в цей важкий час ми не в змозі самостійно зібрати потрібну суму на оперування. Працює в нашій сім’ї тільки чоловік, бо на даний час немає на кого залишити сина.

Нам якось важко в новій реальності, але ми мусимо впоратись заради сина, аби зменшити його страждання. Боротися за молочні зуби варто, щоб не допустити порушення прикусу в дитини, щелепа якої тільки формується. 

Тому нам нічого не залишається, як звернутися до вас по допомогу. Це єдиний шанс Назарчика жити без болю та страждань, які тепер перетворюють його життя на кошмар. Будь ласка, підтримайте нас, кожна гривня нам цінна…


Документація

Добродійники

400 грн
Александр

30 травня 2023, 22:35:36

50 грн
Анонімний добродійник

24 травня 2023, 07:01:19

80 грн
Анонімний добродійник

05 травня 2023, 20:16:17

200 грн
Анонімний добродійник

29 квітня 2023, 10:53:54

250 грн
Анонімний добродійник

21 квітня 2023, 12:04:45

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше