Допомагаю.укр

Врятуємо Назарчику зубки та позбавимо дитину болю!

Сума збору: 90 000 грн
Підтримали: 181 осіб
27 881 грн 30.98%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Добруха Назар Миколайович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Карієс, пульпіт, періодонтит
 • Призначення збору:
  Лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Закінчення:
  28 серпня 2023, 10:33:00

Опис збору

Нам це вдалося! Чудова посмішка Назарчика сяє на його милому личку саме завдяки вам!

28 серпня 2023, 11:57:41

Збір коштів для нашого сина змусив нас усвідомити одну річ… Нас оточує багато чудових, добрих людей із величезним серцем, які допомогли нашому сину, дали шанс на краще життя без болю.

Завдяки вашим добрим серцям вдалося зібрати кошти на лікування зубчиків нашому Назарчику. Дякуємо за все – за невимовну підтримку, за кожну пожертву, слова підтримки та участь у зборі. Хай добро повертається до вас примножено!

Дякуємо всім! Батьки Назарчика

Більше новин

Страшнішим за власні страждання для батьків можуть бути тільки муки дитини. Ми сім’я з Донецької області, нашому Назарчику 4 рочки, він веселий, активний, кмітливий та найкращий син у світі. Рік тому ми помітили темну плямку на зубчику та пішли до стоматолога, який не приділив великого значення та сказав, що це нічого страшного.

Час минав, а ситуація ускладнювалась так, як захворювання стрімко збільшувалось та переходило на інші зубки. Потім в наше з вами мирне життя увірвались «визволителі», які зруйнували усе, що було на їхньому шляху і нашу домівку також знищили. На той момент ми рятувались від цих нелюдів та покинули свій край переїхавши до Києва.

Оговтавшись від ситуації, яка відбувається ми пішли в клініку, бо зубчики не давали спокою, кожен прийом їжі це, як випробування. Назарчика оглянув лікар-стоматолог та діагностував, що у сина карієс, пульпіт та періодонтит. Стрімкий розвиток карієсу зробив ускладнення через, що у Назара склалась така серйозна ситуація. Лікар наголосив, що потрібно терміново пройти лікування аби уберегти сина від ще серйозніших ускладнень, а також позбавити його від болю.

Назар – чудовий хлопчик, який заслуговує всього найкращого. Ми хочемо бачити, як він посміхається, їсть без страждань та може говорити, як усі дітки. На жаль, зараз в цей важкий час ми не в змозі самостійно зібрати потрібну суму на оперування. Працює в нашій сім’ї тільки чоловік, бо на даний час немає на кого залишити сина.

Нам якось важко в новій реальності, але ми мусимо впоратись заради сина, аби зменшити його страждання. Боротися за молочні зуби варто, щоб не допустити порушення прикусу в дитини, щелепа якої тільки формується. 

Тому нам нічого не залишається, як звернутися до вас по допомогу. Це єдиний шанс Назарчика жити без болю та страждань, які тепер перетворюють його життя на кошмар. Будь ласка, підтримайте нас, кожна гривня нам цінна…


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

04 серпня 2023, 13:53:14

400 грн
Анонімний добродійник

17 липня 2023, 12:52:53

530 грн
Анонімний добродійник

10 липня 2023, 13:31:04

150 грн
Анонімний добродійник

07 липня 2023, 12:27:30

500 грн
Анонімний добродійник

20 червня 2023, 17:40:48

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше