Допомагаю.укр

Лейкемія вбиває – Олена бореться за своє життя, та потребує нашої допомоги!

Сума збору: 120 000 грн
Підтримали: 66 осіб
17 009 грн 14.17%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Дмитракова Олена Сергіївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Протокова аденокарценома підшлункової залози
 • Призначення збору:
  Хіміотерапія
 • Населений пункт:
  Черкаси, Черкаська область
 • Закінчення:
  13 грудня 2020, 23:15:00

Опис збору

Шановні, отримали сумну звістку, на превеликий жаль серце Дмитракової Олени зупинилося...

15 грудня 2020, 22:21:32

Найщиріші співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати рідним і близьким покійної. Хай земля стане для неї пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

Нехай добрий, світлий спомин про Олену назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, любив та шанував. Вічна їй пам'ять!

З глибоким і щирим співпереживанням, БО «Допомагаю.укр».

Більше новин

35 років - не час вмирати! Особливо, коли вдома чекають маленька донечка, якій лише три рочки та коханий чоловік, для яких ти найважливіша. У Олени Рак підшлункової залози... Рак сильний, але не такий, як воля матері, яка хоче жити для своєї дитини!

Мирне, щасливе життя вмить зруйнувалося як картковий будинок. Все розпочалось з того, що з’явилась пухлина з лівого підребер’я. Не зволікаючи часу Олена звернулась у місцеву лікарню де пройшла обстеження УЗД та КТ, на якому виявили пухлину підшлункової залози.

За рекомендаціями лікарів Лена звернулася в Національний інститут ім. О.О. Шалімова, так як справа є дуже серйозною. Госпіталізувавши призначили найскладнішу операцію, яка тільки може бути в черевній порожнині. Обстеживши розпочали операцію, котра тривала 11год. та 40хв. Були моменти коли чоловік з лікарями думали, що це кінець. Олені видалено частину підшлункової залози, дванадцятипала кишка, жовчний міхур, частина шлунку та група лімфовузлів.

Після 6год. операції виникли труднощі, прийшла комісія на чолі з академіком Усенко та поставили перед важливим вибором, який був ціною життя. Професор Скумс А.В. розповів, що немає кровотоку печінкової артерії, яку потрібно відсікти, але такий ризиковий крок може призвести до смерті, тобто 50 на 50, або ж зашити все назад з пухлиною, а там мовляв «Як Бог дасть» але як практика говорить це 2-3 місяці.

Все ж таки наважившись на непростий і небезпечний для життя крок, дякуючи Богу все обійшлось добре, Олену з реанімації перевели в палату. Видалені органи відправили на гістологію, після якої найгірші сподівання підтвердилися діагнозом: Протокова аденокарцинома підшлункової залози.

Такі шокуючі результати діагностики перевернули життя молодої родини з ніг на голову, адже надіялися, що пройшовши таку складну і небезпечну операцію все скінчиться. Але нажаль ні, бій з раком за життя тільки почався.

Лені назначили 12 курсів хіміотерапії, з яких пройшла тільки 2, тому що організм після оперування не витримує. Після п’яти місяців відновлення, набравши трошки вагу, поїхала в Київ на планове обстеження з надією на кращі результати. Після отриманих аналізів рецидив. В інституті раку призначають знов 6 курсів вже іншої хіміотерапії, з яких 2 пройшла та почався асцит, додатково додано лікування.

 Лікування виснажливе, і потребує величезних витрат, які для рідних є вже не підйомні, адже працює тільки чоловік. Всі заощадження,які були вичерпані, сім’я з маленькою донечкою проживає на орендованій квартирі, так як власне житло продали аби врятувати життя Олени.

«Я Вас благаю! Допоможіть врятувати дружину! Вона дуже хоче жити, адже упадає усією душею до донечки, яку боїться залишити без материнської турботи і ласки.

Їдучи в лікарню до дружини дочка дивлячись мені в очі питає: - тато, а ти привезеш мені маму? Вона пам’ятає цю важку розлуку коли я завіз Олену до Києва. Ми дуже важко пережили цей період» розповідає Володимир чоловік.

Лена мріє про повсякденне життя без болю і страху. Щодня вона сумує за сім’єю, з якою хоче проводити час. Кожен день, мріє аби як найшвидше побороти цього ворога, та повернутися додому здоровою.

Для того, щоб боротися з важким суперником, їй потрібна Ваша підтримка. Ви - остання надія, що настануть добрі дні і ця страшна хвороба назавжди залишиться позаду.

Не будьмо байдужі давайте разом творити добро та врятуємо молоду маму.

Заздалегідь вдячні Вам за розуміння, допомогу та підтримку!


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

01 грудня 2020, 18:34:21

Одужуй!!!

9 грн
Видужуйте

01 грудня 2020, 01:01:31

Видужуйте!

100 грн
Анонімний добродійник

29 листопада 2020, 12:26:38

50 грн
Анонімний добродійник

22 листопада 2020, 20:32:43

100 грн
Анонімний добродійник

22 листопада 2020, 19:33:32

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше