Допомагаю.укр

Сергій, що бореться з аденокарциномою легень терміново потребує коштів на радіотерапію та хіміотерапію!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 317 813 грн
Підтримали: 29 осіб
11 600 грн 3.65%
306 213 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

100/100

Данча Сергій Васильович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Аденокарцинома правої легені cT4N3M1G3 (вторинні враження кісток)
 • Призначення збору:
  Хіміотерапевтичне лікування по протоколу Alectinib Alecensa 1200
 • Населений пункт:
  Чумальово, Закарпатська область
 • Початок:
  29 липня 2020, 23:13:37

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Шановні, разом із Вами ми змогли оплатити лікування Данчи Сергія!

20 листопада 2020, 12:39:44

Дорогі друзі, хочемо повідомити вас про те, що завдяки вашій допомозі нам вдалося оплатити лікування Сергія по протоколу Кризотиніб.

Оплатили лік з коштів підопічного, але більшу частину ми сплатили з рахунку Рейзлер Тетяни у сумі 39.226,36 грн.

Ми дуже Вам дякуємо за підтримку нашого підопічного, адже дякуючи Вашим добрим серцям ми можемо врятувати життя молодого хлопця.

Ми просимо разом із Сергієм допомогти в зборі коштів на його лікування, вдячні Вам за поширення справи, за підтримку моральну та матеріальну! Пам’ятайте, що добро обов’язково завжди повертається!

Більше новин

За допомогою звернувся молодий чоловік, житель Закарпатської області, Сергій якому 33 роки, у якого виявили рак легенів. Лікування Сергія почалось ще в кінці квітня, спочатку були болі в попереку, сімейний лікар лікував защемлений нерв, без результату.

Чоловік тоді звернувся в районну лікарню де було встановлено підозру на рак. Відправили його в Ужгородську обласну лікарню, в травматологію де було поставлено діагноз Саркома Юнга.

Сергія направлено в онкодиспансер, де його не прийняли через те, що не було зроблено аналіз на COVID-19. Поки він чекав на аналіз було прийнято рішення поїхати в Київ звернутися в Інститут Раку.

В Інституті Раку в Києві чоловіку вже остаточно поставили діагноз аденокарцинома легень, вторинне ураження кісток.

Здавлення спинного мозку на Рівні L3 хребця. Цей день зовсім поміняв життя молодого Сергія, ніхто не хоче почути такий страшний діагноз, все ніби рухнуло, але треба було іти дальше та боротися за майбутнє.

В Києві в лікуванні відмовили тому, що у них проходив ремонт та направили Сергія в Ужгород, також направили на експериментальне лікування в клініку Добрий Прогноз. На жаль через мутацію ALK він не підійшов по програмі.

Додатково звернувся в клініку ЛІСОД. Спочатку лише для консультації та щоб порівняти підхід до лікування. Але після того як знайшли ще одну метастазу, було прийнято рішення негайно пройти радіотерапію.

Чоловік отримав всі додаткові аналізи та було назначено лікування - таргетна терапія препаратом Алектиниб. Для Сергія це найкращий варіант.

Лікування дуже дороге, і вже потрачено величезну суму на встановлення діагнозу і здачу аналізів. Через корона вірус чоловік та його сестра, яка йому допомагає залишились без роботи.

Пройдено вже довгий шлях лікування, всі заощадження і всі кошти, які були зібрані за допомогою знайомих вже витрачено, на аналізи, радіотерапію, та госпіталізацію для проведення пункції перикарда. Все давно потрачено, а дохід сім'ї вистачає на їжу.

Сергій просить вашої допомоги, тому що вже самому йому з цим ніяк не впоратись, потрібна допомога в зборі коштів на радіотерапію, а з часом і хіміотерапію.

Чоловік з рідними збирали у рідних, друзів, знайомих. Вони зверталася також в декілька благодійних організацій, але їм відмовили.

Наша Організація дуже хоче допомогти врятувати життя Сергія. З Вашою допомогою, шановні Добродійники ми це зможемо. Просимо не будьте байдужими, не проходьте мимо, допоможіть врятувати молодого чоловіка.


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2020, 05:53:19

200 грн
Анонімний добродійник

01 грудня 2020, 18:47:33

250 грн
Анонімний добродійник

14 листопада 2020, 18:39:20

50 грн
Сергій

27 жовтня 2020, 00:06:44

1 700 грн
Анонімний добродійник

25 жовтня 2020, 05:06:23

Бог піклується про Вас!

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше