Допомагаю.укр

Ірина всіма силами бореться з двома видами раку! Допомога потрібна якнайшвидше!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 276 000 грн
Підтримали: 19 осіб
5 346 грн 1.94%
270 654 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Чуйко Ірина Володимирівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Синоназальна недиференційована карцинома носоглотки з мтс в лв., сa лівої нирки Т1N0M0 кл гр. 2
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Початок:
  11 лютого 2024, 12:07:33

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Я хочу поділитися з вами своєю історією, тому що відчуваю, що мені потрібна ваша присутність і підтримка в цей важкий час. Мене звуть Ірина, мені 44 роки. До недавнього часу я була здоровою і щасливою жінкою, яка любить подорожувати, вело прогулянки, випікання різних смаколиків та запашного домашнього хлібчика. Все йшло у звичному для мене темпі…

У листопаді 2022 року усе моє впорядковане життя раптово перевернулося з ніг на голову, коли лікарі діагностували у мене рак носоглотки та злоякісну пухлину нирки. Сказати, що я була шокована, це нічого не сказати. Саме тоді коли мені потрібна була найбільша підтримка, мій чоловік, на жаль, сказав, що він не готовий до такого випробування. В той момент мені здалося, що життя зупинилось, не хочеться більше нічого. Але взявши всі сили в кулак я розпочала свою боротьбу. Я мушу боротися, щоб перемогти, адже онкологія в теперішній час не вирок. Є безліч можливостей, щоб подолати захворювання, тільки фінансова сторона є бар’єром в цій боротьбі. 

Я знала, що найголовніше — якнайшвидше почати лікування. З великою надією я розпочала своє виліковування в Національному інституті раку, пройшла цикли хіміотерапії та променевої терапії. Мені було надзвичайно важко, але я намагалася не здаватися. Треба було відновити здоров’я, треба було боротися за себе.

На жаль, хвороба дуже підступна. Після 20 сеансу, схема лікування виявилась не дієвою, пішли метастази в підпахвові лімфовузли. Через те, що рак носоглотки рецидивує, операцію по видалені пухлини на нирці приходиться переносити, а це дуже небезпечно, адже він також може прогресувати. Фахівцями, прийнято рішення, додати до хіміотерапії ще й імунотерапію ( Авастін), щоб якось почати лікувати нирку.

Величезні витрати, пов’язані з терапією, викликають невимовний стрес. Я дуже хвилююся, що через фінансові труднощі я не зможу вчасно отримати ліки. Час для мене дуже важливий, а самостійно покрити витрати на лікування я не в змозі. Збір – це єдиний шанс вчасно отримувати життєво необхідні препарати, та проходити обстеження.

Я дуже прошу вас про допомогу! Кожна сума, кожна підтримка, кожна передача інформації людям доброї волі принести надію на краще завтра, на життя. Кожна допомога має значення. 

Від щирого серця дякую за допомогу!


Документація

Добродійники

10 грн
Анонімний добродійник

10 червня 2024, 07:27:15

111111 Мм П Л 1 І

100 грн
Анонімний добродійник

08 травня 2024, 20:56:50

500 грн
Анонімний добродійник

06 травня 2024, 22:01:27

200 грн
Анонімний добродійник

20 квітня 2024, 14:18:12

211 грн
Анонімний добродійник

10 квітня 2024, 09:10:23

Не боятись і стрес відкинути від себе:)

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше