Допомагаю.укр

Рак - не вирок! Головне не здаватись і вірити в себе! Давайде допоможемо Аллі в її лікуванні!

Сума збору: 217 890 грн
Підтримали: 14 осіб
1 080 грн 0.50%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Чмель Алла Леонідіївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Аденокарцинома сигмовидної кишки cT3N1M1, ст. IV, кл. гр. II
 • Призначення збору:
  Лікування таргетною терапією та хіміотерапією за схемою FOLFOX
 • Населений пункт:
  Миколаїв, Миколаївська область
 • Закінчення:
  20 жовтня 2021, 14:13:00

Опис збору

Шановні, ми припиняємо збір коштів для Чмель Алли у нашому фонді...

24 жовтня 2021, 13:08:08

На превеликий жаль ми втратили зв‘язок з пані Аллою. Відшукавши рідних в соцмережі нам так ніхто і не відповів на повідомлення. Тому надалі ми не можемо продовжувати збір коштів.

Дякуємо усім хто додав благодійний внесок по справі Алли, ми обов’язково ці кошти перерахуємо потребуючому нашого фонду, якому вкрай необхідно буде доплатити до лікування.


Чмель Алла звернулася до нашої організації за допомогою, через хворобу, яка ввірвалась в її життя. Їй лише 50 років, вона проживає разом з дочкою. Але, як ми знаємо, рак це така хвороба, яка не вибирає, молодий ти, чи старий, вона просто починає повільно забирати в тебе шанс на існування.

З вересня місяця у Алли діагностували аденокарциному сигмовидної кишки. Жінка не сиділа на місці, і почала активно шукати порятунку, де її могли б лікувати. Через позитивні відгуки і великий досвід у лікуванні саме такого виду раку, як у неї, Алла обрала клініку «Добрий Прогноз» у Києві. Її лікарем-хіміотерапевтом стала Сушик Лілія Миколаївна.

На даний момент, вона вже пройшла шість курсів хіміотерапії. Нещодавно їй зробили КТ, і призначили ще три курси терапії. І не було б так сумно, але, це лише початок її виліковування. При такому діагнозі їй потрібна таргетна терапія у поєднанні з хіміотерапією у режимі FOLFOX.

Сім‘я Алли - це лише вона і її донька. Вона не може працювати за своїм станом здоров‘я, донька працює, але, на жаль, цього не вистачає, щоб продовжити боротьбу. Сьогодні прийшов той момент, коли Алла змушенна просити про допомогу не лише близьких і знайомих, а й зовсім чужих людей.

Родина безмежно вдячна за будь-яку допомогу, адже у їхньому стані кожна гривня - це шанс пройти лікування і стати здоровим.

Давайте не будемо байдужими до чужої біди, і всі разом зробимо крок до одужання жінки. Якщо кожен з нас пожертвує ті гроші, які ми кожного дня витрачаємо на каву або проїзд у громадському транспорті, то зібрати потрібну суму буде у рази швидше.

Ми віримо, що саме з вашою допомогою та підтримкою ми досягнемо мети збору коштів!


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

13 серпня 2021, 17:05:51

5 грн
Анонімний добродійник

12 серпня 2021, 13:32:57

50 грн
Анонімний добродійник

27 липня 2021, 20:10:36

50 грн
Анонімний добродійник

06 червня 2021, 20:04:57

50 грн
Анонімний добродійник

01 квітня 2021, 16:06:13

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше