Допомагаю.укр

Михайлові потрібна операція! Разом ми зможемо подарувати шанс на краще майбутнє!

Сума збору: 126 000 грн
Підтримали: 189 осіб
49 454 грн 39.25%
76 546 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Бут Михайло Олександрович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  ДЦП (дитячий церебральний параліч)
 • Призначення збору:
  Оперативне лікування - трирівнева дуктектомія нижніх кінцівок, артроерез
 • Населений пункт:
  Новомосковськ, Дніпропетровська область
 • Початок:
  20 листопада 2021, 19:43:25

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Добродійники, завдяки вашій підтримці ми змогли оплатити лікування для Михайла!

28 серпня 2022, 11:50:15

Друзі, ось перший спільний, разом оплачений рахунок за невідкладне підтримуюче лікування. Ви, безсумнівно, заслуговуєте на найщирішу і найглибшу вдячність.

Тому щиро Вам дякуємо за Ваші добрі серця та справи. Сподіваємось на Вашу подальшу підтримку, а ми, в свою чергу, намагатимемось використовувати Ваші внески з найбільшою користю для справ.

Віримо, що найближчим часом стрічка збірки покаже зелений колір та ми зможемо оплатити операцію для Михайла!

Багато разів у нашому житті ми стикаємося з труднощами, які, здається, нам не під силу. Однак коли хвороба вражає кохану дитину і в одну мить повсякденне життя змінюється з прекрасного образу на постійну боротьбу, настає момент, коли людина відчуває безпорадність перед несправедливою долею...

Міша - чудовий син - він заряджає посмішкою та позитивним настроєм. Як мама, я роблю все можливе, щоб наслідки дитячого церебрального паралічу не обмежували всі його мрії та бажання. 

З самого початку я знала, що зроблю все, щоб дати сину шанс на краще майбутнє, що ми будемо боротися з перешкодами, які нав’язує нелегка реальність. Ми пройшли непростий шлях. З 5 місяців їздили на систематичне лікування по різних містах України. Дуже рідко бували дома.

Коли Міші виповнилось 7 років у нього народився братик. Було дуже страшно, але чоловік переконав, що ми не вічні, що Михайлику потрібна буде підтримка і турбота в майбутньому. Зараз вони розуміють один одного з півслова.

Всупереч численним реабілітаціям у свої 17 років Міша погано сидить та не може стояти. Пішла деформація ніг та тазу. Інтелект у Михайла збережений, він мріє про таке, як для звичайної здорової людини норма - встати та хоча б подивитися у вікно свого двору.

Оперативне втручання – підрізанням сухожиль та вирівнювання стопи – єдиний вихід кращого життя для сина. Таку операцію запропонували нам у Кракові. Вартість якої не підйомна, таких грошей у мене просто немає.

Як мама, я вкладаю всю свою енергію і любов у виховання та забезпечення найкращих умов для синів, але ця сума виходить за межі моїх можливостей. Я у своїх синів одна. Чоловік у 2017 році пішов із життя, не витримавши не рівної боротьби з онкологією. Дуже важко залишатись одною, але я розумію, що потрібно бути сильною заради дітей. Поки з’явився шанс поставити Мішу на ноги, я не можу його втратити, адже це найбільша радість для нашої родини.

Я шукаю допомоги, де це можливо, і прошу вашої підтримки. Вірю, що завдяки Вам мій син стане на ноги.


Документація

Добродійники

210 грн
Анонімний добродійник

03 липня 2024, 08:45:01

500 грн
Анонімний добродійник

01 липня 2024, 15:43:25

500 грн
Анонімний добродійник

30 червня 2024, 14:18:10

500 грн
Анонімний добродійник

30 червня 2024, 13:13:53

500 грн
Анонімний добродійник

27 червня 2024, 13:14:09

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше