Допомагаю.укр

Рак увірвався в життя Світлани! Не дозвольмо смертельній хворобі перемогти!

Сума збору: 130 320 грн
Підтримали: 128 осіб
20 103 грн 15.43%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Бур'яновата Світлана Станіславівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак кишківника 4 стадії з метастазами у печінці
 • Призначення збору:
  Препарат Авастин для проведення курсів хіміотерапії
 • Населений пункт:
  Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
 • Закінчення:
  02 травня 2023, 12:00:00

Опис збору

Отримали непоправну звістку. Серце Буряноватої Світлани зупинилось...

02 травня 2023, 13:15:24

30квітня перестало битися серце Світлани. Жінка наполегливо боролася за життя проти раку, на жаль, хвороба виявилась сильнішою.

Найщиріші співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати рідним і близьким покійної. Хай земля стане для неї пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль непоправної втрати. Нехай добрий, світлий спомин про Світлану назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, любив та шанував. Вічна їй пам'ять!

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю...

Бій завжди пов'язаний з небезпекою, особливо якщо це бій з надзвичайно складним суперником, яким є рак. Воно приходить абсолютно несподівано, мовчки забираючи найцінніше – людське життя…

У цьому році наша сім’я опинилася у дуже складному становищі, по перше через початок повномасштабної війни Росії проти України. Оскільки ми уродженці міста Кремінна Луганської області, були змушені виїхати та покинути свої домівки. Наразі ми внутрішньо переміщені особи, з березня 2022 року проживаємо на Івано-Франківщині. По друге, у серпні 2022 року нас добила не війна, а діагноз, який поставили нашій мамі - рак кишківника 4 стадії з метастазами у печінці. Здавалося б куди ще гірше в цьому році, але виявляється завжди є куди, окрім того, що нас позбавили нашого житла та щасливого життя, ми змушені боротися за здоров’я та життя нашої мами. 

Іронічним ще є те, що Світлана усе своє життя віддала, щоб допомагати та лікувати людей, пропрацювавши фармацевтом та завідуючою аптеки 27 років. Це самовіддана своїй роботі людина, яка на початку війни до останнього, кожного дня йшла на свою роботу під обстрілами та продавала лікарські препарати з метою якомога більше допомогти саме людям.

На сьогодні ми активно боремося з цією страшною хворобою і ми знайшли дієве лікування, й маємо позитивний прогрес, завдяки обраному курсу хіміотерапії з додаванням препарату Авастин, який коїть справжні дива з організмом людини. Світлана пройшла 6 курсів хіміотерапії. Стан стабілізовано та покращено якість життя.

Усе обстеження та лікування, що пройдено нині, було повністю сплачено за власні кошти усієї нашої сім’ї та наших небайдужих друзів, але зараз ми опинились у скрутному становищі та просимо усіх небайдужих людей про допомогу, адже шанс на подальше здорове повноцінне життя у Світлани є і ми з кожним днем все більше у цьому переконуємось.

Ваша допомога - наш шанс врятувати маму. 


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

26 квітня 2023, 15:09:59

Тримайтесь, та майте віру.

50 грн
Анонімний добродійник

09 квітня 2023, 01:08:27

200 грн
Анонімний добродійник

20 березня 2023, 12:56:03

250 грн
Анонімний добродійник

13 березня 2023, 23:29:40

50 грн
Анонімний добродійник

12 березня 2023, 15:48:09

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше