Допомагаю.укр

Рак увірвався в життя Світлани! Не дозвольмо смертельній хворобі перемогти!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 130 320 грн
Підтримали: 101 осіб
17 806 грн 13.66%
112 514 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Бур'яновата Світлана Станіславівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак кишківника 4 стадії з метастазами у печінці
 • Призначення збору:
  Препарат Авастин для проведення курсів хіміотерапії
 • Населений пункт:
  Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
 • Початок:
  17 грудня 2022, 12:29:55

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Бій завжди пов'язаний з небезпекою, особливо якщо це бій з надзвичайно складним суперником, яким є рак. Воно приходить абсолютно несподівано, мовчки забираючи найцінніше – людське життя…

У цьому році наша сім’я опинилася у дуже складному становищі, по перше через початок повномасштабної війни Росії проти України. Оскільки ми уродженці міста Кремінна Луганської області, були змушені виїхати та покинути свої домівки. Наразі ми внутрішньо переміщені особи, з березня 2022 року проживаємо на Івано-Франківщині. По друге, у серпні 2022 року нас добила не війна, а діагноз, який поставили нашій мамі - рак кишківника 4 стадії з метастазами у печінці. Здавалося б куди ще гірше в цьому році, але виявляється завжди є куди, окрім того, що нас позбавили нашого житла та щасливого життя, ми змушені боротися за здоров’я та життя нашої мами. 

Іронічним ще є те, що Світлана усе своє життя віддала, щоб допомагати та лікувати людей, пропрацювавши фармацевтом та завідуючою аптеки 27 років. Це самовіддана своїй роботі людина, яка на початку війни до останнього, кожного дня йшла на свою роботу під обстрілами та продавала лікарські препарати з метою якомога більше допомогти саме людям.

На сьогодні ми активно боремося з цією страшною хворобою і ми знайшли дієве лікування, й маємо позитивний прогрес, завдяки обраному курсу хіміотерапії з додаванням препарату Авастин, який коїть справжні дива з організмом людини. Світлана пройшла 6 курсів хіміотерапії. Стан стабілізовано та покращено якість життя.

Усе обстеження та лікування, що пройдено нині, було повністю сплачено за власні кошти усієї нашої сім’ї та наших небайдужих друзів, але зараз ми опинились у скрутному становищі та просимо усіх небайдужих людей про допомогу, адже шанс на подальше здорове повноцінне життя у Світлани є і ми з кожним днем все більше у цьому переконуємось.

Ваша допомога - наш шанс врятувати маму. 


Документація

Добродійники

20 грн
Анонімний добродійник

03 лютого 2023, 09:43:30

10 грн
Анонімний добродійник

01 лютого 2023, 21:25:01

100 грн
Анонімний добродійник

01 лютого 2023, 20:32:01

700 грн
Анонімний добродійник

01 лютого 2023, 17:31:29

150 грн
Анонімний добродійник

01 лютого 2023, 14:02:35

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше