Допомагаю.укр

Меланома 4 стадії з метастазами у Тані - Ізраїлі клініка нам дає шанс!

Сума збору: 1 889 165 грн
Підтримали: 421 осіб
103 600 грн 5.48%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Боровицька Тетяна Олександрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Меланома 4 стадії с метастазами
 • Призначення збору:
  Таргетна терапія препаратами Мекініст та Тафінлар
 • Населений пункт:
  Житомир, Житомирська область
 • Закінчення:
  09 листопада 2020, 11:50:00

Опис збору

Шановні, отримали сумну звістку, серце Боровицької Тетяни зупинилося...

10 листопада 2020, 11:11:38

Благодійна Організація «Допомагаю.укр» висловлює найщиріші слова співчуття рідним Тетяни. Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з Вами низько схиляємо голову у скорботі.

Важко знайти слова втіхи, коли стається непоправне – смерть рідної людини. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство Небесне.

Хай покійна завжди залишається найдорожчою Вашому серцю людиною, а пам’ять про неї вічно живе у добрих згадках рідних, друзів і усіх, хто її знав. Ми щиро поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Друзі, також хочемо Вас повідомити про кошти, які залишилися у Боровицької Тетяни, а саме 24.953,79 грн, родина Тані передала їх для потребуючих нашого фонду. Ми обов’язково Вас повідомимо про їх використання на благо наших підопічних.

Більше новин

У Тані Рак 4 стадії. А точніше — меланома з метастазами. Це приклад ціни і цінності життя кожного з нас.

Але почнемо все по порядку. Що може бути дорожчим за сім’ю? Які цінності можуть стати головнішими за щоденні турботи та клопоти молодої сім’ї? Але життя ставить свої умови та завдання. Саме для вирішення такої життєвої ситуації дозвольте розповісти Вам історію Тетяни.

Тані 32 роки. Вона мама чудового сина, який в цьому році йде до школи. Любляча дружина. Донька, внучка і сестра. Звичайні та прості радощі спілкування для цієї родини під загрозою. Страшний діагноз вніс непоправні зміни в життя цієї сім’ї.

Почалося все два роки тому, коли Тетяна вирішила видалити родимку, яка заважала і чіплялась за одяг. Зробили необхідні аналізи в онкологічній лікарні на, що фахівці сказали, що все впорядку. Не час для хвилювання та занепокоєння. Але через деякий час, після профілактичного діагностування родимка знову дала знати про себе. Почало боліти плече. А це вже час для хвилювання, — подумала Тетяна, та почала глибше досліджувати етимологію своєї проблеми. При подальших тривалих обстеженнях виявили меланому, джерело якого — дистанційна родимка. Здавалось би, що такого не звичного в дискомфорті від родимого знаку в не відповідному місці на тілі Тетяни.

На повторний аналіз, зразків родимки двох річної давності, виявили ракові клітини. Це і стало фатальною поворотною подією в перебігу дослідження проблемної родимки Тані. Лікарі допустили помилку. Помилку ціною в життя! Раптом життя набуло нового негативного забарвлення. Не будемо приховувати — в Україні шанси на одужання невтішні. В Ізраїлі клініка дає шанси на одужання. Це, звісно ж, несе за собою величезні фінансові витратити.  Але надія на добрих людей та теплоту людських сердець підтримує Тетяну та її близьких. Вони змушені звертатись за допомогою до не байдужих людей та сподіватись на якісну допомогу фахівців із Ізраїлівської  клініки.

Тільки разом ми зможемо дати шанс та надію Тетяні і її родині на одужання та подальші  мрії та поставлені  цілі на майбутнє, адже по переду новий етап життя – це за руку із сином у перший клас . Подаруй шанс на щасливе життя для молодої сім’ї і ти. Долучись до допомоги, адже тільки разом ми сильні.


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

09 листопада 2020, 10:09:02

200 грн
Анонімний добродійник

09 листопада 2020, 09:59:09

400 грн
Анонімний добродійник

08 листопада 2020, 22:48:06

200 грн
Анонімний добродійник

31 жовтня 2020, 17:48:01

50 грн
Сергій

26 жовтня 2020, 22:52:29

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше