Допомагаю.укр

Діагноз зруйнував наш світ! Ми боремось за життя Богданчика!

Сума збору: 2 706 000 грн
Підтримали: 55 осіб
7 035 грн 0.26%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Бородай Богдан Петрович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Нейробластома заочеревинного простору 4 ст. з метастазами в печінку та кістковий мозок
 • Призначення збору:
  Оперативне втручання повидаленню пухлини та пересадка кісткового мозку
 • Населений пункт:
  Новомосковськ, Дніпропетровська область
 • Закінчення:
  05 квітня 2021, 21:07:00

Опис збору

Справа Богданчика у нашому фонді закрита!

09 квітня 2021, 11:29:43

Шановні, ми дякуємо Вам за відкриті серця в допомозі для Бородай Богдана. Разом нам вдалося зібрати для хлопчика 5654,17 грн, які ми перерахували на БФ «Любовь Любушкиной», який також допомагає в зборі коштів для Богданчика, та перерахує усі кошти на лікування в клініку Туреччини.

Ми щиро дякуємо всім хто підтримує нас та наших підопічних. Ви наші чарівники, які втілюєте віру в краще майбутнє. Нехай усі добрі вчинки повернуться сторицею. Божого благословення, миру, злагоди та тепла - Вам наші друзі!

Богданчику ми бажаємо найшвидшого одужання. Ми надалі з вірою в серці, що все буде добре і перемога буде за хлопчиком. Молимось разом з родиною, щоб Господь Бог оберігав Богданчика, та подарував щасливе майбутнє без раку!


Нейробластома - слова, які зруйнували весь мій світ, адже всесвіт для мене – це мій єдиний синочок Богданчик. Страшний діагноз, який був поставлений для нього змушує ноги усієї родини тремтіти від страху, а сльози з’являються все частіше і частіше. Мій маленький хлопчик бореться за своє існування на землі. Я кожного дня з переживаннями живу, адже так страшенно боюся втратити своє диття подароване нам Богом.

Ми звичайна українська сім’я з Новомосковська, Дніпропетровської області, з нетерпінням чекали появи на світ цього прекрасного хлопчика, який приніс в нашу родину сенс життя, чи нам бажання далі жити. Богданчик найбажаніша, та довгоочікувана наша дитина, яку ми не можемо дозволити собі втратити, адже в своєму житті ми вже пережили смерть донечки при її народженні.

Довгий час, цей біль втрати не давав нам рухатися вперед. Такий біль ще лікується, не проходить зовсім. Саме за вагітністю Богданчиком, життя наповнилось батьківською радістю, ми так його чекали. Наші будні з появи синочка стали неймовірні, ми подарували усю свою ніжність, тепло та ласку для нього.

Зростав наш хлопчик здоровим та енергійним. Але захворівши в один момент на вітрянку, за тим на ГРВі, після чого почалась виснажлива біль голови, висока температура, зневоднення, втрата апетиту, зменшення ваги, а за тим велика біль в суглобі ніжки. Такі симптоми змусили нас негайно бити на сполох.

Звернувшись у лікарню нас направили на ренген, який показав, що все ніби добре, але температура так і трималась. Тоді було зроблено УЗД обстеження, при якому виявлено велику пухлину на печінці 7-10см. Не зволікаючи часу пройшов наш хлопчик МРТ, яке перевернуло наше щасливе життя зніг на голову, адже результат показав найстрашніші догадки лікарів – Нейробластома IV стадії з метастазами в печінці та кістковому мозку.

Ми не могли повірити в почуті слова фахівців, і зробили багато повторних ультразвукових досліджень. Також було взято біопсію, та аналізи відправили в Київ Інститут раку, де отримали підтвердження найстрашнішого, що дійсно в нашого Богданчика – рак. Потрібна пересадка кісткового мозку.

У Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні Богдану зробили 2 хіміотерапії. Шанси на одужання в Україні практично нульові, тому ми зараз знаходимося на лікуванні в Туреччині, де нам дають шанс на життя.

В клініці Memorial (місто Анкара, Туреччина) ми пройшли два курси хіміотерапії з вісьми потрібних, після чого буде зроблено операція по видаленню пухлини, пересадка кісткового мозку, а також було взято стовбурові клітини, щоб у подальшому син зміг бути сам собі донором.

Рахунок за лікування клініка виставила на суму 105.000 доларів. Але виліковування коштує на багато більше, так як, до основного рахунку не включено переливання крові, позапланові госпіталізації та багато інших процедур та маніпуляції, які коштують шалених грошей.

Життя мого сина зараз залежить від величезної суми, якої не має у пересічної української родини.

Ми благаємо врятувати нашого єдиного сина, якого так довго чекали, який є цілим життям для нас, надією, тим заради кого живемо. Просимо всіхпро допомогу та підтримку, і водночас дякуємо за ваше добре серце.

З надією в серці батьки!


Документація

Добродійники

100 грн
БО «Допомагаю.укр»

09 квітня 2021, 11:54:48

Банківський переказ від анонімного добродійника

150 грн
Анонімний добродійник

05 квітня 2021, 22:09:58

200 грн
Анонімний добродійник

05 квітня 2021, 22:00:11

100 грн
Анонімний добродійник

04 квітня 2021, 21:51:47

100 грн
Анонімний добродійник

04 квітня 2021, 00:50:20

Найшвидшого одужання

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше