Допомагаю.укр

Степанко бореться за своє життя – не дозвольте лейкемії його забрати!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 120 000 грн
Підтримали: 106 осіб
62 131 грн 51.78%
57 869 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Бобик Степан Михайлович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Гостра лімфобластна лейкемія
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Львів, Львівська область
 • Початок:
  20 лютого 2024, 10:47:47

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Дорога, якою ми йдемо, це дорога через пекло. Немає нічого гіршого, ніж спостерігати, як страждає ваша дитина, і шукати спосіб полегшити її страждання. Немає нічого гіршого, ніж кожен день боятися за життя свого сина. Немає нічого прекраснішого, ніж надія, яка росте в наших серцях після отримання інформації від лікарів, що кінець цього кошмару можливий. Сподіваємось на повне одужання Степанка.

Хвороба з'явилася несподівано. Наш хлопчик, завжди усміхнений і повний енергії, раптом захворів, висока температура, сухий кашель. Лікування амбулаторно, неодноразові консультації з сімейним лікарем, а стан все погіршувався, продовжував гарячкувати, посилювався кашель.

Розпочато стаціонарне лікування з діагнозом 2-бічна пневмонія, панцитопенія. Стан сина погіршувався все більше і більше, в ургентному порядку був госпіталізований в реанімаційне відділення з приголомшливим для нас діагнозом – гострий лейкоз. Шок, світ зупинився в ту секунду. Для нашої родини це було як удар прямо в серце.

З вересня Степанка і наше буденне життя – стіни лікарні, візити до лікарів, нескінченні аналізи й страх перед кожною розмовою з лікарями... Боротися зі смертельною хворобою важко. На наших очах ми бачимо, як син раптом став дорослішим і усвідомив, що його життя в небезпеці. Він мужньо переносить наступні ін'єкції, аналізи та побічні ефекти лікування. Виліковування дає бажані результати, і це вселяє надію. Однак ми повинні бути готові до витрат, яких нам не уникнути. Степанко все ще потребуватиме спеціалізованого лікування та реабілітації, щоб впоратися не лише з наслідками лейкемії, але й хіміотерапією, яка сіє хаос.

Тому ми просимо вас допомогти нам, щоб син після завершення лікування міг насолоджуватися дитинством зі своїми старшим братиком і сестричкою, які так чекають на нього вдома. Ваша підтримка – це наш єдиний шанс, єдина надія для того, щоб Степанко вижив. 

Ваш внесок, яким би великим він не був, має величезний вплив. Кожна гривня рятує його життя. Разом ми можемо дати йому шанс на перемогу та шанс на довге та щасливе життя без хвороб. Ми щиро дякуємо вам за вашу підтримку та руку допомоги у цей важкий час. 

З вашою допомогою яскрава усмішка Степанка сяятиме й надалі, надихаючи всіх нас!


Документація

Добродійники

1 000 грн
Денис

12 липня 2024, 13:05:40

Одужуй

6 грн
Анонімний добродійник

12 липня 2024, 07:39:28

100 грн
Анонімний добродійник

10 липня 2024, 22:15:04

1 000 грн
Анонімний добродійник

06 липня 2024, 14:32:22

25 грн
Анонімний добродійник

05 липня 2024, 13:48:34

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше