Допомагаю.укр

Лілія дуже хоче жити! Давайте разом допоможемо подолати цю страшну хворобу!

Сума збору: 35 540 грн
Підтримали: 93 осіб
35 540 грн 100.00%
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!

Білик Лілія Вікторівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Гострий лімфобластний лейкоз
 • Призначення збору:
  Проходження курсу хіміотерапії
 • Населений пункт:
  Умань, Черкаська область
 • Закінчення:
  27 жовтня 2020, 10:07:00

Опис збору

Хочемо повідомити Вас, що збір для Білик Лілії!

28 жовтня 2020, 15:02:49

Шановні друзі!

Хочемо повідомити Вас, що збір для Білик Лілії закриваємо, у зв’язку з тим, що дівчина їде закордон на лікування, по державній програмі де буде і продовжувати боротьбу за життя.

Уся сума яка залишилась, а саме 1.058 грн ми перерахували за лікування Лілі.

Щиро дякуємо кожному за допомогу та підтримку, адже разом ми можемо допомогти нашим підопічним бути здоровими. Пам’ятайте добро завжди повертається!

Більше новин

Молода дівчина, якій всього лише 24 роки, в якої все життя тільки попереду, мусить боротися за своє життя з гострим лімфобластним лейкозом.

Лілія закінчила медичний коледж, та відразу пішла працювати медсестрою швидкої допомоги і паралельно вступила до педагогічного університету на біолога. Працюючи на роботі дівчина неодноразово виїжджала з командою на виклики та рятувала життя різних людей, та надавали першу необхідну допомогу аби допомогти людям, адже за три роки на швидкій вона бачила чимало людських страждань і переживань, тому що робота медика є не легка, як морально так і фізично.

«Я ніколи не замислювалась, а раптом з нами щось станеться, я просто їхала на виклик і робила все аби допомогти комусь» - розповідає Ліля.

Через 3 роки роботи дівчина пішла в декретну відпустку та закінчувала навчання в університеті, жила щасливим життям, будувала плани на майбутнє, насолоджувалась вихованням, турботою своєї донечки, мріяла з сім’єю подорожувати, довго і щасливо жити в оточені рідних та близьких.

Проте біда ввірвалась у життя Лілії зненацька. Все почалося раптово, з болів у ногах та спині.

Спочатку дівчина думала, що просто простудила спину. Лікувалася знеболюючими, протизапальними, зверталася до невропатолога, лікування не допомагало. Болі ставали сильнішими і дуже нестерпними. Декілька тижнів страждала, почалися болі в області щитовидної залози. Запідозрили підгострий тиреоїдит. Не зволікаючи Ліля на наступний день поїхала до Києва здавати аналізи та узд. Узд показали, що щитовидна залоза в нормі, а от в аналізі крові були знайдені бластні клітини, які там не повинні бути і свідчили про онкологію.

Дообстежившись лікар поставив діагноз «Гострий лімфобластний лейкоз». Такий шокуючий результат перевернув все життя Лілії з ніг на голову, саме страшне про, що тільки здогадувалась підтвердилось.

На даний час дівчині призначили хіміотерапію по протоколу Gmall 07/2003, що вона зараз проходить, але заощаджень, які є у сім’ї не вистачає аби продовжувати лікування, тому змушена звернутися до Вас наші любі Добродійники допомогти в зборі коштів на дороговартісне лікування яке так необхідне аби подолати цю страшну хворобу.

Давайте разом підтримаємо молоду маму, адже вдома її чекає любляча сім’я, малесенька донечка, якій так потрібна материнська любов та ласка, коханий чоловік якого вона любить більше за все на світі.

Слова Лілії: «Прошу небайдужих про допомогу, я мрію повернутися живою та здоровою до своєї найдорожчої родини»

Не будьмо байдужі давайте разом творити добро та врятуємо молоду маму. Заздалегідь вдячні Вам за розуміння, допомогу та підтримку!


Документація

Добродійники

50 грн
Сергій

27 жовтня 2020, 00:07:16

100 грн
Ирина

23 жовтня 2020, 16:56:52

Не сдавайтесь и верьте. Всё у Вас будет замечательно. Выздоравливайте.

150 грн
Анонімний добродійник

23 жовтня 2020, 00:38:01

10 грн
Анонімний добродійник

22 жовтня 2020, 11:44:36

Такая молодая и красивая, выздоравливай обязательно

100 грн
Анонімний добродійник

14 жовтня 2020, 23:44:29

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше