Допомагаю.укр

Ми не можемо змарнувати стільки років боротьби – ви нам допоможете?

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 1 668 000 грн
Підтримали: 40 осіб
16 000 грн 0.96%
1 652 000 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Білецький Максим Геннадійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  ДЦП, кіста головного мозку, епілепсія
 • Призначення збору:
  Операції гліальні пухлини, внутрішня декомпресія, мікрохірургічним методом, імплантація вагусного стимулятора
 • Населений пункт:
  Фастів, Київська область
 • Початок:
  12 липня 2023, 10:32:00

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Максиму 31-рік, але його життя дуже відрізняється від життя його ровесників... Мій син не мріє про нову машину чи дорогі гаджети. Дитячий церебральний параліч забрав у нього це... Однак Максим не здається. Сьогодні найбільша мрія, але й нагальна потреба – це операція з видалення пухлини головного мозку. Це не те бажання, яке повинно бути у молодої людини... Але це так і нічого цього не змінить, тому сьогодні я прошу допомоги для сина. Вірю, що попереду у нього ще багато хорошого!

У 8 місяці сину поставили діагноз ДЦП. З першого року життя почалася важка, вибоїста дорога, часто вкраплена сльозами та болем. У 2,5 роки Максиму було проведено операцію на нозі, щоб він міг ходити. А у 10 річному віці було діагностовано кісту мозку, яка викликала епілепсію. Було проведено операцію з видалення пухлини та призначено проти судомних препарати, які приймає по сьогодні. На жаль, дія ліків вже не допомагає, стає дедалі гірше. Наразі приступи закінчуються реанімацією, втратою свідомості та пам’яті. 

Здається ця дорога ніколи не закінчиться, але ми повинні зробити все, щоб, попри хворобу, Максим мав шанс на незалежність, фізичну форму, щасливе життя... І такий шанс є - клініка Меморіал, Туреччини. Фахівцями клініки було вивчено історію сина, а також здійснили обстеження та прийшли до висновку.

Потрібно терміново провести дві операції. Перша буде видалення гліальної пухлини, внутрішня декомпресія, мікрохірургічним методом. Друга імплантація вагусного стимулятора. Саме такого лікування потребує зараз Максим, аби надалі жити без страху, що призведе наступний приступ.

Я не хочу, щоб мій син втратив те, за що боровся все життя. Тому я прошу допомоги. Вірю, що завдяки допомозі людей доброї волі та зусиллям Максима у боротьбі з хворобою мій син стане здоровим, а це наша найбільша мрія. Але без вашої допомоги нам дуже важко...

Дякуємо за кожен жест підтримки з усього серця! Мама Максима.


Документація

Добродійники

111 грн
Анонімний добродійник

26 квітня 2024, 05:01:01

200 грн
Анонімний добродійник

20 квітня 2024, 14:24:26

2 009 грн
Анонімний добродійник

08 березня 2024, 17:19:46

25 грн
Анонімний добродійник

10 лютого 2024, 19:52:02

100 грн
Сергій

25 січня 2024, 20:40:57

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше