Допомагаю.укр

Маленькому Дмитрику потрібна допомога – на рахунку кожен день в боротьбі зі СМА 1 типу!

Сума збору: 57 068 400 грн
Підтримали: 991 осіб
232 022 грн 0.41%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Басов Дмитро Вікторович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Спинально м'язова атрофія 1 типу (СМА 1)
 • Призначення збору:
  Препарат Золгенсма
 • Населений пункт:
  Вишгород, Київська область
 • Закінчення:
  28 червня 2022, 12:25:00

Опис збору

Збір для Басова Дмитра успішно закрито!

28 червня 2022, 13:27:04

Друзі, маємо неймовірно-чудову новину, Дмитрик виграв у лотереї свій щасливий білет, шанс на життя. Родина Діми переповнені емоціями та неймовірно щасливі, що можуть повідомити усім хто допомагав та підтримував про те, що збір успішно закритий!

Батьки хлопчика від усього серця з великою вдячністю дякують усім хто допомагав, підтримував та вірив у успішність даного збору.

Усі кошти, які були зібрані за допомогою нашого фонду будуть перераховані для чудової дівчинки Мар’янки Михайлової, яка також веде збір на найдорожчі ліки світу. Віримо, що незабаром зможемо вам повідомити чудову новину і по справі Мар’янки)

На сьогодні хочемо подякувати ЗСУ за ще один прожитий день. Віримо, що наша нація незламна та переможе у всьому!


Ми родина Басових - Віктор, Анна та Дмитрик! Доля подарувала нам під новий рік - найкращий подарунок у житті! 30 грудня в місті Вишгород у нас народився синочок - Дмитро! Нашому щастю не було меж, доки ми не дізнались про страшну новину...

Дмитру був поставлений діагноз "Спинна М'язова Атрофія 1 типу", (СМА1) - важке генетичне захворювання, що неможливо передбачити... Сама агресивна форма… Вона супроводжується втратою мотонейронів з прогресуючою м'язовою атрофією, і, як наслідок, - ранньою смертю. 

Перші симптоми хвороби з'явилися на 2-му місяці життя. Візит до лікаря замість душевного спокою приніс наростаючу тривогу догадками про страшну хворобу. Подальші дослідження мали дати остаточну відповідь. В очікувані результатів тесту, години в Інтернеті, історії боротьби за дітей, море сліз і години відчаю.

12.04.2021 наш світ раптом рухнув, бо почули підтвердження того, чого боялися найбільше – наш Дмитрик смертельно хворий, діагноз – СМА1, найважча форма. Діти з таким діагнозом не доживають до 2-х років без лікування, втрачаючи поступово здатність рухатись, ковтати, а в подальшому – навіть дихати.

Ми все ще в шоку, відчаї та жаху… Але ми знаємо, що не можна втрачати час – хвороба прогресує… Лікування існує. Тільки найдорожчі ліки у світі можуть зупинити дане захворювання. Кошти потрібно зібрати якнайшвидше, оскільки хвороба прогресує…

Ми хочемо дати синові все, що може запропонувати сучасна медицина. Ми мріємо, якнайшвидше отримати шанс пройти генну терапію, щоб зупинити прогресування СМА! На жаль, це гігантські витрати… Ми просимо підтримки для нашого сина, знаючи, що просимо про диво. Проте потрібно не здаватися і постаратися, бо для Дмитрика це велика надія…

Ми сподіваємось на усіх добрих людей, які зможуть нам допомогти врятувати життя нашого малюка...

Наперед дякуємо усім небайдужим людям, котрі вже нам допомагають! Ви даруєте надію нашій родині щодня! Це дуже нам зараз потрібно.


Документація

Добродійники

180 грн
БО «Допомагаю.укр»

11 серпня 2022, 11:21:38

Банківський переказ від анонімного добродійника

1 000 грн
Анонімний добродійник

25 червня 2022, 08:25:30

400 грн
БО «Допомагаю.укр»

21 червня 2022, 10:46:55

Банківський переказ від анонімного добродійника

200 грн
Анонімний добродійник

20 червня 2022, 08:41:01

100 грн
Анонімний добродійник

18 червня 2022, 22:05:09

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше