Допомагаю.укр

Час спливає, а за ним – шанс на життя! Допоможіть Олександру перемогти рак!

Сума збору: 642 000 грн
Підтримали: 767 осіб
126 550 грн 19.71%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Барабаш Олександр Іванович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак селезінкового кута ободової кишки ІІІ стадії
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Чугуїв, Харківська область
 • Закінчення:
  11 березня 2023, 10:03:00

Опис збору

Серце Барабаш Олександра зупинилось...

13 березня 2023, 20:45:26

Колектив фонду БО «Допомагаю.Укр» висловлює щире співчуття рідним Олександра з приводу смерті найріднішої людини.

Щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки усій родині. До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею назавжди йде частинка нас. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, що є найголовнішою у житті кожного з нас, проте світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть.

Нехай світла пам’ять про Олександра назавжди залишиться у Вашому серці. А Господь прийме його душу у Царстві Своєму. Вічна пам'ять.

Більше новин


Мене звати Барабаш Наталія і сьогодні я хочу розповісти про свого чоловіка Олександра. Він народився 17 травня 1970 року. В один день наше життя перевернулось з ніг на голову.

У травні 2020 року Олександр потрапив до лікарні з болями у боці, де лікарі поставили передінфарктний стан, а потім - міжреберну неврологію. Йому прописали знеболююче і сказали, що біль має минути. Якби ми тоді знали з чим маємо справу, то не втратили б стільки дорогоцінного часу. Чоловікові ставало все гірше. Пізніше ми прийняли рішення їхати у військовий госпіталь на повне обстеження, через те, що, призначене лікування йому не допомагало. Там лікарі виявили пухлину і діагностували рак селезінкового вигину ободової кишки 4 стадії.

На жаль, через втрачений час, він не витримав і пухлина «вибухнула» за тиждень до призначеної хіміотерапії. На щастя його благополучно і вчасно прооперували та вже через місяць чоловік пройшов 4 курси хіміотерапії. Ми вже були раді, думали все позаду і лікування допоможе, але, на жаль, стався рецидив. Лікарі не змогли дати цьому пояснення. Хвороба прогресує і забирає всі сили в організму.

Ця пухлина зачепила шлунок, селезінку, кишку, печінку. Ми дуже надіялись на хіміотерапію, але, без будь-яких причин нам чомусь скрізь почали відмовляти. Ми тільки чули вслід, що змиріться і живіть далі, вже нічого не допоможе. Як можна змиритися з тим, що ти помираєш?

У нас в голові не вкладалось. Страх, сльози, біль і розпач нас огорнули. Ми писали по всій Україні листи в надії, що його врятують. Розуміючи, що тут йому не допоможуть, вирішили не опускати руки та написали в Medical Park (Туреччина). На наступний день приходить відповідь, що вони готові нас прийняти.

По приїзду в Анталію, йому призначили повне обстеження. Результати були не втішні, але шанси все-таки дають. Пухлини вже на той момент виявили дві: внутрішня і зовнішня, яких можна позбутись шляхом хіміотерапії на протязі 6 місяців.

Щоб залишитись в Туреччині на лікуванні нам потрібна ваша допомога, бо всі резерви у нас вже закінчуються. В Україні нам не давали шансів на життя, а тут є можливість виграти бій. Ми не можемо втратити такий шанс. Ми стільки йшли до цього і ми не можемо повірити, що тепер, щоб вилікуватись головним нашим питанням стане фінансування.

Ще поки невідомо скільки потрібно на операцію, попереду у нас хіміотерапія. Я дуже прошу допомогти нашій родині у цей скрутний момент, і не залишити мого чоловіка помирати з його хворобою. Допоможіть нам зібрати кошти на лікування. Дякую всім, хто відгукнеться. Ваше добро повернеться вам у більшому розмірі…


Документація

Добродійники

20 грн
Анонімний добродійник

21 лютого 2023, 18:39:45

2 грн
Анонімний добродійник

21 лютого 2023, 11:36:17

Будь ласка тримайтеся🙏

100 грн
Анонімний добродійник

16 лютого 2023, 11:49:04

5 грн
Анонімний добродійник

14 лютого 2023, 20:16:28

200 грн
Анонімний добродійник

14 лютого 2023, 13:55:20

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше