Допомагаю.укр

Час спливає, а за ним – шанс на життя! Допоможіть Олександру перемогти рак!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 642 000 грн
Підтримали: 591 осіб
96 221 грн 14.99%
545 779 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Барабаш Олександр Іванович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак селезінкового кута ободової кишки ІІІ стадії
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Чугуїв, Харківська область
 • Початок:
  17 жовтня 2021, 15:38:53

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Донька просить врятувати батька. Олександр Барабаш бореться з раком!

26 листопада 2022, 14:19:57

Мій батько – мій ГЕРОЙ! Іноді й героям потрібна допомога. Все життя мій тато намагався допомагати тим, хто цього потребує. Але зараз допомога потрібна йому!

Протягом 2,5 років він день у день виборює своє життя. Не перерахувати, скільки всього сталося з ним за весь цей час. Але без вас, без добрих сердець ми б не впоралися! Я щиро вдячна кожному з вас, що допомагаєте нам боротися далі!

Зараз у тата єдина мрія - видужати та займатися благодійністю. Адже зараз, як ніколи раніше, ми всі розуміємо, як це цінно та важливо – допомагати іншим! Вже зовсім скоро ми почуємо заповітні слова від нашого лікаря: «Олександр, ви ЗДОРОВІ!». Але для цього нам потрібно пройти ще кілька курсів дорогої імунотерапії.

Мені боляче та важко просити, але заради здоров'я мого тата я готова на колінах стояти та молити про допомогу. Залишилося зовсім небагато для того, щоб забути про це, як про страшний сон!

Благаю, допомо...

Більше новин


Мене звати Барабаш Наталія і сьогодні я хочу розповісти про свого чоловіка Олександра. Він народився 17 травня 1970 року. В один день наше життя перевернулось з ніг на голову.

У травні 2020 року Олександр потрапив до лікарні з болями у боці, де лікарі поставили передінфарктний стан, а потім - міжреберну неврологію. Йому прописали знеболююче і сказали, що біль має минути. Якби ми тоді знали з чим маємо справу, то не втратили б стільки дорогоцінного часу. Чоловікові ставало все гірше. Пізніше ми прийняли рішення їхати у військовий госпіталь на повне обстеження, через те, що, призначене лікування йому не допомагало. Там лікарі виявили пухлину і діагностували рак селезінкового вигину ободової кишки 4 стадії.

На жаль, через втрачений час, він не витримав і пухлина «вибухнула» за тиждень до призначеної хіміотерапії. На щастя його благополучно і вчасно прооперували та вже через місяць чоловік пройшов 4 курси хіміотерапії. Ми вже були раді, думали все позаду і лікування допоможе, але, на жаль, стався рецидив. Лікарі не змогли дати цьому пояснення. Хвороба прогресує і забирає всі сили в організму.

Ця пухлина зачепила шлунок, селезінку, кишку, печінку. Ми дуже надіялись на хіміотерапію, але, без будь-яких причин нам чомусь скрізь почали відмовляти. Ми тільки чули вслід, що змиріться і живіть далі, вже нічого не допоможе. Як можна змиритися з тим, що ти помираєш?

У нас в голові не вкладалось. Страх, сльози, біль і розпач нас огорнули. Ми писали по всій Україні листи в надії, що його врятують. Розуміючи, що тут йому не допоможуть, вирішили не опускати руки та написали в Medical Park (Туреччина). На наступний день приходить відповідь, що вони готові нас прийняти.

По приїзду в Анталію, йому призначили повне обстеження. Результати були не втішні, але шанси все-таки дають. Пухлини вже на той момент виявили дві: внутрішня і зовнішня, яких можна позбутись шляхом хіміотерапії на протязі 6 місяців.

Щоб залишитись в Туреччині на лікуванні нам потрібна ваша допомога, бо всі резерви у нас вже закінчуються. В Україні нам не давали шансів на життя, а тут є можливість виграти бій. Ми не можемо втратити такий шанс. Ми стільки йшли до цього і ми не можемо повірити, що тепер, щоб вилікуватись головним нашим питанням стане фінансування.

Ще поки невідомо скільки потрібно на операцію, попереду у нас хіміотерапія. Я дуже прошу допомогти нашій родині у цей скрутний момент, і не залишити мого чоловіка помирати з його хворобою. Допоможіть нам зібрати кошти на лікування. Дякую всім, хто відгукнеться. Ваше добро повернеться вам у більшому розмірі…


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

28 листопада 2022, 21:55:23

200 грн
Анонімний добродійник

28 листопада 2022, 13:54:50

Выздоравливайте!!!!

100 грн
Анонімний добродійник

28 листопада 2022, 00:06:59

25 грн
Анонімний добродійник

27 листопада 2022, 15:01:22

50 грн
Анонімний добродійник

27 листопада 2022, 11:43:30

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше