Допомагаю.укр

Сила жити сильніша за рак! Давайте разом з вами допоможемо Юрію перемогти!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 1 296 000 грн
Підтримали: 82 осіб
14 701 грн 1.13%
1 281 299 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Атаманюк Юрій Миколайович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Синовіальна саркома
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Коломия, Івано-Франківська область
 • Початок:
  11 вересня 2021, 19:08:22

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору


Новини про рак завжди лякають. Це завжди викликає ті самі емоції, ті ж сумніви та запитання. Коли я вперше почув, що в мене рак, я зрозумів, що мені доведеться боротися. Як ніхто, я вірив, що виграю, і пам’ятатиму свою хворобу, як тимчасову, небажану пригоду.

Мене звуть Юрій, мені 20 років, родом я з Івано-Франківщини. В липні 2020 року був призваний до служби в армії, під час якої у листопаді того ж року захворів на Covid-19, який переніс без ускладнень, так думав я на той момент.

А у грудні під час патрульно-постової служби біля офісу президента України простоявши цілу ніч на морозі -15 я отримав запалення правої легені. Госпіталізувавши моє виліковування тривало більше ніж місяць, без покращення стану.

Після чого було зроблено комп’ютерну томографію, за результатами якої була рекомендація звернутись до пульмонолога. Після консультації даного фахівця виявилось, що у мене присутня туберкульома нижньої долі правої легені. Пульмонолог пояснив, що нічого страшного тут немає, що це все лікується шляхом операції, на яку я дав згоду.

20 січня 2021 року провели операцію, під час якої виявили невідомий наріст, який свідчив підозру на онкологію. Після трьох тижнів діагностики результати підтвердили найстрашніші здогадки, які стали ударом у серце. Діагноз – синовіальна саркома.

Не опустивши рук ми з родиною відчайдушно шукали допомоги… Ми відбивалися від багатьох дверей, поки нарешті не потрапили в клініку в Ізраїлі, де розпочав свій бій за життя.

У мене є великі сили жити. Єдиний шанс на одужання – це проходження хімієтерапій, які допоможуть вбити звіра, який вселився в мій організм. Однак дане виліковування недоступне для моєї родини… воно коштує десятки тисяч доларів.

Моя родина складається з мами, тата та бабусі, усі вони пенсійного віку. Усі заощадження сім'ї не вистачить, щоб покрити дане виліковування. Тому я змушений звертатись до людей доброї волі про допомогу.

Я прошу вас підтримати мою колекцію, навіть символічно, від гривні до гривні, і я досягну своєї мети! Я зможу продовжувати лікування і боротися до перемоги! Я вірю у ваші добрі серця, які врятують мене від смерті!


Документація

Добродійники

60 грн
Анонімний добродійник

20 вересня 2021, 14:33:21

300 грн
Анонімний добродійник

20 вересня 2021, 14:28:39

10 грн
Анонімний добродійник

20 вересня 2021, 12:55:24

100 грн
Андрей

20 вересня 2021, 12:51:10

Держись, все будет хорошо!

650 грн
Анонімний добродійник

20 вересня 2021, 11:04:08

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше