Допомагаю.укр

Терміново! Самотня мама бореться з раком! Врятуймо життя Олени!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 1 170 000 грн
Підтримали: 141 осіб
28 177 грн 2.41%
1 141 823 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Антоненко Олена Василівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Лімфома середостіння
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Гостомель, Київська область
 • Початок:
  21 липня 2022, 13:39:15

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Терміново потрібна ваша підтримка! Лікування дає гарні результати, тому зупинятись нівякому разі не

11 вересня 2022, 13:38:51

Олена пройшла 3 курси хімії. Після яких було зроблено контрольне ПЕТ КТ, яке показало, що є позитивна динаміка. Лікування підібрано правильно і потрібно продовжувати надалі. Потрібно пройти ще 3 курси такої ж хіміотерапії.

Усі заощадження родини за не один рік боротьби вичерпані. Родина Олена усіма силами намагається врятувати її, але кошти стали єдиною перешкодою для боротьби.

Восьмирічному сину дуже потрібна мамина турбота та ласка. Тому ми звертаємось до кожного про найменшу допомогу, навіть одна гривня допоможе Олені боротися з раком і мати більше сил, щоб перемогти його.

Олені 37 років, у неї лімфома середостіння , хвороба яка у 80% виліковна. У неї також є велика воля до боротьби за життя, а причиною цього є її восьмирічний син, який не уявляє свій  світ без матері…  Незважаючи на те, що це дуже важко, Олена не втрачає надії, що зможе виграти цю боротьбу… Це битва за життя! Кожен день важливий!

Все розпочалось восени 2020 року, коли я захворіла на двохстороннє запалення легень. Після того постійно почала погано себе почувати. Пройшовши низку обстежень почула страшний діагноз – лімфома середостіння. Не таким я собі уявляла життя  в 35 років, але я знаю, що не здамся і буду боротися до останнього подиху…

Свою боротьбу розпочала з 6 курсів хіміотерапії, на жаль, ремісії не настало. Фахівцями було призначено ще два курси високодозової хімії. Я чекала хороших новин, які, на жаль, не прийшли… Хвороба виявилась сильнішою і не залишає мене. Все пекло розпочалось по новому колу. Знову ПЕТ КТ,  зразки біопсії та призначення нової дороговартісної хіміотерапії.

Через фашистське вторгнення на нашу неньку Україну моє лікування не вдалося розпочати. Оскільки хвороба прогресує я не могла чекати та при першій можливості полетіла до Туреччини на виліковування. Зробивши обстеження лікарі оцінили лікування сумою, яку я не в силі оплатити.

Мені все ще страшно. Я все ще боюся, не знаю, що принесе завтрішній день. Але найболючіше питання – що буде з моїм сином, якщо хвороба подолає мене... я мушу триматись, щоб виростити сина. Кожен день, проведений з ним, для мене є подарунком.

Я хочу подякувати своїм друзям та незнайомим людям за кожну подаровану гривню. Для мене це не просто гроші. Це найдорожчий дар – дар наступних днів життя. 


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

27 серпня 2023, 02:04:33

100 грн
Анонімний добродійник

16 травня 2023, 07:01:33

90 грн
Павло М

02 травня 2023, 12:18:53

Одужуйте та будьте щасливі, вірьте та Господніх вам благословінь.

200 грн
Анонімний добродійник

24 квітня 2023, 14:56:47

200 грн
Анонімний добродійник

23 квітня 2023, 11:53:04

Все буде добре💙💛

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше