Драматична боротьба за життя! У Наталії є всі шанси на одужання, не дозвольмо хворобі перемогти!
Наташі 46 р. і вже дуже добре знайома з ворогом - рак, адже будучи 12-ти річною дівчинкою ця хвороба відібрала у неї найріднішу людину – маму, що змусило її дуже сильно страждати. Але час не стоїть на місці, Наталія створила свою гарну сім’ю, народила діток, виховувала з найбільшою любов’ю. Наташ
Максим потребує дороговартісного лікування без якого його життя може припинитись! Не даймо сім’ї залишитись без батька!
Мене звуть Максим, мені 42 роки я тато донечки та чоловік коханої дружини. Моє життя залежить від величезної суми грошей на лікування, яке є так необхідне для мене аби жити. З тих пір, як я почув діагноз, у мене склалося враження, що час для мене біжить по-іншому. Дуже швидко, бо наступні дні без
Інвалідність – це не вирок! Максим може бути незалежним, а ви можете в цьому допомогти!
Життя людини з інвалідністю ніколи не було легким. Я народився з дитячим церебральним паралічем. Незважаючи на багато перешкод, з якими я намагаюся зіткнутися, я все ще потребую підтримки у повсякденному функціонуванні. Мене звуть Максим, мені 22 роки. Я людина з першою групою інвалідності.
Хвороба не вибирає твій вік! Але життя одне і треба за нього боротись! Назар потребує нашої допомоги!
Іноді в наше життя приходять такі події, які кардинально його змінюють. Так само сталось і у нашій сім‘ї. Мій син Водоп‘ян Назар, якому тільки виповнилось 18 років, здавалось мав би почати нове доросле життя. Він тільки-но закінчив коледж і вступив до університету. Хотів мандрувати, навчитися грати
Маленькому Дмитрику потрібна допомога – на рахунку кожен день в боротьбі зі СМА 1 типу!
Ми родина Басових - Віктор, Анна та Дмитрик! Доля подарувала нам під новий рік - найкращий подарунок у житті! 30 грудня в місті Вишгород у нас народився синочок - Дмитро! Нашому щастю не було меж, доки ми не дізнались про страшну новину... Дмитру був поставлений діагноз "Спинна М'язова Атро
Сергій, що бореться з аденокарциномою легень терміново потребує коштів на радіотерапію та хіміотерапію!
За допомогою звернувся молодий чоловік, житель Закарпатської області, Сергій якому 33 роки, у якого виявили рак легенів. Лікування Сергія почалось ще в кінці квітня, спочатку були болі в попереку, сімейний лікар лікував защемлений нерв, без результату. Чоловік тоді звернувся в районну лікарню де
Маленький Єгор терміново потребує піврічного курсу хіміотерапії, варість якої 21.600 доларів!
Такий ще зовсім маленький, а вже стільки всього пережив у своєму житті за 7 рочків. «Єгорчик – рання пташка. Народився на 36 неділі. Відразу поставили діагноз «вроджена вада серця» - розповідає Яна, мама Єгора. В 6 років був прооперований. Зробили на серці операцію в листопаді місяці. Оперували
У Сашка є шанс на здорове майбутнє! Врятуймо хлопчика в боротьбі з раком!
Допоможіть! Для порятунку життя нашого сина потрібна величезна сума коштів! Олександру лише 12 років, незабаром буде 2 роки, як він бореться з раком, який хоче відібрати його у нас! Ми не здаємось, ми боремося так, як кожен батько бився б за свій найдорожчий скарб. Ми не можемо опускати руки і зупин
Молода дівчина, Головко Аліна у якої метастази меланоми в лімфовузлах та легенях необхідно потребує коштів на лікування!
33 річна, молода мама Аліна у 2017 році видалила родимку. Все було добре на той момент. Лікування не призначалося. Життя бігло своїм темпом, ніхто не думав про страшні сценарії.Дівчина просто продовжувала жити. У 2020 році Аліна звернулася до онкодиспансеру з невеликим ущільненням під пахв
Боротьба за життя триває не один рік! Не даймо ракові забрати матір трьох дітей!
Рак – не найгірший. Страх найгірший… Коли я почула про те, що рак знову повернувся, у мене в голові було лише одне питання – як мої діти будуть без мами, якщо я піду? У мене була віра в те, що я поборола цього страшного ворога, були плани, мрії, щасливе життя. А Зараз у мене лише думки сповнені стра
Тільки операція врятує мою маму від інвалідного візка! Будь ласка, допоможіть!
Мама з тих людей, які, не дивлячись на себе, завжди готова допомогти іншим. Усмішка та турбота про іншу людину – це те, що її відрізняє. Вона завжди була дуже енергійною і працьовитою. Сьогодні, коли біль не покидає її ні на хвилину, мама тримається доброї думки та надіється, що все вийде.
Моє життя в очах моїх маленьких діток! Допоможіть мені перемогти рак заради рідних!
Новини про хворобу ніколи не приходять вчасно, особливо якщо ви батько двох маленьких діток та опора для всієї сім’ї... І передусім якщо це інформація про смертельну хворобу – лейкоз! Для Петра є всі шанси на майбутнє – пересадка кісткового мозку, яка на жаль не відшкодовується за кошти держави,
Сторінка з 12 (143 результатів)