Дуже потрібне лікування, онкологічно хвора Оксана Чайковська потребує нашої підтримки в боротьбі за своє життя!
Оксана, яка 1971 року народження вже пару років бореться за своє життя. Життя жінки неочікувано змінилося у 2009 році. Їй поставили страшний діагноз — рак молочної залози. Вона сім років була у ремісії. У 2016 році пішов рецидив у легені, множинні МТС і так кожен рік Оксана дізнавалася черг
Юна Анна з діагнозом В-клітинна лімфома II стадії агресивного типу невідкладно потребує допомоги!
Онисковець Анна Олександрівна, народжена 30.01.2002 року, студентка Рівненського Державного Гуманітарного Університету. Здається, що у 18 років життя тільки починається: позаду школа, попереду веселі студентські роки, кохання, зустрічі з друзями. Але не так сталося, як хотілося. Доля внесла свої
Олені з Хмельницької області, якій 46 років озвучили страшний діагноз - меланома 3 стадії... Потрібна допомога!
В 2015 році життя Олени наче обірвалося. За пів року її сім’ю спіткало горе і не одне. Меланома-цей страшинй діагноз поставили 46 річній Олені в жовтні 2015 року. Жінці призначили лікування «Інтерферон».Але вона ще незнала, що це тільки початок страшної трагедії яка буде відбуватися в її жи
Термінові операції, які врятують Орисю від смерті! Ми боремось за життя та благаємо про допомогу!
Наша казка розпочалася з народження нашої жаданої доньки. Разом з діагнозом це перетворилося на кошмар: серйозне захворювання в результаті постійного бою за її життя. Щодня ми дивились на нашу маленьку доньку, на її гарні очі, на те, як вона засинає, та не могли повірити в те, що їй прийдеться з нар
Терміново-збірка коштів на лікування! Кацевал Ганна Федорівна - діагноз рак кишківника з МТС у печінку!
Ганна почала погано себе почувати ще на початку 2018 року. Жінка зверталася до лікарів, але вони казали що це все просто перевтома. Але в листопаді її життя перевернулося - їй поставили діагноз - рак кишківника. На той момент у Ганни вже було декілька метастазів у печінці. У тому ж м
Час іде, а з ним і шанс на життя... Ми повинні врятувати життя Ярослава!
Наш син відчайдушно бореться за своє життя, а ми мусимо просити про допомогу, бо ми не зможемо його врятувати самі... Пересадка кісткового мозку – єдина надія врятувати Ярослава. Без цього у нього не буде шансів вижити... Будь ласка, допоможіть врятувати нашу дитину! Ярик – боєць, який мріє
Аліса хвора на S-образний сколіоз третьої рентген міри. Потрібна операція по реконструкції хребта!
Відразу після народження Аліса потрапила в реанімацію. Не могла самостійно дихати. У 2011 році, у віці трьох місяців Алісі була зроблена операція по розділенню двох з трьох черепних швів (краніостеноз), в цей же період була встановлена трахеостомічна трубка для інтубації при операції, тому,
Рак повернувся, не даймо йому перемогти! Врятуймо життя Андрійка разом!
Як важко і болісно згадувати усе через, що пройшов наш син і ми разом із ним. Онкологія, хімія, біль і страх - це життя нашої коханої дитини. Андрій дуже жвавий, енергійний хлопчик. Завжди гуляв з друзями, грав у футбол та різні ігри, його важко було зловити на місці. Коли син став менш активний,
Діагноз зруйнував наш світ! Ми боремось за життя Богданчика!
Нейробластома - слова, які зруйнували весь мій світ, адже всесвіт для мене – це мій єдиний синочок Богданчик. Страшний діагноз, який був поставлений для нього змушує ноги усієї родини тремтіти від страху, а сльози з’являються все частіше і частіше. Мій маленький хлопчик бореться за своє існува
Життя надто коротке, щоб витрачати його на боротьбу з раком! Давайте допоможемо Ользі стати здоровою!
Мене звати Ольга, мені 40років, у мене є сім‘я, я виховую чудову донечку. Заради неї хочеться жити і робити все задля її майбутнього. Але, на жаль, в цьому світі не завжди все складається так, як ми цього хочемо. Рік назад я захворіла на невідомий вид раку, через який всі наші плани помінял
Через не легку боротьбу з хворобою Наталії терміново потрібний ендопротез, аби врятувати руку!
У чудовій, дружній родині з Чернівців неодноразово стукає у двері біда. Найдорожча мама двох доньок, найдобріша бабуся 3-ьох онуків, та найкраща теща для своїх зятів бореться із страшним діагнозом: «Карциномою слинної залози ІІІ кл. гр. з метастазом в дистальний епіметафіз лівої плечової кістки,
Допоможіть зібрати кошти на потужні слухові апарати для чудової дівчинки Валерії!
Ви чуєте, як дощ шумить краплинами? Як дзвони кличуть на молитву в храм? Ви відчуваєте себе щасливими, Що звуки світу всі доступні вам? Прислухайтесь: мелодія чарує, Навколо спів пташиний, срібний сміх. А поруч ті, хто звуків цих не чує, Лиш серцем прислухається до них. До нас звернулася мама чуд
Сторінка з 12 (143 результатів)