Волі до боротьби замало… Щоб жити Геннадій потребує вашої допомоги!
Моє ім‘я Кравченко Геннадій, я народився 17 квітня 1986 року. У мене є донька Анна, 2010 року народження, зараз навчається в 5 класі, відвідує гуртки. В один день моє життя поділилось на дві частини. Я потрапив в лікарню з підозрою на апендикулярний інфільтрат в Смілянську районну лікарню н
Ірина всіма силами бореться з двома видами раку! Допомога потрібна якнайшвидше!
Я хочу поділитися з вами своєю історією, тому що відчуваю, що мені потрібна ваша присутність і підтримка в цей важкий час. Мене звуть Ірина, мені 44 роки. До недавнього часу я була здоровою і щасливою жінкою, яка любить подорожувати, вело прогулянки, випікання різних смаколиків та запашного домашньо
Мені потрібно бути сильним для своєї родини! Допоможіть мені боротися за своє життя!
Я не думав, що життя може змінитися настільки швидко, що потрібно лише один вирок, щоб реальність, яку я знав і будував роками, стала туманною пам’яттю ... Донедавна я відчував, що у мене є все, а сьогодні я можу в одну мить усе це втратити! Мене звуть Анатолій, маю чудову донечку, кохану дружин
Інсулінова помпа – це мій шанс на краще життя! Допоможіть мені приборкати діабет!
Я живу з хворобою, від якої ще ніхто не знайшов ліків. Цукровий діабет - мій постійний супутник - ворог, з яким довелося навчитися жити. Зміни глікемії, тобто рівня цукру в крові, відбуваються дуже швидко. Низький рівень може призвести до церебральної гіпоксії та коми. Мене звати Тетяна, мені 20
Наталія потребує коштів на курс імунотерапії! У жінки страшний діагноз - меланома!
Шишова Наталя Трохимівна з міста Миколаїв потребує нашої допомоги. 2011 рік видався для неї дуже тяжким, тому що жінці в Національному інституті раку в Києві поставили страшний діагноз – меланома шкіри спини. Зробили операцію в тому ж інституті, видалили меланому. Після 8 щасливих років життя
Термінова операція врятує Богданчика від подальших ускладнень зі здоров’ям – допоможіть!
День, коли ми дізналися, що станемо батьками, був одним із найпрекрасніших днів у нашому житті. Навіть не можу передати ту радість, яка супроводжувала нас в очікуванні народження нашого улюбленого синочка. Після народження у Богданчика виявили рідкісну ваду гомілки, та встановили діагноз: Вроджен
Я маю перемогти рак заради своїх дітей. Я маю зробити все, щоб бути здоровою!
Ніколи в житті не очікувала, що мені доведеться сказати такі слова – у мене рак! Але знаю одне, що я не можу опустити рук. Я повинна діяти зараз і зробити все можливе, щоб якомога швидше одужати! Сім’я - це мій найголовніший стимул жити та боротися. Я не хочу, щоб мої діти пам'ятали мене тільки по ф
Термінова операція на серці! Мама трьох дітей бореться за життя!
Наш ворог – час і прогресуюча хвороба. Стан Людмили погіршується, а операція – єдиний порятунок від тяжких наслідків, які можуть позбавити її не лише здоров’я, а й… життя. Допоможіть! Важко просити про допомогу, але коли йдеться про здоров’я та життя людини, яку ти дуже любиш, немає меж, не
На шляху до кращого завтра лише одна операція! Катя терміново потребує хірургічного втручання!
Мене звуть Катерина. Мені 28 років, народилася я з діагнозом Екстрофія сечового міхура, аномалія розвитку сечостатевої системи, двосторонній ЛМР 3-4стадії. Це вроджена патологія, при якій сечовий міхур та структури, що до нього прилягають, вивернуті назовні, а передня черевна стінка не покриває ці о
Терміново! Самотня мама бореться з раком! Врятуймо життя Олени!
Олені 37 років, у неї лімфома середостіння , хвороба яка у 80% виліковна. У неї також є велика воля до боротьби за життя, а причиною цього є її восьмирічний син, який не уявляє свій світ без матері… Незважаючи на те, що це дуже важко, Олена не втрачає надії, що зможе виграти цю боротьбу… Це битва
Сторінка з 4 (46 результатів)