Щоб полегшити будні… Сергію терміново потрібний візок та неінвазивний апарат для очищення дихальних шляхів!
Батьківська любов не знає меж. Незалежно від того, доросла дитина чи ні – батьки люблять її всіма силами та зроблять все, щоб підтримати дитину, зняти, хоча б частково, тягар того, з чим вона стикається щодня. Ми, батьки нашого дорогоцінного сина Сергія, зробимо все, щоб допомогти йому боротися –
Я не хочу, щоб рак був вироком, я хочу його перемогти та повноцінно ЖИТИ!
Цей збір коштів - одна з найважчих речей, які мені доводилося робити в житті. Розповідати болісну історію відчайдушної боротьби за кожен новий день, звертатись до людей про допомогу. Однак у мене немає вибору. Моє буття оцінили у понад 1,5 мільйона гривень, і я дуже хочу залишитися і продовжувати жи
Надія перемогти рак і довге щасливе життя! Будь ласка, не відводьте погляд! Допоможіть боротись!
Донедавна я жив звичним життям. Я був реалізований як батько, чоловік та водій. Все своє життя працював водієм різного виду транспорту. Напевно, робив би це донині, якби не страшна хвороба, яка несподівано з’явилася в моєму житті та перевернула все з ніг на голову… Почалося все дуже непоміт
Мама двох дітей бореться з пухлиною головного мозку! Врятуйте життя Вікторії!
Мене звати Вікторія, мені 31 рік. Я ніколи не очікувала, що мені доведеться просити вас про допомогу... Але ми ніколи не знаємо, що принесе нам сьогодні життя. Все почалося у 2020 році. Бувши на роботі мені різко стало погано. Звернувшись до лікаря мені було поставлено невірний діагноз з неправил
ТЕРМІНОВО! Аденокарцинома загрожує життю Артура! Потрібна допомога!
ТЕРМІНОВО! Артур бореться за життя – нам потрібна ваша негайна допомога, щоб зупинити РАК! Шанс Артура – це лікування дороговартісною хіміотерапією, яка не відшкодовується. Лікування розпочалось тому не може бути перерваним. Будь ласка, допоможіть, часу не можна гаяти! Моєму синові Артуру 2
Я маю перемогти рак заради своїх дітей. Я маю зробити все, щоб бути здоровою!
Ніколи в житті не очікувала, що мені доведеться сказати такі слова – у мене рак! Але знаю одне, що я не можу опустити рук. Я повинна діяти зараз і зробити все можливе, щоб якомога швидше одужати! Сім’я - це мій найголовніший стимул жити та боротися. Я не хочу, щоб мої діти пам'ятали мене тільки по ф
Михайлові потрібна операція! Разом ми зможемо подарувати шанс на краще майбутнє!
Багато разів у нашому житті ми стикаємося з труднощами, які, здається, нам не під силу. Однак коли хвороба вражає кохану дитину і в одну мить повсякденне життя змінюється з прекрасного образу на постійну боротьбу, настає момент, коли людина відчуває безпорадність перед несправедливою долею... Міш
Інсулінова помпа – це мій шанс на краще життя! Допоможіть мені приборкати діабет!
Я живу з хворобою, від якої ще ніхто не знайшов ліків. Цукровий діабет - мій постійний супутник - ворог, з яким довелося навчитися жити. Зміни глікемії, тобто рівня цукру в крові, відбуваються дуже швидко. Низький рівень може призвести до церебральної гіпоксії та коми. Мене звати Тетяна, мені 20
Допоможіть мені повернутись до фізичної форми – я хочу працювати та підтримувати сім’ю...
Я Богдан, мені 51 рік, маю чудову донечку, улюблену дружину та важке захворювання, через яке не в змозі повноцінно забезпечувати свою родину й виконувати фізичні навантаження. У 2007 році зі мною стався нещасний випадок, який назавжди змінив моє життя... Незважаючи на те, що минуло стільки років,
Ми не можемо змарнувати стільки років боротьби – ви нам допоможете?
Максиму 31-рік, але його життя дуже відрізняється від життя його ровесників... Мій син не мріє про нову машину чи дорогі гаджети. Дитячий церебральний параліч забрав у нього це... Однак Максим не здається. Сьогодні найбільша мрія, але й нагальна потреба – це операція з видалення пухлини головного мо
Чергова операція може врятувати життя Наталії. Допоможіть!
Я все ще борюся. Кожен день, кожну мить мого життя, від моменту, коли я прокидаюся, до моменту, коли я засинаю. Я повинна вибороти, я повинна зробити все, щоб подолати труднощі та знову стати на ноги. Мене звати Наталія, мені 34 роки. Я мама двох прекрасних діток, заради яких веду боротьбу за існ
Рак - нещадний ворог... Допоможіть в боротьбі за життя Вероніки!
Терміново! Мене звати Катерина, і я донька найчудовішої жінки у світі - Вероніки. Осінь 2023 року сколихнула всю нашу родину страшною новиною, в мами діагностували рак. Тепер ми усіма силами боремось зі смертельним ворогом, який хоче забрати від нас нашу життєрадісну, старанну та люблячу маму,
Сторінка з 4 (46 результатів)