Тільки термінова операція може допомогти Оксані – час важливий! Біль, який не дає спокійно жити...
Мене звуть Оксана, мені 38 років, у мене ідіопатичний сколіоз грудного відділу хребта IV стадії. На сьогодні, жодне з методів лікування мені не допомогло. Мало того – стає все гірше і гірше... Одна надія – операція по корекції виправлення хребта! Сколіоз діагностували, коли мені було лише 14 рокі
Інсулінова помпа – це мій шанс на краще життя! Допоможіть мені приборкати діабет!
Я живу з хворобою, від якої ще ніхто не знайшов ліків. Цукровий діабет - мій постійний супутник - ворог, з яким довелося навчитися жити. Зміни глікемії, тобто рівня цукру в крові, відбуваються дуже швидко. Низький рівень може призвести до церебральної гіпоксії та коми. Мене звати Тетяна, мені 20
Від цієї операції залежить повноцінність майбутнього життя Нікіти! Давайте разом допоможемо йому у цьому!
Я мама чудового, люблячого синочка Нікіти. Йому цьогоріч виповнилося 8 років. Закінчив 2 клас, і дуже любить навчатись. Родився він цілком здоровим хлопчиком. Ходив до садочка, бавився зі своїми однолітками. Та у 6 років ми почали помічати, що у Нікіти стали викривлятися ніжки. Звернувшись до
Діагноз не забрав мою волю до життя... Будь ласка, допоможіть мені виграти черговий бій проти раку!
У своїх найстрашніших думках я не уявляв, що зі мною станеться щось подібне, але життя непередбачене… Мене звуть Олександр, мені 34 роки. У 2009 році вперше у свій адрес я почув страшний діагноз – лімфома Ходжкіна. У свої 23 роки я розпочав боротись за життя. Протягом двох років лікування було до
Бабарика Юлія просить Вашої допомоги в збірці коштів на боротьбу з раком!
Мешканка Запоріжжя, Бабарика Юлія Володимирівна жила спокійно та щасливо. У кінці грудня 2019 року проходячи плановий медичний огляд робила УЗД молочних залоз. На жаль на УЗД був виявлений збільшений лімфатичний вузол під лівою пахвою, якого раніше молода жінка не відчувала, та він її не ту
Я не хочу, щоб рак був вироком, я хочу його перемогти та повноцінно ЖИТИ!
Цей збір коштів - одна з найважчих речей, які мені доводилося робити в житті. Розповідати болісну історію відчайдушної боротьби за кожен новий день, звертатись до людей про допомогу. Однак у мене немає вибору. Моє буття оцінили у понад 1,5 мільйона гривень, і я дуже хочу залишитися і продовжувати жи
Мені потрібно бути сильним для своєї родини! Допоможіть мені боротися за своє життя!
Я не думав, що життя може змінитися настільки швидко, що потрібно лише один вирок, щоб реальність, яку я знав і будував роками, стала туманною пам’яттю ... Донедавна я відчував, що у мене є все, а сьогодні я можу в одну мить усе це втратити! Мене звуть Анатолій, маю чудову донечку, кохану дружин
Допоможіть мені повернутись до фізичної форми – я хочу працювати та підтримувати сім’ю...
Я Богдан, мені 51 рік, маю чудову донечку, улюблену дружину та важке захворювання, через яке не в змозі повноцінно забезпечувати свою родину й виконувати фізичні навантаження. У 2007 році зі мною стався нещасний випадок, який назавжди змінив моє життя... Незважаючи на те, що минуло стільки років,
Рак - нещадний ворог... Допоможіть в боротьбі за життя Вероніки!
Терміново! Мене звати Катерина, і я донька найчудовішої жінки у світі - Вероніки. Осінь 2023 року сколихнула всю нашу родину страшною новиною, в мами діагностували рак. Тепер ми усіма силами боремось зі смертельним ворогом, який хоче забрати від нас нашу життєрадісну, старанну та люблячу маму,
Терміново! Самотня мама бореться з раком! Врятуймо життя Олени!
Олені 37 років, у неї лімфома середостіння , хвороба яка у 80% виліковна. У неї також є велика воля до боротьби за життя, а причиною цього є її восьмирічний син, який не уявляє свій світ без матері… Незважаючи на те, що це дуже важко, Олена не втрачає надії, що зможе виграти цю боротьбу… Це битва
Тетяна бореться за кожен подих! Без кисневого апрату їй не вижити! Потрібні ваша допомога!
Кожен день – це боротьба і кожна ніч несе з собою невимовну тривогу... Я так боюся заснути, знаючи, що можу не прокинутися. Мене звати Тетяна, мені 41 рік. Все почалося у 2022 році. Рік який приніс багато страждань. Наприкінці цього року зі мною трапилась біда. Стався інсульт. Коли мене привезли
Ірина всіма силами бореться з двома видами раку! Допомога потрібна якнайшвидше!
Я хочу поділитися з вами своєю історією, тому що відчуваю, що мені потрібна ваша присутність і підтримка в цей важкий час. Мене звуть Ірина, мені 44 роки. До недавнього часу я була здоровою і щасливою жінкою, яка любить подорожувати, вело прогулянки, випікання різних смаколиків та запашного домашньо
Сторінка з 4 (46 результатів)