Михайлові потрібна операція! Разом ми зможемо подарувати шанс на краще майбутнє!
Багато разів у нашому житті ми стикаємося з труднощами, які, здається, нам не під силу. Однак коли хвороба вражає кохану дитину і в одну мить повсякденне життя змінюється з прекрасного образу на постійну боротьбу, настає момент, коли людина відчуває безпорадність перед несправедливою долею... Міш
Боротьба молодої мами заради сина! Врятуймо Надію від смертного вироку!
Доброго дня! Звертаюся до Вас з великим проханням про допомогу! Мене звати Надія, мені 27 років, я живу в місті Чернігів, у мене чудова родина, 2х-річний синочок, я працюю репетитором математики, вишиваю бісером, роблю шокобокси та дуже люблю це життя. А ще у мене рак. У мене рак шкіри (мел
Щоб полегшити будні… Сергію терміново потрібний візок та неінвазивний апарат для очищення дихальних шляхів!
Батьківська любов не знає меж. Незалежно від того, доросла дитина чи ні – батьки люблять її всіма силами та зроблять все, щоб підтримати дитину, зняти, хоча б частково, тягар того, з чим вона стикається щодня. Ми, батьки нашого дорогоцінного сина Сергія, зробимо все, щоб допомогти йому боротися –
Тільки хірургічне втручання може врятувати мій зір... Допоможи мені дивитися в майбутнє з надією!
Мене звати Діана, мені 20 років, з самого раннього дитинства (з 7 років) я страждаю короткозорістю. Довгий час носила окуляри, згодом контактні лінзи. Нещодавно пішла на плановий огляд до офтальмолога, де діагностували міопія високого ступеня (одне око -7,75; інше -7.50) та міопічний астиг
Терміново! Хочу жити заради сина, без вашої допомоги рак мене вб’є!
Мені 36 років, моє життя було звичайним, як і більшість з вас. Дім, робота, виховування сина. На жаль, все змінилося два роки тому, коли я дізналася, що у мене рак молочної залози. Під час самоогляду я відчула маленьке ущільнення, яке мене збентежило. Так, як з раком я була знайома раніше, адже в
Термінова операція врятує Богданчика від подальших ускладнень зі здоров’ям – допоможіть!
День, коли ми дізналися, що станемо батьками, був одним із найпрекрасніших днів у нашому житті. Навіть не можу передати ту радість, яка супроводжувала нас в очікуванні народження нашого улюбленого синочка. Після народження у Богданчика виявили рідкісну ваду гомілки, та встановили діагноз: Вроджен
Мама двох дітей бореться з пухлиною головного мозку! Врятуйте життя Вікторії!
Мене звати Вікторія, мені 31 рік. Я ніколи не очікувала, що мені доведеться просити вас про допомогу... Але ми ніколи не знаємо, що принесе нам сьогодні життя. Все почалося у 2020 році. Бувши на роботі мені різко стало погано. Звернувшись до лікаря мені було поставлено невірний діагноз з неправил
Онкологічно хвора Вікторія негайно потребує коштів на придбання препарату Сутент!
Вікторія Наконечна, 29 років, художниця, щаслива молода дівчина та дружина з Кривого Рогу у вересні 2017 року відчула біль в лівому боці і звернулася до лікарів. На УЗД виявили утворення на нижньому полюсі лівої бруньки. Начебто все було добре, але у жовтні 2017 її направили в Криворізьку міську лік
Наталія потребує коштів на курс імунотерапії! У жінки страшний діагноз - меланома!
Шишова Наталя Трохимівна з міста Миколаїв потребує нашої допомоги. 2011 рік видався для неї дуже тяжким, тому що жінці в Національному інституті раку в Києві поставили страшний діагноз – меланома шкіри спини. Зробили операцію в тому ж інституті, видалили меланому. Після 8 щасливих років життя
Я хочу виграти боротьбу з раком! Прагну бути здоровою, для себе і свого сина!
Я опинилася в ситуації, коли мені потрібна допомога, тому я кричу про допомогу... У мене рак, я борюся за своє життя, і без вашої підтримки у мене немає шансів. Будь ласка, допоможи мені... Мене звати Юлія, мені 31 рік і я борюся за життя, бо мені є для кого жити! До захворювання працювала хор
Я маю перемогти рак заради своїх дітей. Я маю зробити все, щоб бути здоровою!
Ніколи в житті не очікувала, що мені доведеться сказати такі слова – у мене рак! Але знаю одне, що я не можу опустити рук. Я повинна діяти зараз і зробити все можливе, щоб якомога швидше одужати! Сім’я - це мій найголовніший стимул жити та боротися. Я не хочу, щоб мої діти пам'ятали мене тільки по ф
Боротьба за життя 6-річної Софійки! Ми не можемо врятувати без вашої допомоги, підтримайте нас!
Іноді нам здається, що в нас немає вже сил, але в таких ситуаціях ми повторюємо собі, що ведемо найважчу боротьбу за все, що маємо. Ми боїмося уявити, що через стільки страждань, які пройшла наша донечка ми можемо її втратити… Ми не допустимо цього. Ми мусимо врятувати Софію. Ми батьки найп
Сторінка з 4 (46 результатів)