Допомагаю.укр

Мама – одиначка просить допомоги у боротьбі з раком! Врятуймо життя Тетяни!

Сума збору: 777 600 грн
Підтримали: 116 осіб
43 476 грн 5.59%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Жеглова Тетяна Володимирівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак прямої кишки 4 степені з багаточисленними метастазами в печінку та легені
 • Призначення збору:
  Хіміотерапія з авастином
 • Населений пункт:
  Кривий Ріг, Дніпропетровська область
 • Закінчення:
  22 жовтня 2021, 11:28:00

Опис збору

Шановні, отримали сумну звістку, серце Жеглової Тетяни на превеликий жаль зупинилося...

24 жовтня 2021, 13:05:04

Молода мама боролась до останнього подиху за своє життя проти раку, та хвороба виявилась сильнішою за волю мами, яка хоче жити заради сина.

БО «Допомагаю.укр» висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та маленькому синочку Тетяни. Нехай добрий, світлий спомин про Таню назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто її знав, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Хай душа її  знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають! Вічна та світла пам’ять!

Більше новин

Про, що б ви думали насамперед, якби у вас був рак 4 стадії з багаточисленними метастазами в легені та печінку, який призводить до смерті? Я думаю лише про одне - про свою дитину. Хто піклуватиметься про нього, якщо я піду? Я борюся за своє життя, і мене охоплює страх, бо я помру без допомоги... Я благаю Вас про допомогу в боротьбі з раком, бо це стосується не лише мого життя. Я одинока мати, яка самотужки бореться зі страшним діагнозом, маючи лише одну мету - я не хочу залишити свого сина без материнської любові та турботи... Я хочу бачити як мій синочок зростає, як йому все вдається в житті. Хочу гідно виховувати та тішитись ним. Хочу завжди бути поруч з ним і його у всьому підтримувати.

Мене звуть Тетяна, у мене рак і я боюся, бо відчуваю, що мій час закінчується...

Я жила, працювала, нічого тривожного мене не турбувало, тішилась своїм дорогоцінним хлопчиком і нічого не запідозрювала.

А розпочалося все з нового року 2020. Почала паморочитись голова, потемніння в очах, були болі та декілька раз втрачала свідомість. Але все це я думала, що трапляється через застуду ніби ослаблений організм, бо була висока температура, що рідко таке зі мною відбувається. Після таких обставин мене взяли сумніви, я звернулась до свого сімейного лікаря. Мене поклали у лікарню в відділення терапії, щоб прокапати,зняти інтоксикацію та обстежити.

На третій день мого перебування в лікарні по результатам УЗД, рентгену та огляду хірурга виявили повну непрохідність, що змусило зробити операцію. Під час оперування в мене виявили пухлину і численні метастази в печінці. Нажаль кісту неможливо було видалити, тому, що не витримала б печінка, і біопсію також не взяли. Мені вивели стому.

Звернувшись до місцевих онкологів з висновком КТ, вони відмовили мені в лікуванні так як в мене ще епілепсія. Відправляють на Київ.

Час минав, а лікування потрібно було розпочинати якомога швидше протягом 2 місяців після операції. А в мене навіть висновку діагностики не було, для того, щоб змогли лікарі надати правильне лікування. Ще й до цього всього карантин. Здавалося ніби все проти мене… Але ні Бог почув мої молитви та допоміг мені в пошуках правильної клініки.

Я звернулася в Лісод - це єдині хто погодились допомогти мені в діагностиці. І далеко не всі бралися за моє лікування. В такі моменти руки ніби самі опускаються, але ж ні я взяла всі свої сили в кулак та продовжила пошуки правильної клініки. Дуже вдячна Оксані Іванівні з Таргет за те, що не відмовила та погодилась допомогти мені в боротьбі з раком, таких лікарів має бути більше!

В Таргет я потрапила в дуже важкому стані, можна сказати як овоч, не могла ні ходити ні говорити. На даний момент я можу пересуватися самостійно, але не багато. Мене тішить те, що ми рухаємось в правильному напрямку, та пухлина розсмокталась. Але є одне «но» це кошти, яких так не вистачає на моє лікування.

Нажаль за станом здоров’я я не можу працювати. Зараз пробую шукаю якийсь підробіток в інтернеті, аби хоч якусь копійку заробити.

В мене є батьки, які з усіх сил мене підтримують, але будучи на пенсії великої фінансової допомоги вони не в змозі мені надати, вони і так продали квартиру, аби тільки врятувати моє життя. Всі заощадження, які були у нашій родині вичерпані.

Цей збір коштів - це мій останній шанс. У мене більше немає іншого. Я борюся не тільки з раком, але і з часом ...

Для боротьби потрібно дуже багато грошей, без них я не маю шансів на лікування. У мене вже немає сил і я втрачаю надію. У мого сина є лише я і мої батьки. Я боюся уявляти, що не зможу підтримати його під час навчання, не побачу, як він створює сім’ю.

Я прошу вас про допомогу! Я хочу лише одного - не вмирати! Кожна гривня може врятувати моє життя.


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

16 жовтня 2021, 17:52:52

200 грн
Анонімний добродійник

11 жовтня 2021, 18:45:25

Хай Господь благословить

100 грн
Анонімний добродійник

06 жовтня 2021, 20:59:26

35 грн
Анонімний добродійник

13 вересня 2021, 21:49:56

150 грн
Анонімний добродійник

10 вересня 2021, 14:24:42

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше