Допомагаю.укр

Мама – одиначка просить допомоги у боротьбі з раком! Врятуймо життя Тетяни!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 777 600 грн
Підтримали: 104 осіб
41 761 грн 5.37%
735 839 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Жеглова Тетяна Володимирівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак прямої кишки 4 степені з багаточисленними метастазами в печінку та легені
 • Призначення збору:
  Хіміотерапія з авастином
 • Населений пункт:
  Кривий Ріг, Дніпропетровська область
 • Початок:
  28 вересня 2020, 20:40:00

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Рак хоче перемогти мене, але я так хочу жити заради свого улюбленого сина. Благаю допоможіть врятува

11 березня 2021, 11:24:00

Друзі, трішки новин про Тетяну, маму одиначку, яка самотужки бореться з страшним діагнозом – Рак прямої кишки IV стадії. З квітня 2020 року жінка розпочала лікування хімією та препаратом Авастин, пройшовши 16 блоків хімій результати обстежень показали значні покращення, які давали надію на те, що швидко буде досягнута бажана ремісія. Але нажаль життя склалось не так, як цього всі хотіли, останні 4 введення не дали жодного результату, організм звик до ліків і вони не виконали свою роль в боротьбі. Пройшовши планове КТ результати були приголомшені, хвороба почала прогресувати.

Тетяна стукається у всі двері про допомогу, розпочала пошуки порятунку в закордонних клініках, так як лікування в Україні вже не дає бажаного результату, а також ще має епілепсію, через, що не всі ліки підходять у її недузі.

Таня зв’язалась з однією турецькою клінікою, яка погоджується допомогти у її порятунку, але сума обстеження та консультації складає понад 4500$ (доларів). Таку суму родині не підсилу оплатити, адже впродовж всього лікування, яке було пройдено сім’я вже витратила усі збереження.

Тетяна хоче жити і має велику волю до боротьби! Разом і з вашою допомогою вона може отримати дорогоцінні моменти серед своїх близьких, тому ми просимо разом з рідними допомогти врятувати її від смерті.

Кожна ваша допомога, підтримка та поширення є вкрай необхідні...

Більше новин

Про, що б ви думали насамперед, якби у вас був рак 4 стадії з багаточисленними метастазами в легені та печінку, який призводить до смерті? Я думаю лише про одне - про свою дитину. Хто піклуватиметься про нього, якщо я піду? Я борюся за своє життя, і мене охоплює страх, бо я помру без допомоги... Я благаю Вас про допомогу в боротьбі з раком, бо це стосується не лише мого життя. Я одинока мати, яка самотужки бореться зі страшним діагнозом, маючи лише одну мету - я не хочу залишити свого сина без материнської любові та турботи... Я хочу бачити як мій синочок зростає, як йому все вдається в житті. Хочу гідно виховувати та тішитись ним. Хочу завжди бути поруч з ним і його у всьому підтримувати.

Мене звуть Тетяна, у мене рак і я боюся, бо відчуваю, що мій час закінчується...

Я жила, працювала, нічого тривожного мене не турбувало, тішилась своїм дорогоцінним хлопчиком і нічого не запідозрювала.

А розпочалося все з нового року 2020. Почала паморочитись голова, потемніння в очах, були болі та декілька раз втрачала свідомість. Але все це я думала, що трапляється через застуду ніби ослаблений організм, бо була висока температура, що рідко таке зі мною відбувається. Після таких обставин мене взяли сумніви, я звернулась до свого сімейного лікаря. Мене поклали у лікарню в відділення терапії, щоб прокапати,зняти інтоксикацію та обстежити.

На третій день мого перебування в лікарні по результатам УЗД, рентгену та огляду хірурга виявили повну непрохідність, що змусило зробити операцію. Під час оперування в мене виявили пухлину і численні метастази в печінці. Нажаль кісту неможливо було видалити, тому, що не витримала б печінка, і біопсію також не взяли. Мені вивели стому.

Звернувшись до місцевих онкологів з висновком КТ, вони відмовили мені в лікуванні так як в мене ще епілепсія. Відправляють на Київ.

Час минав, а лікування потрібно було розпочинати якомога швидше протягом 2 місяців після операції. А в мене навіть висновку діагностики не було, для того, щоб змогли лікарі надати правильне лікування. Ще й до цього всього карантин. Здавалося ніби все проти мене… Але ні Бог почув мої молитви та допоміг мені в пошуках правильної клініки.

Я звернулася в Лісод - це єдині хто погодились допомогти мені в діагностиці. І далеко не всі бралися за моє лікування. В такі моменти руки ніби самі опускаються, але ж ні я взяла всі свої сили в кулак та продовжила пошуки правильної клініки. Дуже вдячна Оксані Іванівні з Таргет за те, що не відмовила та погодилась допомогти мені в боротьбі з раком, таких лікарів має бути більше!

В Таргет я потрапила в дуже важкому стані, можна сказати як овоч, не могла ні ходити ні говорити. На даний момент я можу пересуватися самостійно, але не багато. Мене тішить те, що ми рухаємось в правильному напрямку, та пухлина розсмокталась. Але є одне «но» це кошти, яких так не вистачає на моє лікування.

Нажаль за станом здоров’я я не можу працювати. Зараз пробую шукаю якийсь підробіток в інтернеті, аби хоч якусь копійку заробити.

В мене є батьки, які з усіх сил мене підтримують, але будучи на пенсії великої фінансової допомоги вони не в змозі мені надати, вони і так продали квартиру, аби тільки врятувати моє життя. Всі заощадження, які були у нашій родині вичерпані.

Цей збір коштів - це мій останній шанс. У мене більше немає іншого. Я борюся не тільки з раком, але і з часом ...

Для боротьби потрібно дуже багато грошей, без них я не маю шансів на лікування. У мене вже немає сил і я втрачаю надію. У мого сина є лише я і мої батьки. Я боюся уявляти, що не зможу підтримати його під час навчання, не побачу, як він створює сім’ю.

Я прошу вас про допомогу! Я хочу лише одного - не вмирати! Кожна гривня може врятувати моє життя.


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

29 липня 2021, 16:49:15

50 грн
Анонімний добродійник

27 липня 2021, 22:07:29

50 грн
Анонімний добродійник

26 липня 2021, 01:13:17

780 грн
Анонімний добродійник

25 липня 2021, 13:41:25

Господь Иисус Христос не оставит вас,только верьте.

400 грн
Анонімний добродійник

20 липня 2021, 07:41:22

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше