Допомагаю.укр

Врятуймо маленьке життя! Тамара потребує нашої допомоги в боротьбі проти раку!

Сума збору: 1 653 120 грн
Підтримали: 105 осіб
17 718 грн 1.07%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Растєгаєва Тамара Ігорівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Дифузна гліома 4 ст.
 • Призначення збору:
  Лікування променева терапія та хіміотерапія
 • Населений пункт:
  Маріуполь, Донецька область
 • Закінчення:
  06 грудня 2021, 08:57:00

Опис збору

Збір для Растєгаєвої Тамари успішно закритий!

07 грудня 2021, 13:25:53

Друзі, ділимось з вами гарною звісткою рахунок за лікування Томочки успішно оплачений. Усі кошти, які зібрані у нашому фонді залишаються на рахунку Томи для сплачення подальшого лікування. Усі перерахунки, які будуть здійснюватись, ми обов’язково будемо повідомляти.

Ми сердечно дякуємо кожному з вас хто був з нами, хто не відвернувся, хто відкрив своє серце для нашої підопічної! Ми пишаємось, що у світі є такі люди, які готові протягнути свою руку підтримки.

Бажаємо кожному міцного здоров’я! Нехай Господь Бог оберігай усіх вас і ваші родини, та дарує вам багато років життя!

А для нашої усміхненої дівчинки - Томочки та її родини бажаємо якнайшвидшого одужання, щоб усе це пекло через яке вони пройшли разом забули раз і назавжди. Нехай ангел охоронець, Бог, доля, життя та обставини будуть з Томою казково щедрі! А ми будемо молитись всім святим за її одужання!

Дивлячись в очі Томочки, ми не можемо повірити, що наша улюблена донечка важко хвора. Ми хочемо щасливого дитинства для неї та майбутнього, яке буде без боротьби з хворобою.

Тома – наша єдина дитина. Донедавна ми були найщасливішими батьками. Жили та будували плани на майбутнє. За одну мить нам довелось перетворити гармонію та спокій будинку на лікарню – поле битви за життя нашої дитини.

Наш світ змінився в вересні цього року. Діагноз - дифузна гліома 4 стадії, але виліковний, і шанси на одужання дуже високі!

Все почалося як тільки Тома пішла до першого класу. Вона постійно була втомлена та нічого не їла. Спочатку я подумала, що це стрес на нове оточення. Але їй ставало тільки гірше, донечка почала дуже багато спати. І ми звернулися до лікаря. Фахівці взяли аналізи, вони були у нормі. Провели тест на ковід, він буд негативний. Також Тома дуже жалілася на головний біль, тому спочатку лікарні подумали, що це менінгіт. А коли провели КТ, то зрозуміли, що в у донечки пухлина головного мозку.

Нас перевели в обласну лікарню інтенсивного лікування. Там зробили МРТ і діагноз підтвердився. Пухлини тиснула на мозок, тому терміново потрібна була операція з установки шунту. На щастя в нас були заощадження та оперативне втручання провели через два дні. Також у лікаря вийшло взяти біопсію. Дочекавшись результатів дослідження нам озвучили найстрашніші слова – Дифузна гліома 4 стадії – діагноз, який не повинний ні один з батьків чути! Хвороба, яка не повинна вразити жодної дитини...

З цього моменту наше життя перетворилось на боротьбу... боротьбу за життя нашої донечки, в якої усе ще попереду.

Оскільки у нашому місті не має дитячої онкології ми звернулися до національного інституту раку, але там нам відмовили у лікуванні та направили лікуватися за місцем проживання. Як таке можна було зробити я не розумію. Час спливав, а лікування не було. На щастя нас взяла до себе клініка Liv Hospital у Туреччині. Ми терміново прилетіли у Стамбул та розпочали виліковування донечки. Вона така маленька, але водночас сильна. За місяць часу перенесла дві важкі операції та мужньо проходить усі медичні процедури.

Боротьба з раком це шлях, який ми повинні пройти для одужання нашої дитини та абсолютної перемоги, права на помилку у нас немає, а тому просимо усіх небайдужих нехай Ваші серця відгукнуться на наше прохання про допомогу на лікування Томочки.

Ми благаємо Вас, допоможіть нам зібрати необхідну суму і врятувати життя нашої дівчинки. Ми від усієї душі дякуємо за кожну, навіть найменшу допомогу, сердечний жест, молитву та тепле слово!

З повагою батьки!


Документація

Добродійники

100 грн
БО «Допомагаю.укр»

05 грудня 2021, 14:45:56

Банківський переказ від анонімного добродійника

300 грн
Анонімний добродійник

04 грудня 2021, 20:29:56

300 грн
Анонімний добродійник

03 грудня 2021, 21:24:34

100 грн
Анонімний добродійник

01 грудня 2021, 22:27:10

200 грн
Анонімний добродійник

01 грудня 2021, 11:35:18

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше