Допомагаю.укр

Епілепсія атакує Вовчика, що аж бідолашний втрачає свідомість! Допоможіть зупинити його випробовування! Врятуймо маленьке життя!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 1 800 000 грн
Підтримали: 96 осіб
22 983 грн 1.28%
1 777 017 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Петухов Володимир Євгенович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Наслідки перенесеного енцефаліту невідомої етіології, структурна епілепсія, затримка мовного розвитку
 • Призначення збору:
  Встановлення стимулятора блукаючого нерва
 • Населений пункт:
  Нова Одеса, Миколаївська область
 • Початок:
  24 серпня 2021, 13:35:12

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору


Вова народився і ріс здоровою дитиною, розвивався згідно свого віку. Все було добре, до певного моменту, який перевернув усе наше життя до того.

У віці 2 роки та 9 місяців, Вова захворів на вірусний енцефаліт невідомої етіології. Почались страшні муки для нашого синочка. Він довго перебував у реанімації, був підключений до апарату ШВЛ і кожен день боровся за своє життя. Наш син вчився все робити заново, тому що, хвороба заділа головний мозок.

Ходити та говорити було для нього ніби нове випробування. Після перенесеної хвороби у нього почалися епілептичні напади, це було ще одне випробування для нашої сім‘ї. Бідолашного трясе і він втрачає свідомості. Потрібно постійно бути з ним, щоб нічого не сталось.

Вові був поставлений діагноз: «Наслідки перенесеного енцефаліту невідомої етіології. Структурна епілепсія. Затримка мовного розвитку». Його розвиток зупинився, він перестав розмовляти та вже втратив майже всі свої життєво необхідні навички. Кожен день для нього - це як випробування. Напади, які трапляються майже кожного дня, потрохи вбивають його мозок.

У період з 2017 року і по сьогодні, наш син перепробував 16 протиепілептичних препаратів, пройшов гормоно терапію, був на кетогенній дієті, але, на жаль, нічого не допомогло. Наша сім‘я також консультувалась з нейрохірургом з приводу операції на головному мозку, але, через те, що у Вови осередки в обох півкулях, то операція не матиме успіху.

Останнім шансом і надією на поліпшення його стану є встановлення стимулятора блукаючого нерва, який буде блокувати напади. На жаль, він дуже дорогий для нашої родини. У нас немає такої можливості у фінансовому плані, і тому ми змушені звернутися за допомогою до вас, небайдужі люди.

Допоможіть нам, будь ласка, врятувати нашого сина, подаруйте йому шанс на життя без мук. Ми будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу і пам’ятатимемо це все життя. Дай Боже здоров‘я кожній дитині та кожній родині.


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

18 вересня 2021, 21:18:23

300 грн
Анонімний добродійник

16 вересня 2021, 23:50:25

100 грн
Анонімний добродійник

16 вересня 2021, 18:43:57

300 грн
Анонімний добродійник

15 вересня 2021, 15:37:41

50 грн
Анонімний добродійник

14 вересня 2021, 16:30:42

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше