Допомагаю.укр

Допоможімо Валерію здолати його хворобу! Кожна посильна допомога - це надія на одужання!

Сума збору: 258 000 грн
Підтримали: 18 осіб
8 075 грн 3.13%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Павшок Валерій Казимирович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Меланома шкіри лівої сідничної ділянки ст. ІІІ
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Закінчення:
  30 серпня 2021, 15:08:00

Опис збору

Шановні, отримали сумну звістку!

31 серпня 2021, 11:08:47

Павшок Валерій мужньо боровшись за своє життя проти онкології на превеликий жаль помер...

БО «Допомагаю.укр» висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким Валерія. Нехай добрий, світлий спомин про Валерія Казимировича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Хай душа Його знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають! Вічна Йому пам’ять!

За проханням рідних усі кошти, які зібрані у нашому фонді, а саме 6.729,17 грн. перерахувати на лікування нашої підопічної Головко Аліни, яка також веде боротьбу проти онкології.

Щиро вдячні родині Валерія за такий благодійний жест.

Мене звати Ольга Павшок і сьогодні я хочу звернутись до людей з проханням допомогти моєму татові. Він для мене найрідніша людина на землі і я його дуже сильно люблю і ціную, для мене він людина з великої літери. Його звати Павшок Валерій, він народився 18 липня 1954 року. У нього виявили метастатичну меланому з ураженням лімфовузлів заочеревинного простору, печінки та легенів.

На сьогодні ми зібрали й змогли придбати та ввести першу крапельницю. Це онкологічне захворювання, під час якого, вторинні пухлини поширюються по організму за невеликий проміжок часу.

В листопаді 2018 татові видалили злоякісну родимку, і здається, все вже, родимки немає, і не було б причин для хвилювання. Але наскільки ми були шоковані, коли почули діагноз - меланома. Це прозвучало як вирок.

Але ми не опускали руки, і почали шлях боротьби з хворобою. Бо сильні духом люди завжди мають перемагати. І якщо, сильно чогось хотіти, то я вірю, що результат не дасть себе довго чекати. Я щиро вірю в те, що мій тато зможе перебороти цю хворобу. Через пів року ремісії у нього стався рецидив. В березні йому призначили лікування інтерфероном терміном на 1 рік. Результату, як такого не дало це лікування, і потім його чекала операція, і не одна. Після проведених операцій, рік жили, і не знали, що чекає його далі. Надіялись лише на краще. Але, як кажуть, затишшя перед бурею, так сталось і у нас. Після року спокою від хвороби, ми знову почули про неї. Варіантів залишилось не так багато, і призначили лікування імунотерапією «Кейтруда».

 Пройшли 6 введень з великою надією, що ось наш щасливий квиток на одужання, але хвороба тільки прогресувала і не відступала. Чомусь у випадку з моїм татом, ця хвороба поводитися дуже агресивно і не відступає. Пройшовши цей довгий шлях до бажаного одужання, хочеться не дати опустити руки, а повірити в себе, не втратити ту останню надію, яка живе в серці.

Після всіх випробувань стає важко психологічно і фінансово. Ця хвороба, навіть на таких пізніх стадіях чудово лікується за кордоном, але, на жаль, це коштує немалі гроші. Нині ураження лімфовузлів заочеревинного простору, печінки та легенів, і лікар призначив імунотерапію препаратами Опдіво та Ервой. Нам необхідно зробити перші 4 крапельниці кожні 3 тижні. Щоб був результат, потрібно строго дотримуватися всіх вказівок лікарів.

Я дуже надіюсь, що мій тато буде здоровий і не опустить руки, а піде лише вперед. У нього попереду ще довге життя. Він так багато ще не побачив у цьому житті, а вже так сильно страждає від болю. Давайте разом допоможемо йому здолати цю хворобу. Я вірю, в те, що коли ти не один, то й боротись легше.

Я вдячна всім, хто відгукнеться на моє звернення і не залишить нас у біді. Від щирого серця бажаю усім здоров'я!


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

24 серпня 2021, 17:37:40

5 000 грн
Анонімний добродійник

19 серпня 2021, 12:45:42

25 грн
Анонімний добродійник

18 серпня 2021, 16:52:40

200 грн
Анонімний добродійник

15 серпня 2021, 15:50:04

500 грн
Анонімний добродійник

08 серпня 2021, 10:13:47

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше