Допомагаю.укр

Драматична боротьба за життя Лілії! Допоможіть виграти бій проти лейкозу!

Сума збору: 144 000 грн
Підтримали: 28 осіб
4 845 грн 3.36%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Паламарчук Лілія Володимирівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Гострий лімфобластний лейкоз
 • Призначення збору:
  Лікування онкологічного захворювання в Туреччині
 • Населений пункт:
  Харків, Харківська область
 • Закінчення:
  15 грудня 2021, 10:05:00

Опис збору

Друзі, ми до вас з чудовою новиною збір для Паламарчук Лілії успішно закритий!

16 грудня 2021, 18:04:44

Шановні, кошти на лікування Лілічки зібрано. Завдяки чуйним людям з добрим серцем мету збору досягнуто. Сердечно дякуємо усім хто підтримував дівчинку та надалі молиться за її одужання і перемогу!

Усі кошти, які зібрані у нашому фонді залишаються на рахунку Лілії для сплачення подальшого лікування. Усі перерахунки, які будуть здійснюватись, ми обов’язково будемо повідомляти.

Бажаємо нашій підопічній міцного здоров’я, найкращого дитинства та щасливого майбутнього без лейкозу.

Ми сподіваємось, що те, що продемонстрували люди з добрим серцем, повернеться до них із подвоєною силою. Друзі, дякуємо за ваше серце і чуйність до потреби інших.

Страх смерті важко описати словами. Особливо, коли мова йде не про себе, а про дитину, перед якою ціле життя…

Я Інна, мама Лілії, якій 7 років. У серпні цього року ми помітили у дочки на тім’ячку ґулю, яка з’явилась раптово. Звернення до лікарів і їхні обстеження показали, що це гематома. Проте призначене лікування не спрацювало. Почали шукати інших фахівців, зробили КТ, і нейрохірург підтвердив, що це гематома. А оскільки вона вже затверділа, запропонував чистити.

Ми вирішили, поки донечка маленька зробити цю операцію, щоб надалі вона не відчувала цей недолік, оскільки ґулю було видно. Перед операцією здавалися аналізи, показники були в межах норми. Почистили й готувалися до виписки, коли прийшов результат гістології стало нічим дихати… Діагноз - лімфобластна лімфома.

Перші дні після почутого діагнозу були пролиті сльозами в шоковому стані. Ми не могли повірити в те, що почули. Хотілося повернути час назад, зупинитися там, де все ще було добре. Де наші дітки радісні граються разом.

Зібравши всі сили, вихід було знайдено - лікування у Туреччині, де дали шанс на одужання. Одразу по приїзді було проведено ще одне дослідження, після якого турецькі лікарі озвучили точний діагноз: "Гострий лімфобластний лейкоз".

Лілія розпочала виліковування таблетованою хімією, яка за результатами показала, що рухаємось в правильному напрямку, після чого наступну хімію ввели крапельницею, яка також показала хороші результати. На 33 день перебування взяли пункцію кісткового мозку, яка підтвердила, що лікування ефективне, що пересадка кісткового мозку не знадобиться. Даний протокол хіміотерапії призначено на 6 місяців.

Я обіймаю виснажене тіло донечки та затискаю її в міцні обійми. Я хочу зберегти її біля себе та знищити ворога, який хоче відібрати мою дитину, руйнує її зсередини… Наша хоробра, сильна дівчинка попри біль та втому виконує усі настанови лікарів та медсестер. Ми зробимо все, що в наших силах, аби врятувати Лілю та повернути її здоровою додому. Єдине ми не в змозі самостійно оплатити суму, яку виставила турецька клініка за 6-місячне лікування. 

Тому просимо вас – людей з великим серцем, про фінансову підтримку. Одна гривня може зробити диво. Будь ласка, поділіться нашою історією зі своїми друзями. Ми віримо, що разом зможемо врятувати нашу Лілічку, яка так хоче жити та повернутись до рідного дому, до молодшого братика та рідних.


Документація

Добродійники

100 грн
БО «Допомагаю.укр»

10 березня 2022, 14:50:42

Банківський переказ від анонімного добродійника

200 грн
Анонімний добродійник

14 грудня 2021, 21:33:39

300 грн
Анонімний добродійник

13 грудня 2021, 22:29:37

200 грн
Краснокутська

10 грудня 2021, 13:00:33

Тримайся!

100 грн
Анонімний добродійник

08 грудня 2021, 13:33:17

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше