Допомагаю.укр

Юна Анна з діагнозом В-клітинна лімфома II стадії агресивного типу невідкладно потребує допомоги!

Сума збору: 606 482 грн
Підтримали: 1324 осіб
606 482 грн 100.00%
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!

Онисковець Анна Олександрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  В-кліткова лімфома (агресивна саркома) II стадія
 • Призначення збору:
  Хіміотерапія по протоколу R-DA-EPOCH препаратами Ритуксимаб, Доксорубицин, Вінкрістін та Етопозид
 • Населений пункт:
  Ясногірка, Рівненська область
 • Закінчення:
  07 червня 2021, 12:09:00

Опис збору

Любі наші Благодійники, ми маємо чудову інформацію, якою можемо з вами поділитися!

07 червня 2021, 13:19:27

Історія Онисковець Анни торкнулась всієї України. Завдяки тисячам людей з великим серцем Анюта отримала дороговартісне лікування. Нещодавно у Туреччині в клініці Medical Park вона пройшла хіміотерапію, та зробили трансплантацію кісткового мозку. Наразі наша сильна дівчинка знаходиться, ще за кордоном, проходить відновлення та контроль лікарів.

Завдяки вашій допомозі ми неодноразово оплачували лікування Анни, і в цей раз не підвели, адже спільними зусиллями нам вдалося зібрати та перерахувати 6.500 доларів в клініку Medical Park за пройдене лікування.

Ми щиро дякуємо разом із батьками за вашу підтримку, ваші молитви, ваші теплі слова та безцінні жести допомоги. Ми бажаємо кожному міцного здоров’я, добробуту, затишку в домі та благополуччя в сім’ях. Нехай добро, створене людьми з великим серцем вертається кожному сторицею!

Ми з радістю повідомляємо Вам, що збір для Онисковець Анни успішно закритий. Але ми надалі молитвами підтримуємо дівчину, щоб Господь Бог оберігав її, а хвороба відступила назавжди!

Кошти, які у Анни залишились, а саме - 7.202,33 грн будуть витрачені на планові обстеження.

Більше новин

Онисковець Анна Олександрівна, народжена 30.01.2002 року, студентка Рівненського Державного Гуманітарного Університету.

Здається, що у 18 років життя тільки починається: позаду школа, попереду веселі студентські роки, кохання, зустрічі з друзями. Але не так сталося, як хотілося. Доля внесла свої корективи в життя молодої дівчини та кардинально змінила плани на майбутнє, помінявши всі життєві цінності та пріоритети.

Все почалося на початку квітня цього року з підозри на звичайну алергію. А закінчилося для юної дівчини страшним діагнозом: В-клітинна лімфома II стадії агресивного типу.

Ані всього 18 років. Вона потребує негайного, невідкладного і коштовного лікування - потрібна хіміотерапія. Поки, що Анна пройшла променеву терапію та в кінці квітня розпочала курс хіміотерапії (клініка, Лісод, Київська область). Але цього курсу хіміотерапії не вистачить, хімію потрібно проходити ще, для того, аби визначити динаміку та подальші методи лікування.

На обстеження і призначення лікування вже пішла велика сума грошей. За один курс хіміотерапії потрібно заплатити дуже багато грошей. На жаль заощаджень в сім'ї вже немає, оскільки мама працює вчителем в сільській школі, а тато у зв'язку з карантином тимчасово безробітний.

Для родини Анни це величезне фінансове навантаження і без допомоги друзів, благодійників і всіх небайдужих людей воно просто неможливе. В сім'ї крім Ані виховується ще двоє дітей. На даний час дівчина пройшла два курси хіміотерапії. Попереду ще довготривале лікування.

Юна дівчина мріє про той момент, коли зможе повноцінно насолоджуватися юністю, коли нічого не загрожуватиме її життю. Має величезну надію, що скоро буде здоровою.

Інших варіантів Анна просто не розглядає. Вона щиро вірить в позитивний результат лікування і сподівається на підтримку добрих, небайдужих людей. Аня мріє жити та побороти цю страшну хворобу.

Просимо про будь-яку фінансову допомогу! Будь-які пожертви є важливими для сім'ї Анни.

Давайте допоможемо разом врятувати молоде життя!


Документація

Добродійники

1 000 грн
Анонімний добродійник

06 червня 2021, 11:59:18

200 грн
Анонімний добродійник

05 червня 2021, 23:41:49

Видужуйте! Хай у вас все буде добре!

750 грн
Анонімний добродійник

04 червня 2021, 07:40:16

200 грн
Анонімний добродійник

04 червня 2021, 01:06:24

50 грн
Анонімний добродійник

03 червня 2021, 16:30:38

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше