Допомагаю.укр

Кожен мій день – це боротьба за незалежність... Будь ласка, допоможіть мені!

Сума збору: 240 000 грн
Підтримали: 8 осіб
3 213 грн 1.34%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Левченко Віолетта Анатоліївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Двобічний гонартроз ІІІ стадії больовий синдром
 • Призначення збору:
  Тотальне ендопротезування двох колінних суглобів
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Закінчення:
  16 грудня 2021, 16:23:00

Опис збору

Друзі, повідомляємо вас по справі Левченко Віолети.

18 січня 2022, 11:25:46

Жінці було проведено операцію завдяки допомозі знайомих і близьких людей пані Віолети, які оплатили ендопротезування.

Кошти, які нам вдалось зібрати завдяки вам наші благодійники ми оплатили ліки для жінки, які потрібні для післяопераційної реабілітації.

Ми щиро вдячні кожному благодійнику, який творить добрі справи для того, аби допомогти потребуючим!

Більше новин


Кожен мій день приносить нову порцію страждань, з якими я повинна зіткнутися. Я боюся моменту, коли біль буде нестерпним. Я боюся ночі, яка не принесе сну, а з нею полегшення... Я б хотіла, щоб я могла зачинити за собою двері, за якими буде прихована моя важка історія хвороби. 

Артроз колінних суглобів руйнує повсякденне життя, яке може бути красивим. Я посміхаюся, хоча глибоко в мені є хвороба, яка не дозволяє мені радіти. Я посміхаюся, вірячи, що у мене ще є надія...

Мене звати Віолетта Левченко, мені 51 рік, і я переселенка з Донецьку. Одного дня сталося так, що я майже втратила здатність ходити, а слідом за цим і можливість заробляти собі на шматок хліба. Мої колінні суглоби вийшли з ладу спочатку правий, а потім лівий.

Вердикт лікарів - тотальне ендопротезування двох колінних суглобів. Ціна оперування космічна, один протез коштує непідйомної суми коштів для мене, а їх потрібно два, також витратні матеріали та власне дві операції, тобто на кожній нозі.

Хірургічне втручання одночасно проводити не можна, спочатку одне коліно, місяця через три друге. Усі мої фінансові збереження я витратила на дві артроскопії, мені підлатали меніски, зв'язки, хрящі, щоб хоч по дому могла пересуватися.

Зараз я виявилася самотня в орендованій квартирі в місті Києві, без роботи та без можливості повноцінно ходити. З чоловіком розведені, а з сином рідкісні та складні відносини. За фахом я музикант, педагог. Останні роки я працювала нянею, завжди люблю спілкуватися з дітками та проводити з ними час. Це, мабуть, моє призначення.

Я так мрію повернутись до повноцінного життя і займатись улюбленою справою. Але я не можу зробити це без вашої помочі. Допомога людей – це остання моя надія! Тому звертаюсь до людей доброї волі підтримати мене у зборі коштів на ендопротезування. Будь ласка, простягніть мені руку допомоги!

З надією в серці Віолета!


Документація

Добродійники

1 000 грн
Анонімний добродійник

22 вересня 2021, 23:30:03

1 000 грн
Анонімний добродійник

22 вересня 2021, 23:23:46

50 грн
Анонімний добродійник

27 липня 2021, 21:12:31

50 грн
БО «Допомагаю.укр»

16 липня 2021, 10:42:57

Банківський переказ від анонімного добродійника

50 грн
Анонімний добродійник

06 липня 2021, 18:30:49

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше