Допомагаю.укр

Маленька Даринка чекає на нашу допомогу! Подаруємо їй шанс на щасливе майбутнє і радісне дитинство!

Сума збору: 60 000 грн
Підтримали: 52 осіб
12 560 грн 20.93%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Конюк Дар'я Юріївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Пігментний невус верхньої губи
 • Призначення збору:
  Пластична операція по пересадці шкіри у 2 етапи
 • Населений пункт:
  Шепетівка, Хмельницька область
 • Закінчення:
  29 листопада 2021, 10:45:00

Опис збору

Шановні повідомляємо вас про перерахунок коштів для Конюк Дарини!

27 грудня 2021, 11:11:59

Усі кошти, які вдалося зібрати нашій організації для Даринки, а саме 10.466,67 грн. ми перерахували на клініку «Клініка 311», де буде проведено операцію для Даринки.

Ми щиро дякуємо разом із батьками за вашу підтримку, ваші молитви, ваші теплі слова та безцінні жести допомоги. Ми бажаємо кожному міцного здоров’я, добробуту, затишку в домі та благополуччя в сім’ях. Нехай добро, створене людьми з великим серцем вертається кожному сторицею!

Від усього серця бажаємо Дар’ї міцного здоров’я, сили, та усіх благ. Нехай Господь Бог оберігає та буде завжди поряд.

Більше новин


14 березня 2017 у нашій сім‘ї народилася наша маленька донечка, яку ми назвали Даринка. Ми були дуже щасливі, адже, дуже її чекали. У нашій родині є ще старший син Владислав.

Після того, як Даринка з‘явилась на світ, ми почули діагноз лікарів, як грім серед ясного неба: пігментний невус верхньої губи.

Ми стали робити все, що від нас залежить. Ніщо у світі не миле, коли твоїй дитині потрібна допомога. Здається все зробив би, аби тільки їй було добре. Коли нашій дівчинці виповнився місяць, ми потрапили на консультацію до дитячого онколога у місті Хмельницькому, звідки нас направили у Київ.

У віці двох років ми з Даринкою їдемо на консультацію до лікаря Ростислава Валіхновського. Після огляду він сказав, що цей дефект можна виправити в два етапи. Потрібна буде пластична операція по пересадці шкіри.

Ми знали, що така операція не з дешевих. І стали працювати, аби зробити все задля кращої долі нашої дитини. На роботу я вийшла, коли донечці було 5 місяців, а вихованням займалася бабуся Надія. Всі ці випробування не заставили себе чекати, і вже через 4 місяці я втрачаю зір на ліве око (відшарування сітківки). Перенесла три операції, через які ми знову залишились без коштів на операцію для Даринки. Але ми не втрачаємо надії та не здаємось.

В листопаді ми звернулись з проханням про допомогу у соціальних мережах, і люди відгукнулись на наше прохання про допомогу у проведенні операції. І ми зібрали певну суму і відразу перерахували її на рахунок клініки Валіхновського. Але, на жаль, цього не достатньо...

І ми не втрачаючи шансу, звернулись за допомогою до благодійної організації Допомагаю.укр. Ми дуже надіємось, що кожен з вас, хто прочитає нашу історію, захоче допомогти нашому янголятку стати здоровою, радісною та усміхненою дівчинкою.

Я дякую всім, хто вже нам допоміг і всім тим, хто це зробить. Ми завжди пам‘ятатимемо про добро, яке ви для нас зробили. Нехай всі діти будуть здорові!


Документація

Добродійники

300 грн
Анонімний добродійник

21 листопада 2021, 15:45:23

500 грн
Анонімний добродійник

19 листопада 2021, 10:49:03

300 грн
Анонімний добродійник

17 листопада 2021, 19:12:50

200 грн
Анонімний добродійник

30 жовтня 2021, 09:28:04

Бажаю здоров'я

100 грн
Анонімний добродійник

29 жовтня 2021, 20:06:20

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше