Допомагаю.укр

Маленька Даринка чекає на нашу допомогу! Подаруємо їй шанс на щасливе майбутнє і радісне дитинство!

Сума збору: 60 000 грн
Підтримали: 38 осіб
9 250 грн 15.42%
50 750 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Конюк Дар'я Юріївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Пігментний невус верхньої губи
 • Призначення збору:
  Пластична операція по пересадці шкіри у 2 етапи
 • Населений пункт:
  Шепетівка, Хмельницька область
 • Початок:
  29 липня 2021, 11:48:50

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору


14 березня 2017 у нашій сім‘ї народилася наша маленька донечка, яку ми назвали Даринка. Ми були дуже щасливі, адже, дуже її чекали. У нашій родині є ще старший син Владислав.

Після того, як Даринка з‘явилась на світ, ми почули діагноз лікарів, як грім серед ясного неба: пігментний невус верхньої губи.

Ми стали робити все, що від нас залежить. Ніщо у світі не миле, коли твоїй дитині потрібна допомога. Здається все зробив би, аби тільки їй було добре. Коли нашій дівчинці виповнився місяць, ми потрапили на консультацію до дитячого онколога у місті Хмельницькому, звідки нас направили у Київ.

У віці двох років ми з Даринкою їдемо на консультацію до лікаря Ростислава Валіхновського. Після огляду він сказав, що цей дефект можна виправити в два етапи. Потрібна буде пластична операція по пересадці шкіри.

Ми знали, що така операція не з дешевих. І стали працювати, аби зробити все задля кращої долі нашої дитини. На роботу я вийшла, коли донечці було 5 місяців, а вихованням займалася бабуся Надія. Всі ці випробування не заставили себе чекати, і вже через 4 місяці я втрачаю зір на ліве око (відшарування сітківки). Перенесла три операції, через які ми знову залишились без коштів на операцію для Даринки. Але ми не втрачаємо надії та не здаємось.

В листопаді ми звернулись з проханням про допомогу у соціальних мережах, і люди відгукнулись на наше прохання про допомогу у проведенні операції. І ми зібрали певну суму і відразу перерахували її на рахунок клініки Валіхновського. Але, на жаль, цього не достатньо...

І ми не втрачаючи шансу, звернулись за допомогою до благодійної організації Допомагаю.укр. Ми дуже надіємось, що кожен з вас, хто прочитає нашу історію, захоче допомогти нашому янголятку стати здоровою, радісною та усміхненою дівчинкою.

Я дякую всім, хто вже нам допоміг і всім тим, хто це зробить. Ми завжди пам‘ятатимемо про добро, яке ви для нас зробили. Нехай всі діти будуть здорові!


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

16 жовтня 2021, 22:42:31

Хай Господь допоможе.

200 грн
Анонімний добродійник

12 жовтня 2021, 22:48:48

200 грн
Анонімний добродійник

12 жовтня 2021, 19:50:48

1 900 грн
Анонімний добродійник

02 жовтня 2021, 22:14:46

200 грн
Анонімний добродійник

30 вересня 2021, 12:16:50

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше