Допомагаю.укр

Я хочу жити! Я не здаюся та буду боротись до останнього! Благаю допоможіть мені в цьому!

Сума збору: 240 000 грн
Підтримали: 33 осіб
8 389 грн 3.50%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Гамор Ірина В’ячеславівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Внутрішньомозкова пухлина (анапластична астроцитома)
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Кірове, Кіровоградська область
 • Закінчення:
  05 вересня 2021, 13:23:00

Опис збору

Друзі, інформуємо вас про оплату обстеження для Гамор Ірини!

29 грудня 2021, 12:02:26

Шановні, наш фонд влітку відкрив збір коштів на лікування Внутрішньомозкової пухлини для підопічної Іри. Спільними зусиллями ми зібрали кошти та оплатили обстеження дівчині, за що хочемо подякувати кожному хто підтримав Ірину та не залишився байдужим до чужої біди.

Більше новин

Я Ірина, мені 21 рік. Я борюсь із пухлиною головного мозку вже майже два роки. Лікування дає хороші результати та великі шанси на перемогу, тому я надалі змагаюсь, але щоб перемогти рак, потрібен час, терпіння і – на жаль – гроші. А у мене і моєї родини їх не вистачає... Моє лікування коштує кілька тисяч гривень на місяць. Я прошу вас про допомогу. Я хочу жити, здійснювати свої мрії, перестати боятись...

Весь цей жах розпочався в вересні 2019 року. Закінчивши навчання в коледжі почала працювати, будувала плани на майбутнє та ставила цілі, які прагнула досягнути. Одного дня ідучи з роботи до дому я відчула запаморочення, але особливої уваги не привернула, адже думала, що перевтома після робочого дня. Та за кілька днів тривога знову пролунала, до головокружіння додалась блювота та головні болі. Такий стан змусив мене звернутись до лікаря. І з цього моменту розпочалось життя з походів від одного фахівця до іншого. Звернувшись до невропатолога, була скерована на МРТ головного мозку, результати показали утворення стовбура мозку зліва.

Почувши такі результати, я з мамою поїхали на прийом в Дніпропетровську обласну клінічну лікарню. Лікар поглянувши на мене в коридорі, нічого не сказавши пішов в кабінет, мама в той момент відразу побігла за ним. Увійшовши рідна почула найстрашніші слова, які не повинна чути ніяка людина – «везіть її додому нехай помирає». В той момент казалось весь світ провалився... Бувши в істериці мама почала кричати до лікаря, адже, як може людина говорити такі слова коли дала клятву – рятувати хворих.

Не опустивши рук продовжили діагностику новоутворення. Було знов направлено на МРТ з контрастом та з результатами на консультацію в інститут нейрохірургії ім.Ромоданова. На підставі даних МРТ зроблений висновок: характер процесу незрозумілий, потрібно диференціювати між гліомою та вогнищем енцефаліту, хірургічне лікування не показано, а проведення біопсії не рекомендоване. Після повторного дообстеження мене скеровують в інститут епідеміології та інфекційних хвороб, де протягом 9 днів обстежувалась та проходила лікування, яке спровокувало висип на тілі, а стан залишався без змін (запаморочення, нудота з блювотою).

За порадою небайдужих людей ми звернулись в клініку TomoClinic для отримання «другої думки» та вирішення питання про подальшу тактику лікування. Пройшовши ряд обстежень, та зробивши стереотаксичну біопсію в березні 2020 року поставили діагноз – Внутрішньомозкова пухлина (анапластична астроцитома).

Відповідь на питання – з чим я воюю, було вирішено. І ось тепер я на правильному шляху боротьби. З того моменту у мене по заду 25 курсів променевої терапії, 25 хімієтерапій, та призначено 12 курсів Монохіміотерапії, 10 з яких уже пройшла.

Результати лікування дають позитивну динаміку, та великі шанси на одужання, тому переривати категорично заборонено. Я знаю, що переможу. Я повинна перемогти! Я сильна і маю чудову сім’ю. Гроші стали єдиною перешкодою для боротьби. За весь період лікування батьки витратили усі заощадження, у нас не залишилося грошей, щоб оплачувати подальше моє лікування.

Тому я благаю людей доброї волі про допомогу! Я дуже хочу жити, та вірю, що з вашою допомогою у мене це вийде.

З повагою Ірина.


Документація

Добродійники

500 грн
Анонімний добродійник

04 вересня 2021, 12:12:04

100 грн
Анонімний добродійник

03 вересня 2021, 13:09:49

200 грн
Анонімний добродійник

21 серпня 2021, 22:00:32

70 грн
Анонімний добродійник

16 серпня 2021, 23:38:16

200 грн
Анонімний добродійник

14 серпня 2021, 14:12:07

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше