Допомагаю.укр

Рятуймо матір трьох дітей! Не дозвольмо меланомі забрати її назавжди!

Сума збору: 561 600 грн
Підтримали: 22 осіб
6 886 грн 1.23%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Джафарова Яна Анатоліївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Первинно-множинна меланобластома шкіри тімяної ділянки голови ліворуч
 • Призначення збору:
  Лікування пембролізумабом
 • Населений пункт:
  Ніжин, Чернігівська область
 • Закінчення:
  21 грудня 2022, 20:56:00

Опис збору

Отримали сумну звістку про смерть Джафарової Яни...

21 грудня 2022, 21:57:01

Найщиріші співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати рідним і близьким покійної. Хай земля стане для неї пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

Старанно і наполегливо Яна боролася за своє життя до останньої хвилини, та нажаль страшний ворог - рак, переміг.

У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль непоправної втрати. Нехай добрий, світлий спомин про Яну назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, любив та шанував. Вічна їй пам'ять!

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю...


Онкологія, лікарня, боротьба за життя... Великий страх, але і велика рішучість, адже я борюсь за життя заради коханих донечок - ось як виглядає повсякденне моє буття. Вірю, що переможу рак, і зможу насолоджуватися ще багато років разом із сім’єю.

Мені 45 років. Я мама трьох прекрасних донечок. Працюю вчителем у школі. Все своє життя присвятила для найкращої своєї родини, роботі та буденним справам. Здійснила свої плани та мрії, все з надією на мирне майбутнє.

Влітку 2020 року, отримала страшний удар від долі. Помітивши пляму на голові, яка збільшується, а потім з’являється, ще одна, я відразу звернулась до медиків. Пройшовши обстеження, лікар запідозрив злоякісну пухлину.

У жовті 2020 року було зроблено операцію по видаленню новоутворень. Зробивши дослідження, встановили: первинно-множинна меланобластома.

Поставлений діагноз був ударом у серце. Це була лише верхівка жорстокого айсберга. У грудні того ж року почали появлятися нові плями. Їх видалили – знову меланома.

В січні 2021 року усунуто нове новоутворення. Це вже виявився метастаз меланоми в післяопераційний рубець. Затим з’явилась пухлина на шиї, після видалення – виявився метастаз меланоми у лімфовузол.

Хвороба дуже агресивна. Лікар в Чернігівському онкоцентрі сказав, що дієвим може бути лише лікування пембролізумабом. Перший курс - шість ін'єкцій кожні три тижні (по 200 мг). Вартість однієї близько 120 тис. грн. плюс супутні дорогі обстеження. Якщо терміново не здійснити це лікування, то хвороба може не дати і декількох місяців життя. За допомогою рідних, друзів, знайомих і просто небайдужих людей вдалося здійснити дві ін'єкції.

Я вірю, що можу перемогти битву з раком, але все це дорого коштує. Я та моя сім’я не можемо зробити це самостійно. Моє серце стискається від страху, що мої донечки можуть залишитись без материнської турботи, любові, тепла. Усього того, що дарує матір своїм дітям...

Прошу всіх про допомогу та підтримку, і водночас дякую за ваше добре серце.

З надією Яна та її сім’я.


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

31 жовтня 2022, 23:26:49

15 грн
Анонімний добродійник

06 серпня 2022, 16:10:40

Спаси Господи!

500 грн
Анонімний добродійник

09 жовтня 2021, 21:38:20

5 грн
Анонімний добродійник

20 вересня 2021, 19:28:44

50 грн
Анонімний добродійник

27 липня 2021, 22:46:46

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше