Допомагаю.укр

Рятуймо матір трьох дітей! Не дозвольмо меланомі забрати її назавжди!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 561 600 грн
Підтримали: 8 осіб
4 840 грн 0.86%
556 760 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Джафарова Яна Анатоліївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Первинно-множинна меланобластома шкіри тімяної ділянки голови ліворуч
 • Призначення збору:
  Лікування пембролізумабом
 • Населений пункт:
  Ніжин, Чернігівська область
 • Початок:
  20 березня 2021, 20:32:28

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору


Онкологія, лікарня, боротьба за життя... Великий страх, але і велика рішучість, адже я борюсь за життя заради коханих донечок - ось як виглядає повсякденне моє буття. Вірю, що переможу рак, і зможу насолоджуватися ще багато років разом із сім’єю.

Мені 45 років. Я мама трьох прекрасних донечок. Працюю вчителем у школі. Все своє життя присвятила для найкращої своєї родини, роботі та буденним справам. Здійснила свої плани та мрії, все з надією на мирне майбутнє.

Влітку 2020 року, отримала страшний удар від долі. Помітивши пляму на голові, яка збільшується, а потім з’являється, ще одна, я відразу звернулась до медиків. Пройшовши обстеження, лікар запідозрив злоякісну пухлину.

У жовті 2020 року було зроблено операцію по видаленню новоутворень. Зробивши дослідження, встановили: первинно-множинна меланобластома.

Поставлений діагноз був ударом у серце. Це була лише верхівка жорстокого айсберга. У грудні того ж року почали появлятися нові плями. Їх видалили – знову меланома.

В січні 2021 року усунуто нове новоутворення. Це вже виявився метастаз меланоми в післяопераційний рубець. Затим з’явилась пухлина на шиї, після видалення – виявився метастаз меланоми у лімфовузол.

Хвороба дуже агресивна. Лікар в Чернігівському онкоцентрі сказав, що дієвим може бути лише лікування пембролізумабом. Перший курс - шість ін'єкцій кожні три тижні (по 200 мг). Вартість однієї близько 120 тис. грн. плюс супутні дорогі обстеження. Якщо терміново не здійснити це лікування, то хвороба може не дати і декількох місяців життя. За допомогою рідних, друзів, знайомих і просто небайдужих людей вдалося здійснити дві ін'єкції.

Я вірю, що можу перемогти битву з раком, але все це дорого коштує. Я та моя сім’я не можемо зробити це самостійно. Моє серце стискається від страху, що мої донечки можуть залишитись без материнської турботи, любові, тепла. Усього того, що дарує матір своїм дітям...

Прошу всіх про допомогу та підтримку, і водночас дякую за ваше добре серце.

З надією Яна та її сім’я.


Документація

Добродійники

90 грн
Анонімний добродійник

30 березня 2021, 09:50:51

2 000 грн
Анонімний добродійник

29 березня 2021, 09:13:21

Яна Анатольевна, выздоравливайте пожалуйста поскорей!! Очень расстроилась за Вас! Держитесь!

100 грн
Анонімний добродійник

28 березня 2021, 06:34:38

2 000 грн
Анонімний добродійник

26 березня 2021, 10:40:05

300 грн
Анонімний добродійник

22 березня 2021, 14:18:39

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше