Допомагаю.укр

Дуже потрібне лікування, онкологічно хвора Оксана Чайковська потребує нашої підтримки в боротьбі за своє життя!

Сума збору: 342 730 грн
Підтримали: 44 осіб
7 163 грн 2.09%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Чайковська Оксана Вікторівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Інфільтруюча протокова карцинома правої молочної залози з метастазами в легені, лімфатичні вузли шиї, середостіння, кістки грудини та головний мозок
 • Призначення збору:
  Лікування таргентним препаратом Кадсила
 • Населений пункт:
  Кам'янець-Подільський, Хмельницька область
 • Закінчення:
  19 червня 2021, 16:49:00

Опис збору

Шановні Добродійники, маємо сумну звістку! Серце Чайковської Оксани, на превеликий жаль, зупинилося!

19 червня 2021, 18:05:28

Найщиріші співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати рідним і близьким покійної. Хай земля стане для неї пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

Нехай добрий, світлий спомин про пані Оксану назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, любив та шанував. Вічна пам'ять!

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю...

Більше новин


Оксана, яка 1971 року народження вже пару років бореться за своє життя. Життя жінки неочікувано змінилося у 2009 році. Їй поставили страшний діагноз — рак молочної залози. Вона сім років була у ремісії.

У 2016 році пішов рецидив у легені, множинні МТС і так кожен рік Оксана дізнавалася чергову страшну звістку про новий рецидив; 2017 рік - МТС в лімфатичні вузли шиї, середостіння та кістки грудини, в серпні 2018 року МТС в головний мозок. Виснажена жахливими новинами жінка все не здавалася та продовжувала свій бій.

Під час лікування були схеми з хіміями та таргентним препаратами герцептин (трастузумаб), які виснажили фінансово всю її сім’ю та родину. Дуже великі кошти було потрачено, все йшло на покращення. І тут знову шок і нова схема лікування. Назначили схему таргентного препарату Кадсила.

В березні 2019 року була проведена радіохірургія головного мозку в інституті ім.Ромоданова. Іноді здавалося, що ситуація безвихідна, було нестерпно боляче, але Оксана збирала сили та безперестанно вела свою маленьку війну зі злом.

І так вже 4 роки постійного лікування. Півтора року Кадсила був на перереєстрації та жінка змушена була купувати його за долари за кордоном. А залишитись без таблеток — це значить припинити боротьбу і дозволити хворобі перемогти.

Поки, що курс місячного лікування коштує величезні гроші. Далі діагностичний контроль, оскільки останнє МРТ показало збільшення МТС та велику набряклість.

Без лікування хвороба буде швидко прогресувати! Лікування продовжується і далі, Оксана продовжує боротися з онкодіагнозом, пройшовши складний шлях.

Жінка зверталась до різних фондів, але отримувала відмову, тому що вона вже доросла і їй пояснювали, що допомогу надають до 27 років.

Не важно скільки людині років. Кожний має право на життя! І діти та дорослі! Давайте не будемо ділити людей за віком, чи за будь-якими іншими особливостями!

Давайте допоможемо Оксані побороти цей довгий та виснажливий бій за життя! Разом можемо все! Разом ми сила!


Документація

Добродійники

20 грн
Анонімний добродійник

08 червня 2021, 21:08:17

Нехай Господь Бог,Ісус Христос, Дух Святий та Марія Богородиця Діва,Цар Небесний та ангели спасутьте

50 грн
Лариса

21 травня 2021, 22:22:06

Здоровья!

100 грн
Анонімний добродійник

07 травня 2021, 20:33:20

50 грн
Анонімний добродійник

15 квітня 2021, 15:58:22

Хай Бог вам допомагає!

100 грн
Андрій

07 квітня 2021, 22:16:37

Одужуйте! Все буде добре :)

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше