Допомагаю.укр

Дуже потрібне лікування, онкологічно хвора Оксана Чайковська потребує нашої підтримки в боротьбі за своє життя!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 342 730 грн
Підтримали: 40 осіб
6 943 грн 2.03%
335 787 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Чайковська Оксана Вікторівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Інфільтруюча протокова карцинома правої молочної залози з метастазами в легені, лімфатичні вузли шиї, середостіння, кістки грудини та головний мозок
 • Призначення збору:
  Лікування таргентним препаратом Кадсила
 • Населений пункт:
  Кам'янець-Подільський, Хмельницька область
 • Початок:
  26 червня 2020, 14:02:24

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Любі друзі, маємо ще один успішно сплачений рахунок для Чайковської Оксани!

18 грудня 2020, 11:03:19

З Вашою допомогою нам вдалося оплатити діагностику для Оксанки, яка бореться зі страшним діагнозом - Інфільтруюча протокова карцинома правої молочної залози з метастазами в легені, лімфатичні вузли шиї, середостіння, кістки грудини та головний мозок.

Більшу частину рахунку оплатили з рахунку Рейзлер Тетяни у сумі 7.250 грн, а решту з рахунку Оксани у сумі 250 грн.

Хочемо висловити найщирішу вдячність за Вашу небайдужість та підтримку. Разом ми сила, та зможемо робити чудові справи!

Більше новин


Оксана, яка 1971 року народження вже пару років бореться за своє життя. Життя жінки неочікувано змінилося у 2009 році. Їй поставили страшний діагноз — рак молочної залози. Вона сім років була у ремісії.

У 2016 році пішов рецидив у легені, множинні МТС і так кожен рік Оксана дізнавалася чергову страшну звістку про новий рецидив; 2017 рік - МТС в лімфатичні вузли шиї, середостіння та кістки грудини, в серпні 2018 року МТС в головний мозок. Виснажена жахливими новинами жінка все не здавалася та продовжувала свій бій.

Під час лікування були схеми з хіміями та таргентним препаратами герцептин (трастузумаб), які виснажили фінансово всю її сім’ю та родину. Дуже великі кошти було потрачено, все йшло на покращення. І тут знову шок і нова схема лікування. Назначили схему таргентного препарату Кадсила.

В березні 2019 року була проведена радіохірургія головного мозку в інституті ім.Ромоданова. Іноді здавалося, що ситуація безвихідна, було нестерпно боляче, але Оксана збирала сили та безперестанно вела свою маленьку війну зі злом.

І так вже 4 роки постійного лікування. Півтора року Кадсила був на перереєстрації та жінка змушена була купувати його за долари за кордоном. А залишитись без таблеток — це значить припинити боротьбу і дозволити хворобі перемогти.

Поки, що курс місячного лікування коштує величезні гроші. Далі діагностичний контроль, оскільки останнє МРТ показало збільшення МТС та велику набряклість.

Без лікування хвороба буде швидко прогресувати! Лікування продовжується і далі, Оксана продовжує боротися з онкодіагнозом, пройшовши складний шлях.

Жінка зверталась до різних фондів, але отримувала відмову, тому що вона вже доросла і їй пояснювали, що допомогу надають до 27 років.

Не важно скільки людині років. Кожний має право на життя! І діти та дорослі! Давайте не будемо ділити людей за віком, чи за будь-якими іншими особливостями!

Давайте допоможемо Оксані побороти цей довгий та виснажливий бій за життя! Разом можемо все! Разом ми сила!


Документація

Добродійники

100 грн
Андрій

07 квітня 2021, 22:16:37

Одужуйте! Все буде добре :)

200 грн
Анонімний добродійник

12 березня 2021, 20:21:02

25 грн
Анонімний добродійник

05 березня 2021, 21:26:18

100 грн
Анонімний добродійник

01 березня 2021, 19:41:14

100 грн
Анонімний добродійник

22 січня 2021, 16:53:05

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше